Denna výzva

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

uhe83

Aktívny člen
mna by zaujimalo preco tu diskutujete o incidentoch, ked nazov temy je denna vyzva :) a hlavne by ma zaujimalo, ci denna vyzva bude spristupnena vsetkym v blizkej dobe, resp. ci sa s tym vobec nieco robi? na beta serveri to funguje paradne, a myslim ze vela hracov by to uvitalo aj tu, a niektory hraci z sk svetov tu niekde na forum davali obrazky v sk jazyku a vyzeralo to, ze im denna vyzva funguje ... tak ako to je?


Ahoj, tak ja som len vacsinou odpovedal na otazky :D
a denna vzva funguje, len nie kazdemu, tak ako to praveze bolo aj s incidentmi.... tak videl som to aj ja na vlastne oci a niektore odmeny su veru zaujimave a sikli by sa aj mne :p
tuto otazku som daval aj na inej casti fora a zatial bez odpovede ;)

a napriklad aj take daco mam v poste od kamosov co im to funguje
Screenshot_2.jpg
 

tyraell

Člen
ved to, ze tie odmeny su tam fakt zaujimave.... kaslat na to ze niekomu to ide uz dlhsie, ale ja sa na to hrozne tesim, potesila by ma aj odpoved, ze nablizsich 5 rokov necakajte napravu... proste nejake info, nech viem ci sa mozem tesit :)
 

uhe83

Aktívny člen
tak ja by som to veru prijal :D uz davno ...ci skor hned ako som sa dozvedel, ze take daco v hre je, len nie u kazdeho, ale aspon sa to otestuje a vsetko nabehne ako ma...a samozrejme par malych much urcite vychytat a bude to TOP :)
ale neboj, urcite ziadne take ako necakaj to 5 rokov :D viem, ze to nebolo myslene doslova..ale tento rok sa to mozno stihnene.. kedze nas este caka aj zimny event, takze programatory maju co robit :)
 

DeletedUser2302

Hosť
a ja prečo nemám dennú výzvu :-( :-( :-(....... to naše začiatky boli ťažšie.... teraz samé výhody pre začínajúcich :-( to aby nás dobehli ???? či čo :-(
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore