Diskusia Diskusia: Archeologická udalosť

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
ArchForumBanner.png


Priestor pre vaše komentáre, otázky či spätnú väzbu, ohľadom Archeologickej udalosti.

Ako sa vám páči/nepáči táto nová herná udalosť?

 

GamerMiki30

Aktívny člen
Nástroje sa rýchlo míňajú. Dvakrát som trafil Lordove sídlo, raz sieň slávy... mnoho vojakov, zásob i mincí.
 

Rhando

Aktívny člen
Predpokladám, že áno. Aktuálne mám level 7, z Questov bude 1 aktualizácia a v Evente potrebujem 2 aktualizácie. Tie našťastie momentálne už robím, chýba mi 38 zlatých sošiek na ne a mám to. Zvitky mám momentálne 405, do konca eventu bude ešte 720 zvitkov, teda dokopy budem mať 1125 zvitkov, čo je akurát na 2 veľké sady náradia + 13 štetcov. Ak pôjdem primárne po soškách a budem ignorovať vázy, mal by som získať level 10 bez použitia dia úplne v pohode.

OCUBok3.jpg

OLGwoMw.jpg
 

Rhando

Aktívny člen
Tak mne už level 9 stojí úspešne v meste. Teraz iba počkať do 22.5 na posledný daily quest a finálny upgrade a som úplne spokojný.

Yp6aPD3.jpg
 

DeletedUser6191

Hosť
Je možné získať 10 úroveň toho trhu?
Ja mam na to strategiu ktorá funguje už hodne dlho. A môžem spokojne skonštatovať že možné to je dať na 10 úroveň už mám 8 do konca eventu sú ešte 3 dni každý den získam 50 zvitkov + denne úlohy 30 zvitkov a ešte mam 1 aktualizáciu v evente a chýbajú mi 3 sošky na 2 ťažké je to hodne možné a nedal som ani 1 dia do toho ani sa to neoplatí
 

DeletedUser6741

Hosť
Ja mám teraz 8. úroveň svetového veľtrhu. 9. úroveň získam dokončením úloh. no a na desiatu úroveň mi momentálne chýbajú 7 sošiek, ale dve môžem ešte získať, tak že budú mi asi chýbať 5, iba ak budem mať šťastie a tých 5 ešte nájdem za posledné zvitky, ktoré ešte dnes dostanem a kúpim si za ne nástroje. Ale skôr to vidím, že dám max 9. úroveň.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujem všetkým za spätnú väzbu, preposlal som ju do InnoGames.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore