Chyba!

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
No ako toto už presahuje slovo BETA.

Každý vie že FoE je iba BETA. Ale BUGOV tu je ako Cigáňov na Ludníku 9 ! :D

NO idem si dať Soľ lebo potrebujem Strhne mi to Veci ale nič sa nerobí.

Fotka ! :
Tgxh1.jpg

A nič dám F5 ( refresh ) iba mi to vráti veci.

Študujem informatiku 2.ročník a vidím tu samé Bugy a to nie len ja.

Robte s tím niečo inač do Full Verzie vám tu nikto nezostane.
 

DeletedUser

Hosť
Dík za nahlášení, nejsi jediný s těmito problémy.
 

DeletedUser98

Hosť
mám rovnaké problémy...čo je ale zásadnejšie...odpočíta mi zásoby ktoré sa už nevrátia :(...jo skúšal som to niekoľkokrát kým som si to všimol...odhadujem že som tak stratil okolo 20 tisíc zlata a nástrojov :( . no dúfam že dáte friško novú versiooon bo asi som dovyrábal...som rád že nie som jediný s tými problémami
 

DeletedUser3

Hosť
Uz pracujeme na oprave. Za neprijemnosti sa ospravedlnujem.
 

DeletedUser98

Hosť
hehe to nepochybujem že pracujete :D toto sa čo to hrám ešte nestalo a robí to aj na anglickom servri takže tipujem že to majú všetci :D . snád už to zajtra pofachčí :)
 

DeletedUser98

Hosť
všimol som si že na ofi eng servri je o kúsok novšia verzion a tam to už nerobí problém. no a teraz už je tá verzion aj u nás a ide to ako má :) takže fajn a dík autorom za rýchlu nápravu
 

DeletedUser

Hosť
Študujem informatiku 2.ročník a vidím tu samé Bugy a to nie len ja.

Robte s tím niečo inač do Full Verzie vám tu nikto nezostane.

Je to síce pekné že študuješ informatiku, no musíš uznať že tá hra nie je tvorenie web stránky.

Hra má možno niekoľko stoviek tisíc riadkov a teraz musíš zistiť kde to nefunguje, ako to opraviť atď.
 

DeletedUser

Hosť
:O nájdem. Aj keď to je nuda ale dá sa to nájsť.
Je to BETA takže majú veľa času na opravu. :rolleyes:
 

DeletedUser2054

Hosť
tak pridám aj ja jeden bug po update, ked motivujem, tak si to nepamatá "pozíciu na lište" ale vždy ma to hodí na prvú päťku v cechu

a aj tá najrýchlosť v súboji mi príde nejaká desne pomalá (pomalšia ako bola)...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mne práve prídu rýchlejšie. Je to pomalšie ako bolo, ale kvôli posúvaniu lišty s jednotkami je to rýchlejšie - tá plynulosť to zrýchľuje. Pred tým jednotky (ak je teraz tá najväčšia ako 9x) to išlo aspoň 18x, ale medzi jednotlivými jednotkami sa presúvalo veľmi pomaly a takisto pred útokom, resp. reakcia na akciu spôsobenú užívateľom bola spomalená, veľmi vysoká odozva...
 

DeletedUser2290

Hosť
ja som útočila na jedného hráča, ale môžem vyrabovať úplne iného....to asi nebude v poriadku
 

DeletedUser3

Hosť
Dakujeme za kazdu pripomienku, po prevereni sa kazda potvrdena chyba dostane az tam kam ma, cize k vyvojarom .-)
 

DeletedUser1834

Hosť
tak pridám aj ja jeden bug po update, ked motivujem, tak si to nepamatá "pozíciu na lište" ale vždy ma to hodí na prvú päťku v cechu

a aj tá najrýchlosť v súboji mi príde nejaká desne pomalá (pomalšia ako bola)...

1.nepamatanie pozicie tu bolo uz minimalne od minuleho tyzdna , teda tent neduh ostava nadalej.
Aspon pomaha cibrit pamat, ze koho som to ja sklerotik prave napadol ? A ujo Alzheimer na dvere klope opravnene ?

2. rychlost po vycisteni cache ze ani nestiham mihalnicami prach z ocnej bulvy zotriet.
Mam taku uchylku ze musim vediet kto z x poctu danej jednotky utocil kolky v poradi :)
... takze oci ocim az ma stipu co sa bojim mrknut by mi cosi neuslo. Takisto superov vojacik uz lezi v prachu zeme ked mu servena palicka zivota dohasne.
 

DeletedUser2290

Hosť
tak, a uz som si to aj opravila...sice po svojom, ale o to chutnejsie, zautocila som na toho, co som chcela este raz...a cuduj sa svete....vyslo to....:))):cool:
 

DeletedUser1834

Hosť
NO idem si dať Soľ lebo potrebujem Strhne mi to Veci ale nič sa nerobí.
A nič dám F5 ( refresh ) iba mi to vráti veci.
Robte s tím niečo inač do Full Verzie vám tu nikto nezostane.

... vzdy po update je rada (DOPORUCUJEM a praktizujem) od Jon Dee ako lexikon:
http://forum.sk.forgeofempires.com/showthread.php?437-%C4%8Co-robi%C5%A5-ke%C4%8F-mi-nefunguje-hra

Dodam ze ja si na fuul verziu rad pockam.

PS: z obrazka co si prilozil kamarat Hotofson-ov neni jasne zhola nic o chybe svedciace len to ze si dal vyrabat co svedci ze do menu solivaru si sa dostal. Zaplatil za 4h prace a ??
Chce to videjko dako uploadovat, tak tak vravi i moja mat .)


Len tak mimochodom Mauricius (modry ?)
Mělo by to už fungovat, je tak?

... vdaka za opytanie. Vsetko OK (zatial )
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2054

Hosť
teraz som si všimol dalšiu vec po update, klik "globálne", klik "váš cech" mi vymazáva časy na lište spolucechovníkov. Pomáha logout
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore