dúfam že toto je iba zlý žart

DeletedUser6191

Hosť
Ako toto myslíte vážně to vám ani ty hráči nestoja za to aby ste aspoň na vianoce daly poriadny darček
Toto je na smiech.
Screenshot_2017-12-24-00-34-58.jpg
viete čo nech sa aj tý vývojári zobudia z toho krásného sna. Táto hra mala úroveň teraz ju totálne na sračky. Furt pridavate iba debiliny denné úlohy, nezmyselné VB, niake aktualizácie ktoré ani neviem na čo sú (kľudne si to nechajte) nič neriešite iba berete a myslím že nie málo. Ale toto je vrchol všetkého. A nechajte si svoje blbé odpovede lebo je to iba pravda
 

DeletedUser5683

Hosť
Pokúsim sa o blbú odpoveď, keď nie pre teba, lebo Ti na toto fórum nechodíš, ale pre ostatných, ktorí toto fórum majú radi, lebo je ich a medzi nich sa radím i ja. Pokiaľ sa Ti táto ponuka k získaniu darčeka nepáči, jednoducho ju ignoruj a basta. Robí to XY hráčov a nikto z nich vrátane mňa neprenáša svoju nechuť z hrania FoE na toto fórum...
 

DeletedUser2939

Hosť
aj mna potesilo . (O: . neviem co je kazdemu v poslednom case , kazdy sa len stazuje , ked neboli denne vyzvy tak preto a ked uz su tak preto , ked nieco dostaneme ako darcek tak uz aj to je problem . (O:
 

DeletedUser6191

Hosť
a vieš čo @Jooguda ano budem to ignorovat lebo je to max na 2 veci @Peter Veľký 2 tebe sa to možno páči nehráš tak dlho ako ja nevieš ako to bolo pred tým. A keď dajú na vianoce takú sprostosť ako je luskáčik v inventáry ich mám asi 5 ks. Prečo nemôžu dat dia jasné lebo chcú zarobiť ani na vianoce si nás nevedia vážiť ďalší rok čo bude? Nevieš koľko top hráčov prestalo hrať len kôli tomu že vývojári sú neschopný. @taky 004 taktiež nevím ako dlho hráš ani v akej si ére ale platí to isté čo pri @Peter Veľký 2 nič sa nerieši tie aktualizácie a to všetko je len preto aby hráči boly ticho
 

DeletedUser5683

Hosť
Ak by chceli, aby boli hráči ticho, neexistovalo by ani jedno komunitné fórum. Prestaň klamať sám seba...
 

DeletedUser6191

Hosť
sám seba neviem kto koho klame ale dobre tu sa viadrovat nemá zmisel vývojári sú už neschopný niečo riešiť ani odpisat keď tam nahodov napíšem sťažnosť tak ešte raz opakujem neviem kto koho klame
 

DeletedUser2939

Hosť
hram to uz dost dlho mirko , od vtedy ked neboli cvc ani expedicie ani velkolepe budovy .
 

DeletedUser6369

Hosť
Aj ja by som sa diamantom potešil, tie využívam na rozšírenie. Hrám to cca 10mesiacov. A diamanty získavam v expedícii a v studniach... Béčko mám, len chvíľku.
 

DeletedUser6191

Hosť
@taky 004 ved som povedal neviem ako dlho to hráš ale hrám to tak isto dlho ako ty a ja ten úpadok hry aj vidím inak ti prajem pekne sviatky
 

DeletedUser6022

Hosť
pridavam svoj nazor a ten luskacik je fakt na nič.

/edit: Jooguda (25.12.2017)

Dôvod: porušenie pravidiel fóra: Je zakázané používať kdekoľvek na fóre alebo v konverzácii vulgarizmy, urážky alebo provokácie proti inému užívateľovi.
 
Hore