• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Chyba zapisu na server

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1841

Hosť
poslednu polhodinu sa mi neda nejako prihlasit, ma este niekto problem?
 

DeletedUser

Hosť
Mám ten samý problém, jsem ráda, že nejsem sama, dost mě to vyděsilo :D psali novou verzi až zítra, že by dneska?
 

DeletedUser

Hosť
Nedá se přihlásit ani na sk., ani na cz. FoE. Máme s přítelem účty oba na obou serverech a probíhá to všude stejně. Změna prohlížeče taky nepomáhá, takže asi INNO přece jen aktualizuje, a to globálně....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Díky za info :D

A já už můžu hrát :D
Tak už zase ne, jede mi to jen na sk., na cz. to zase hned spadlo :(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2385

Hosť
Ja teda neviem, ale mne to nejde... :(

18.13 Arvahall uz ide...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1834

Hosť
ON Arvahall 18:51
... hlasim a aj kozenky dostali napapat 16:21 dokonca.
Zalezalo od znamosti, asi
 

DeletedUser2157

Hosť
Servery idu v pohode, obidva svety sa daju hrat skvelo. To ze sa nevies prihlasit na server, znamena ze sa nieco aktualizuje. Chyba zapisu na server je vsak nieco uplne ine!
Neplet te sem hrusky s jablkami. Pokial aktualizacia nie je dokonala, tak server len "oneskorene" zapise udaje do databazy. Bud mas slaby PC, alebo nemas bobru Browser. Mne tiez zle zapisalo a hned vyskocila chyba. No spocital som si nastroje a zlatky a hned som vedel, ze server zaratal aj druhu budovu do vystavby, lebo isli obidva signaly sucastne a nie jeden za druhym. No on ma cas dany v signaloch a v poriadku spravi prvy signal a ten druhy jednoducho len zrusi. To , že potom dava message o chybe je len pre Teba info ,ze nieco robil, nie existujuci problem!
 

DeletedUser2027

Hosť
Servery idu v pohode, obidva svety sa daju hrat skvelo. To ze sa nevies prihlasit na server, znamena ze sa nieco aktualizuje. Chyba zapisu na server je vsak nieco uplne ine!
Neplet te sem hrusky s jablkami. Pokial aktualizacia nie je dokonala, tak server len "oneskorene" zapise udaje do databazy. Bud mas slaby PC, alebo nemas bobru Browser. Mne tiez zle zapisalo a hned vyskocila chyba. No spocital som si nastroje a zlatky a hned som vedel, ze server zaratal aj druhu budovu do vystavby, lebo isli obidva signaly sucastne a nie jeden za druhym. No on ma cas dany v signaloch a v poriadku spravi prvy signal a ten druhy jednoducho len zrusi. To , že potom dava message o chybe je len pre Teba info ,ze nieco robil, nie existujuci problem!

vetros ti ma udivujes.... hra ma fungovat a nie hlasit chyby! dnes mi stale kazdu minutu hlasil vypadok... siel som po kably a nezistil nic...a az potom ze hre respektyve servru sibe... alebo naopak??? kamo neviem jak fungujes, ale tebe by sa pacilo ze dojdes do obchodu a kupis si auto a 1o m za predajnou ti zdochne a typek zo servisu ti povie to je ok to len na niecom roby , premisla , vsak ono pojde.....
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore