Diskusia Diskusia: Halloween 2023

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
halloween_2023_logo.png


Priestor pre diskusiu ohľadom hernej udalosti Halloween 2023

Akákoľvek spätná väzba je vždy vítaná!


 

Michael

Nový člen
Tie body sa budu ziskavať len s klučmi? ste to mohli dať aby sa body dali ziskať aj z bojov... teraz to je nastavene na extremnu obtiažnosť, a ešte je to tak robene aby sme tie zuby miňali hned, no parada, za mňa najhorší event aký tu kedy bol, tutok ziskať 3600 bodov bez použitia peňazi nemožne, čim dalej tym viac to robite, kvôli ziskom a aby ľudia viac miňali
 

TikoP

Člen
Už som tu písal pred niekoľkými mesiacmi o tom, že boli aj eventy , ktoré bez použitia nákupov sa nedali splniť do najvyššej úrovne.. Aké je to potom potešenie z hry .Súhlasím s tým, že je to najhorší event aj za mňa
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Odporúčam všetkým hráčom aby sa zaregistrovali na beta servery a tam skúšali eventy, ktoré majú prísť do hry. Najdôležitejšie je dôkladne prečítať informácie o udalostí a ako to celé funguje Hodnotiť neukončenú udalosť predčasne nepovažujem za správne. Hrať bezhlavo a nerozmýšľať radšej nie
 

salty

Člen
Mne sa úprimne viac páčila hmla. Nikdy som nebol na tieto karty. Keby som mal možno naraz dostupný celý deck, aby sa to dalo trošku naplánovať a neskončiť niekde v polovici, lebo nezmyselne uberajú životy protivníci. Je pravda, že tento event je jeden z tých náročnejších na diamanty, nakoľko na všetko treba tie zuby (pekné, že tvorcovia dali zuby na skoro všetky milníky v questoch, ale zase na úkor súpravy / vylepšenia eventovej budovy, čo je nanič).
Plus pre tie 3 kôpky - mohli zapracovať stúpajúcu hodnotu zubov pre aktivovanie a nie rovno buchnúť 100. Ako je to napríklad aj pri iných eventoch: prvá je 0, druhá dajme tomu 50, tretia 100 a tak ďalej. Osobne radšej miniem srdcia na životy pri bojovaní ako na obnovenie decku.
Som veľmi zvedavý, kam sa dopracujem.
 

Michael

Nový člen
už som na to trochu prišiel ako to hrať, davam ešte tomu šancu, môj cieľ je mať 3000 bodov na lište a dostať sa aspon do bronzovej ligy, aby som mal eventovu budovu vylepšenu na zakladne maximum čo je 8lvl
 

pete11

Člen
Odporúčam všetkým hráčom aby sa zaregistrovali na beta servery a tam skúšali eventy, ktoré majú prísť do hry. Najdôležitejšie je dôkladne prečítať informácie o udalostí a ako to celé funguje Hodnotiť neukončenú udalosť predčasne nepovažujem za správne. Hrať bezhlavo a nerozmýšľať radšej nie
Ja hrám aby som si oddýchol, v práci mám študovania a edukácie mraky.
 

KOFE

Aktívny člen
už som na to trochu prišiel ako to hrať, davam ešte tomu šancu, môj cieľ je mať 3000 bodov na lište a dostať sa aspon do bronzovej ligy, aby som mal eventovu budovu vylepšenu na zakladne maximum čo je 8lvl
Obavam sa ze 3000 ti na bronzovu ligu stacit nebude. Jedine ze by tuto novu mechaniku vela hracov totalne vyfailovalo.
 

mimon

Nový člen
Súčasný event je pre mňa najhorší zo všetkých čo som prešiel teda najhorší z pohľadu neplatičov resp.tých čo nemajú dia nafarmené , (pomohlo tomu aj to že nemám rád takéto kartové hry) . 11 dní do konca a mám 20 zubov , úlohy splnené ,ostáva len 1 každodenná čiže 11x cca 450 na jedného bosa tých 450 miniem ako lusk , takže to je 1 bos na deň , lebo potvory dávajú za max s bonusom častejšie ako ja , kým sa dostanem do finále musím sa uzdravovať aj 5x musím meniť karty aby som nebojoval so silnou kartou proti slabej čo tiež pýta zuby ,kupovať si dalšie karty za zuby nehrozí , ďalší dvaja bosovia nedostupný . velkú cenu som prešiel len 2,5 stránky vylepšenie len 3x ,v lige skončím prinajlepšom ako amatér

musím uznať že vývojári to teraz „dobre „ nadstavili cena je fajnová tak asi nebude málo tých čo spravia prievan vo svojich naškrečkovaných zásobach diamantov alebo v peňaženke

holt keď neplatím utrem hubu ,ale čo by som chcel zadarmo?
 

Michael

Nový člen
Súčasný event je pre mňa najhorší zo všetkých čo som prešiel teda najhorší z pohľadu neplatičov resp.tých čo nemajú dia nafarmené , (pomohlo tomu aj to že nemám rád takéto kartové hry) . 11 dní do konca a mám 20 zubov , úlohy splnené ,ostáva len 1 každodenná čiže 11x cca 450 na jedného bosa tých 450 miniem ako lusk , takže to je 1 bos na deň , lebo potvory dávajú za max s bonusom častejšie ako ja , kým sa dostanem do finále musím sa uzdravovať aj 5x musím meniť karty aby som nebojoval so silnou kartou proti slabej čo tiež pýta zuby ,kupovať si dalšie karty za zuby nehrozí , ďalší dvaja bosovia nedostupný . velkú cenu som prešiel len 2,5 stránky vylepšenie len 3x ,v lige skončím prinajlepšom ako amatér

musím uznať že vývojári to teraz „dobre „ nadstavili cena je fajnová tak asi nebude málo tých čo spravia prievan vo svojich naškrečkovaných zásobach diamantov alebo v peňaženke

holt keď neplatím utrem hubu ,ale čo by som chcel zadarmo?
ja osobne som ešte diamanty nepoužil, nemam jake ani, eventovu budku budem mať určite aspon to zakladne plne vylepšenie, zo začiatku som tiež nadaval na tento event ale prišiel som nato ako to hrať a celkom fajn mi to ide si myslim
 

Rhando

Aktívny člen
Za mňa je event super. Pôvodne som síce plánoval ho ignorovať, ale keď som na začiatku videl tú masívnu negatívnu odozvu od ľudí čo to ani nehrali, tak som si povedal že to vyskúšam, čo za "tragédiu" to bude a neľutujem. Kopec hodnotných odmien, samozrejme aj bezcenných, ale tak to už k tomu patrí. Môj cieľ je tento event veľmi jednoduchý - dostať sa na 4,5k bodov bez použitia diamantov, ale aj keby sa mi to nakoniec nepodarí, tak sa nič nedeje, pretože už teraz mám inventár naplnený super odmenami. Event pass tento krát neplánujem kupovať, pretože sa šetrím na zimný event. Inak schvaľujem Innogames, že začali robiť eventy, pri ktorých treba hrať pravidelne každý deň ( aj keď max 5-10 minút ), mať ako takú stratégiu a hlavne nehrať to zbrklo.
 

KOFE

Aktívny člen
Ohladom mechaniky kartovej hry je to nieco nove. Nieje to top, ale su aj horsie eventy. Tu nespokojnost skor pripisujem nepochopeniu hry u hracov. Ked sa pozeram na ligove vysledky, tak ten event nepobrala skoro polovica ludi.
 

mimon

Nový člen
Ohladom mechaniky kartovej hry je to nieco nove. Nieje to top, ale su aj horsie eventy. Tu nespokojnost skor pripisujem nepochopeniu hry u hracov. Ked sa pozeram na ligove vysledky, tak ten event nepobrala skoro polovica ludi.
Možno je to práve naopak , pochopili že to bez dia nedajú tak na to prdia :p
 

Terrorscream

Nový člen
Ale ľudia, žiadne diamanty k tomu netreba a hlavne sa netreba vyhovárať, stačí si pred každým eventom pozrieť guidy na youtube, resp. prečítať písané guidy. Ja osobne pozerám MooingCatFoe a on tam pekne do detailu vysvetľuje čo a ako stačí si pozrieť obidve jeho videá k helloweenu každé má asi cez hodinu, teraz v skratke a poporiadku, hrajem každý deň všetky 3 dungy, Prvý odporúčaný do full tj. 11/11, na tento dung minúť cca 500 zubov, HLAVNE využívať systém kameň/papier/nožnice, príliš kartičku neprepínať, nehľadať najvhodnejšiu kartu ani slabšiu, hlavne nech to je counter tj. Upír vs. zombík, zombík vs vlkolak, vlkolak vs. upír, no aby som sa príliš nerozpisoval, PRVÝ DUNG dám v pohode a to s použitím čo i len 400 zubov prepínam málo lebo využívam countery (rozumej classa proti classe s bonusmi), vyliečim sa asi 2x za dung po 4 HP tj. 80-120 zubov (niekedy viac) využívať kartičky čo najviac thief na posledného bossa kde s 2 kartičkami thief môžete získať až 3x poslednú odmenu (2x ukradneš raz odmena zabitím), ďalšie super kartičky vile renewal, heal samozrejme a frenzy) iné som asi ani nepoužil, každú ponuku kartičiek jednu free druhú za 50 zubov, ak prepínate karty aj keď sú všetky tri nevhodné tak jednu vyberte a potom máte znova ďalší výber len za 5 zubov a sa vám to nenavyšuje ;), aj keď zase nemusí prísť vhodná, DRUHÝ DUNG, tam už karty niesú tak vo váš prospech to dávam len náhodne, meniť kartičky minimum max ísť s rovnakou classou proti rovnakej čiže bez bonusu, tam bývam tak 8/11 resp dám aj druhý niekedy na full 11/11, TRETÍ DUNG už len tak odfajčím skoro vôbec zuby nepoužívam takže tam je to slabé asi len 6/11, samozrejme denné questy na kľúče VŽDY.

Výsledok mám 1.1k zubov, denne miniem okolo 500-560, čiže každým dňom klesám o stovku s nadobudnutými kľučmi za deň progressnem tabuľku som na 4 stránke, vidím to reálne na zlaté vylepšenie tarotových karavanov, zatiaľ 3000 bodov celkom slušne popredu v striebornej lige bez použitia čo i len diamantu ;)
 

Terrorscream

Nový člen
Pripájam aj screeny k svojmu predošlému príspevku ;) a prízvukujem, že hlavne s rozumom a kľudom, ide to aj bez dia :)
 

Prílohy

  • 1.jpg
    1.jpg
    279,8 KB · Zobrazenia: 8
  • 2.jpg
    2.jpg
    313,9 KB · Zobrazenia: 9
  • 3.jpg
    3.jpg
    296,8 KB · Zobrazenia: 9
  • 4.jpg
    4.jpg
    284,1 KB · Zobrazenia: 8

Rhando

Aktívny člen
Samozrejme, že to ide, len ono sa hráčom moc nechce hrať takéto "prekomplikované" eventy. A to som vypozoroval nie len na fórach, ale aj na facebooku v skupinách o FoE. Na -cz fóre to jeden hráč trefne vystihol:
"holt bude muset Inno vrátit do hry nejlépe klikací minihry pro tupce a bude tady sama chvála"
 

Michael

Nový člen
tak u nas z cechu som na event na začiatku asi najviac nadaval ja, ale nakoniec som to potiahol na 4560 bodov. takto na koniec musim uznať že event to bol celkom fajn
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore