Diskusia Diskusia: Futbalová udalosť 2023

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
soccer_2023_logo.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Futbalová udalosť 2023

 

stea

Nový člen
Ahojte, od zaciatku udalosti sa futbalove ihrisko velmi dlho nacitava. Zakazdym, ked vyjdem z udalosti a chcem ist spät, tak musim cakat, kym sa ihrisko nacita a zobrazi sa mi vseto, co tam je. Ma este niekto taku skusenost?
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Ahojte, od zaciatku udalosti sa futbalove ihrisko velmi dlho nacitava. Zakazdym, ked vyjdem z udalosti a chcem ist spät, tak musim cakat, kym sa ihrisko nacita a zobrazi sa mi vseto, co tam je. Ma este niekto taku skusenost?
Presne to isté aj u mňa pod systémom iOS. Tí čo máte android dajte vedieť
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Vďaka za upozornenie, jedná sa o chybu v udalosti, ktorá sa vyskytuje globálne - už sme to nahlásili vývojárom.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Dnes by mala prebehnúť oprava obidvoch problémov (spomalenie a chýbajúce úlohy), treba si potom aktualizovať aplikáciu. Kedy presne záleží od Google a Apple, kedy tú aktualizáciu vydajú do svojich obchodov.
 

stea

Nový člen
Mne to zatial nefunguje. Dokonca mi nezobrazuje ani v inventari ako ma. Spomalena a zasekavana je cela hra. Uz som aj restartovala cely telefon. Ale nic. 11 sec trva kum mi pride to co som poziadala: ci je to otvorenie inventaru, ulohy , zber, cb bojov ... . Stale cakam na pokracovanie hry.Screenshot_20230822-211830_Forge of Empires.jpg
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Tak tomu nerozumiem. Včera v poriadku a dnes sa to vrátilo do starých koľaji dlho načítava hernú mechaniku eventu!
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Včera verzia hry 1.263.17 dostala opravu (tzv. hotfix), čo znamená, že sa v nej mali opraviť problémy. Očividne boli opravené pre niektorých hráčov, avšak nie pre všetkých. Určite by mal byť problém opravený vo verzii 1.263.21 - ktorá ale zatiaľ nebola uvoľnená od Apple pre iOS - bude si treba na to počkať. Pre zariadenia s Androidom by už spomínaná verzia mala byť dostupná v Google Play obchode.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Verzia 1.263.21, ktorá rieši spomínané problémy so spomalením, či sekaním, je už dostupná aj pre zariadenia s iOS.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Z akého dôvodu sú ceny zlatej a striebornej truhlice odmien odlišné pre mobilnú a prehliadačovú verziu ? Férové by bolo aby boli rovnaké lebo takto sa zvýhodňuje určitá časť hráčov.
 

Rhando

Aktívny člen
Sa čudujem, že si si to všimol až teraz, lebo rôzne ceny prémiového obsahu na PC oproti mobilným zariadeniam sú už pekne dlho ( mám pocit, že od začiatku ). Je to spôsobené tým, že na mobilných zariadeniach si účtujú jednotlivý poskytovatelia od Innogames poplatok za každú jednú transakciu ( na zariadeniach s Androidom napríklad platia google poplatok myslím že je vy výške 20%, preto ťa cez appku výjdu zlaté ceny v tomto evente na 29,99 eura, zatiaľ čo na PC to máš za 24,99 eura ). Neviem, ale mne to teda ako nefér nepripadá. Každý hráč má rovnakú možnosť prihlásiť sa na svoj účet z mobilu alebo z PC, nefér by to bolo v prípade, keď by boli účtly čisto len pre mobilné zariadenia a účty čisto len pre PC, vtedy by to bolo nefér, že jedni majú lacnejšie a druhý drahšie.
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore