• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Dajú sa plány VB vymieňať?

baratona

Nový člen
Chcel by som sa opýtať, či plány VB ako odmeny prichádzajú náhodne, alebo sú voliteľné. Totiž mám "rozostavaných" 10 VB a vôbec to nevyzerá, že by som nejakú dostaval. Prípadne dá sa s nimi obchodovať, alebo vymieňať si ich?
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Plány sú o náhode. Ak ti dáky planik chýba, tak ho môžeš dokúpiť za diamanty alebo vymeniť planiky v pomere 2:1 rovnakej VB a z nej aj dostaneš.

No vymieňať neodporúčam. Nemusíš vôbec získať konkrétny planik.
 

Rhando

Aktívny člen
Oni "sú" aj "nie sú" o náhode.

  • Nie sú v prípade, že prispievaš BV na konkrétnu VBčku u iného hráča. V takom prípade za umiestnenie sa na 1-5 mieste na konkrétnej úrovni dostaneš za odmenu plány konkrétnej VBčky do ktorej si prispel..
  • Sú, v prípade, že sa spoliehaš na odmeny napr. v Cechových expedíciach, eventoch alebo z incidentov, vtedy je to o náhode, ale Vždy môžeš takto získať plány maximálne po tvoju konkrétnu dobu v ktorej sa aktuálne nachádzaš. Pri motivovaní / rabovaní dostaneš náhodný plán z doby, v ktorej sa motivovaná / rabovaná budova práve nachádza.
 
Naposledy upravené :
Hore