Diskusia Diskusia: Archeologická udalosť 2022

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Arch22%20Logo.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Archeologická udalosť 2022


 

Labrus

Nový člen
Chcem sa spytat. Hlavna budka Motilia svätyna zo zahradami.. ked sa to vsetko podari postavit a hlavnu VB dat na 5 lvl.. tak so vsetkym bude produkovať dokopy- to co dava 5 lvl svätyna + kazda jedna zahradka. napr. Body vyskumu- dokopy by malo davat : svätina-14+ zahradky-4 + 2 (a kazda zahradka svoj bonus a + bonus hlavnej)
Vopred dakujem za odpoved..
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Áno, každá budova má svoj bonus a ešte ten za súpravu, resp. za susediace budovy zo súpravy. Napríklad, čo sa týka bodov výskumu, spolu to môže byť teda aj tých spomínaných 20 bodov výskumu - 14 bodov (Dom motýľov na úrovni 5) + 4 body (Zafírový oblúk) + 2 body (Fuksiový oblúk).

-

Ako sa vám inak zatiaľ páči herná udalosť, či samotný Dom motýľov (a bonusy v súprave)? :)
 

Labrus

Nový člen
čo sa mna tyka, som s touto udalostou VELMI spokojny... ;-) len uvidim ci sa mi podari ziskať vsetky tie vylepsenia a vylevliť samotný mytyli dom
 

Terrorscream

Nový člen
Dnes denní cena po výmene súprava námestia víťazov za 3.3k nakúpené asi 6 sád veľkých nástrojov, išiel som primárne po vázach, všetky nástroje minuté a získal som iba 4x súpravu námestia víťazov, takže chabá dosť bilancia :-/
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Vo videách od MooingCata si môžete pozrieť zopár návrhov na rozloženie Motýľovej svätyne:

(dostupné sú aj slovenské titulky)

(bez titulkov)
 
Naposledy upravené :

GamerMiki30

Aktívny člen
Tak rýchlo stručne zhodnotím udalosť a seba. Denné odmeny dobré no získať väčší počet jednej viac ako 2 kusy bolo pre mňa nemožné, niekedy ani nepadla. S nástrojmi to mi vyšlo len tak tak, u konca som rátal každý kus. Kalendár zvládnutý na oboch svetoch, na menšom som zaostal zo začiatku v ňom pár dní, keďže som bol v tom, že zahrady budú ako denná cena, no podarilo sa mi to dobehnúť. Hlavná cena komplet taktiež. Už len historikova odmena chýbala na komplet. Takže celkový dojem dosť dobrý.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore