Diskusia: Jarná udalosť 2018

DeletedUser4

Hosť
Milí hráči,

podeľte sa s nami o vaše pocity,postrehy z tohtoročnej Jarnej udalosti. :)
 

matej light heroes

Nový člen
a ako pojde ziskat zakladne budovy myslim prvu sadu a tie lampase sa budu dat ziskat iba z uloh alebo aj inak co by som bol radzej keby to 2.

diky za odpoved
 

DeletedUser5082

Hosť
tak tento event je o nicom, sa vam podarilo zasa daco, 25 potiahnuti z truhlice ak beriem vsetky svety a same hluposti, zruste to radsej, iba co vytacate ludi, ak ste chceli potesit ludi tak sa vam to tentoraz vobec nepodarilo
 

DeletedUser6556

Hosť
Úbohé, šanca získať niečo normálne je minimálna. Nezmyselné úlohy a odmeny žiadne. Iba samé zbytočnosti. Zaplatiť 100 tis. mincí a za to dostať 15 lampášov za ktoré nič nedostaneš, tak to už je len motivácia. Už som im na celú jarnú udalosť rezignoval. Človek bude lepšie postupovať, ak si pôjde svojim tempom bez toho, aby ho zdržiavali takéto *****.
 
Naposledy upravené moderátorom:

Rihoslav

Člen
Zenová kolekcia prakticky nezískatelná, po otvorení pomaly 20 truhlíc len jedna trefa do černého. Tak si zbieram medaily a body výskumu. Za mňa úplne po**atý event.
 

DeletedUser6553

Hosť
Milí hráči,

podeľte sa s nami o vaše pocity,postrehy z tohtoročnej Jarnej udalosti. :)
No a opet je to cele nedorobene lebo mam 2x nisigoj a uzavrel som celu skupinu ale aj tak mi to nepridava kontakt s ostatnymi stavbami u gongu mam len3 ale mali by byt 4 pripojene a ak som to pisal na podporu tak je to v rieseni tzn. chod do p... lebo od tej doby sa nikto uz neozval a znama to uzavrela so 2 sakurami a tiez ten samy problem tak preco nenapisali ze ak mate 2 rovnake ze to nebude funkcne ako celek !!!! A to nehovorim o tom ze ak nebudete sbierat truhlice len za najvyssiu ponuku tak sa ani nedoberete k druhej odmene :-( lebo som si 2x vybral tu lacnejsu a ak pocitam ako chcem nemam sancu na tu odmenu dosiahnut hej kupujte diamenty to je jedina cesta ako cosi vyhrat a ze hra nefunguje ako celok a je velmi nedorobena to nikoho nezaujima
 

DeletedUser6252

Hosť
Mne sa celkom paci system, ze je urcity pocet uloh na "rychlost" a urcity pocet uloh su denne ulohy. Aj ulohy sa daju, nie je to az tak narocne na ziskavanie sektorov a provincii. Na druhej strane sa mi nepozdavaju niektore odmeny, napriklad zamenim truhlicu za 65 lampasov a dostanem rouga, alebo supravu motivacie. Mozno by som tam dala nieco ine. Je mi jasne, ze tie odmeny sa menia a su rozne, len za 65 lampasov by som cakala nieco viac. Inak celkom spokojnost, jedine sa mi nepaci, ze mi nepadaju casti supravy, ako by som chcela :D
 
Hore