Diskusia: Futbalový pohár

DeletedUser4

Hosť
Milí hráči,

tešíte sa na našu staronovú športovú udalosť?
 

DeletedUser1834

Hosť
Proste musim ....
ja som dufal ze to opticky klam no ked som tesne pred brankarom a vychutnyvam kam balon umiesnit ci do horneho rozka abo panenkovky, uputalo moje oci skulave cosi co mozno nazvat lambadou?
Jako dost som znervoznel pohybmi panvy takmer vsetkych hracov a ci to myslene jako metafora ze to taky uspavajuci tanec pustnej kobry nez zautoci , zahryzne sa a jed do zil napumpuje?
omg

... zas budem mat hororove sny

PS: ANO, event je potesenim a dufam i v dalsie prekvapenia, ktore mi zimomriavky na pokozke vykuzlia
 

DeletedUser6082

Hosť
Tesime sa, ze mame futbalovy event a este viac sa budeme tesit, ked budeme vediet, ci bude niekedy do konca eventu ako hlavna denna odmena aktualizacia tolosu s idolmi? Staci nam vediet aspon to, ci to vobec bude ako hlavna denna odmena:) Dakujem
 

DeletedUser6082

Hosť
Proste musim ....
ja som dufal ze to opticky klam no ked som tesne pred brankarom a vychutnyvam kam balon umiesnit ci do horneho rozka abo panenkovky, uputalo moje oci skulave cosi co mozno nazvat lambadou?
Jako dost som znervoznel pohybmi panvy takmer vsetkych hracov a ci to myslene jako metafora ze to taky uspavajuci tanec pustnej kobry nez zautoci , zahryzne sa a jed do zil napumpuje?
omg

... zas budem mat hororove sny

PS: ANO, event je potesenim a dufam i v dalsie prekvapenia, ktore mi zimomriavky na pokozke vykuzlia
no vidim, ze si slusne ocenil snahu ludi, ktori pracuju na evente...az tak to prezivat nemusis ako si to totalne zanalyzoval...
 

DeletedUser6082

Hosť
Prosim Vas kolko sa tu caka na odpoved? az kym neskonci event? vdaka
 

DeletedUser6553

Hosť
Som aj rad za novy event iba pozeram ze OPET nikto kto hra normalne bez diamentov nema sancu mat 10lvl. tzn. ze kto si kupi diamenty tak ma aj teoreticku sancu sa dostat do zlatej ligi a ostat tam ale to sa ocakava kupenie min. asi 4-5x za najvysiu ponuku a na toto myslim nema vetsina hracov peniaze takze zasa je to urobene zaplat a budes mat a nie hraj ako najlepsie vies a budes odmeneny.... no mozno som zastaraly ale asi bych vedel ako investovat 100e. do niecoho smyslplnejsieho a ak pozeram na niektorych hracov co uz maju lvl. 10 tak viem ze je to iba diamant noob a nevie hrat.
 

Rihoslav

Člen
Teda ja som diamanty nekupoval a už teraz viem, že budem mať minimálnu aktualizáciu navyše. Je to strategická hra, tak treba rozmýšľať strategicky a nekopať do lopty za každú cenu.
 

DeletedUser5808

Hosť
Kedy budu rozdane odmeny za ligu? Event zmizol a clovek ani nevie, na com je... :(

Edit: Odmeny prave naskocili.
 
Hore