Diskusia: Budúcnosť oceánov - 2. časť

DeletedUser4

Hosť
Milí hráči,

v tejto téme môžete diskutovať o vašich postrehoch z pripravovanej 2. časti Budúcnosti oceánov.
 

DeletedUser

Hosť
Keby ze už asi cca 2 mesiace nestojím vo výskume a nelevelujme VB aby keď prídem ďalej tak som bol natom dobre a nemusel to riešiť a mohol sa zaujímať o iné veci možno by som bol pár dôb od toho...
 

DeletedUser5683

Hosť
Nejak mi hlava neberie tu hráčsku logiku, raz sa tu sťažujeme, že máme všetko vyskúmané a v hre je nuda a keď konečne príde rozšírenie, tak sa znovu sťažujeme. Pýtam sa teda, kedy bude dobré?
 

DeletedUser5683

Hosť
...presne tak, súhlasím s tebou, táto diskusia je o reálnych postrehoch z hry. Avšak mám dojem, že v posledný mesiac pridávaš na fórum len negatívne postrehy a čas od času si v príspevku do niekoho "rypneš". Počet hráčov na fóre je obraz ich reálneho záujmu o fórum. Sám dobre vieš, že sú dni, kedy to tu praská v švíkoch a sú dni, kedy je na fóre hráčov pomenej. Ale porovnávať dve fóra, ktoré si každé žije svojím životom a ide si svojou cestou, je malicherné. Preto verím, že sa nájde viac ako 5 ľudí, ktorí Ti tu odpovie mimo mňa.
 

DeletedUser2531

Hosť
Reálne (skutočné) postrehy to sú postrehy nielen pozitívne.
 

DeletedUser2939

Hosť
ja sa tesim ze prisiel novy vyskum aj nove boje na kontinentoch , mna to bavy atie vyskumy by mohli byt castejsie (O: . a hlavne ma tesia nove rozsirenia , ktore som strasne potreboval (O: . mno a toto je pozitivny a pravdivy postrech ku hre ako samotnej (o: .
 
Hore