• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2023

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
St%20Patricks%202023%20logo%20png.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Deň svätého Patrika 2023


 

Slovien Venet

Aktívny člen
Minimálne dvaja hráči z cechu si sťažujú , že nedostali newsletter k tejto udalosti teda aj darček hrnce zlata. Z podpory jednemu hráčovi napísali :”
Newslettery o herných udalostiach sú súčasťou všeobecných ponúk a bonusov, ktoré môžu hráči dostávať. Tieto ponuky sú distribuované automaticky a je možné, že ich nedostanú všetci hráči v rovnakom čase alebo dokonca vôbec. Bohužiaľ, tieto ponuky nie je možné prideliť manuálne.”.
Po správnosti majú dostať všetci hráči a ak chcú aby to bolo na určitý počet hráčov tak majú dať vedieť , že pôjde o náhodný vyber.
 

Rhando

Aktívny člen
Tak isto som nedostal e-mailom tento event, hoci po iné som dostal vždy. Ale tak tragédiu si z toho nerobím, zadotoval som si to trochou diamantov.
Viac ma štve, že dostávam kopu hrncov v incidentoch na Arvahalle a Dinegu, kde tento event ignorujem a na Cirgarde, kde sa snažím hrať na plno, skoro nič ( toto správanie som inak všimol už pri Forge Bowl, kde som sa venoval eventu podobne ako teraz ).
 

Robos

Nový člen
Ako sa vam pacil event? Sice este nie je koniec, ale mne osobne celkom fajn. Eventovka postavena, zostalo aj par rozsireni /ktore su prakticky nanic/, 100 dielkov do rozsirenia na "arci" eventovku, par stromov atd. Ked za hodku zacnem dalsie mesto, do konca eventu v pohode stihnem. Bez diamantov len z hrncami z uloh...
 

Triss

Nový člen
Event bol super. Ale mňa by zaujímalo, prečo nedáva arciduidská chatrč aj úlomky stromu ticha? Povedzme 35% úlomky stromu ticha, 35% úlomky stromu trpezlivosti a 30% úlomky strom vitality.
 

Rhando

Aktívny člen
Pôvodne to tak bolo, myslím že to bolo rozdelené nasledovne ( presné hodnoty pravdepodobnosti si už nepamätám ) - Strom Trpezlivosti ( 40 % ), Strom Ticha ( 40 % ), Strom Vitality ( 20 % ). Potom to prerobili do súčasného stavu, s tým, že Strom Ticha dostal súšasne buff a bol zaradený medzi výlučne prémiové budovy ( za € ), pôvodne dával len bonus obrany mesta ( modrý štít ).
 

salty

Člen
Event, ktorý má pre mňa najzaujímavejšiu mechaniku. Trošku rozmýšľania, čo kde kedy ako vylepšiť / kúpiť a nie len náhodné klikanie. Pamätám si prvý, kde som nemal potuchy, čo je to zač a hneď v prvom meste minul všetky hrnce na festival a loď a prvé mesto mi trvalo rozhodne viac ako malo.
Eventová budova super, bez diamantov a € vrazených do eventu sa teraz budem ešte 41 dní tešiť na poslednú úroveň
A tiež som dostal naposledy email k futbalu. Kto vie, či by mi hrnce nejako pomohli k urýchleniu. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore