• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia Diskusia: Jarná udalosť 2020

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

pete11

Člen
Písal som hore, chcem prejst danu udalosť v zlatej lige. Ked cakam 20 hodin denne( 3 dni) ma to preradilo do striebornej ligy. Dajte mi vedieť lebo to chcem skončiť v zlatej. Ma to stalo vsetkeho vela.
 

pete11

Člen
GamerMikky30 ak si tu za spravcu, tak napíš ze ano. Nepotrebujem upokojujucu odpoveď len ci je táto udalosť mozna prejst v zaltej lige, lebo som obmedzený.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
pete11 správca veru nie som. Či zostanes v zlatej lige udalosti ti neviem presne povedať. Viem len toľko že treba preskakat 9 rybnikoov, aby si mal komplet jeden mostík.
 

Rhando

Aktívny člen
pete11 bez použitia Diamantov sa v Zlatej lige nikdy neudržíš. Maximálne v striebornej, aj to budeš ešte moc rád :)

Buď rád, na CZ serveroch je toľko hráčov, že pokiaľ do toho nedáš Diamanty, nemáš najmenšiu šancu dostať sa ani len do Strieborných líg a hráči ktorý odmietajú pchať do toho diamanty, sú radi keď sa udržia vôbec v Bronzovej lige.
 
Naposledy upravené :

Rhando

Aktívny člen
pete11 však sa to dá normálne dohrať, prachy do toho nemusíš vôbec pchať... Eventy som hral aktívne od Jesene 2017 a nemám pocit, že by sa niektorý z nich nedal normálne dohrať. Vždy sa to dalo aj dá bez použitia diamantov úspešne dokončiť, no tak proste nebudeš v Zlatej Lige, ja osobne som len v jedinom evente skončil v Zlatej Lige (Forge Bowl 2020, letelo 1450 diamantov do toho a reálne peniaze som veru do toho netlačil :) a do 2 týždňov som mal tie minuté diamanty naspäť na konte ;) ) a nemôžem povedať, že by som bol o veľa ukrátený keď som skončil v Striebornej/Bronzovej lige.

Jeden pekný postreh z Českého Fóra:
A než se začnete čílit, že do hry nedáváte peníze atd. tak hra poskytuje možnosti jak získat placenou herní měnu ve velkém. Pravda, neni to hned a stojí to úsilí + čas, ale s tím jak se z diamantů stává pouze další obyčejná herní měna se to časem rozhodně vyplatí.

+ je potřeba si připustit že tohle neni hra kde za měsíc dosáhnete vrcholu a vyrovnáte se tak letitým hráčům a soudit z pár měsíčního účtu ve vývoji někde před budoucnostma hru, která běží pomalu dekádu je trochu mimo.
 
Naposledy upravené :

maros1962

Člen
Ahojte, nepatrí to sem, ale neviem nájsť adekvátne vlákno. Sú niekde zverejnené výsledky marcovej súťaže? Vlákno o nej je uzavreté, a nikde som nenaiel ako to dopadlo, kto vyhral, resp. kto sa najviac priblížil k víťaznnému číslu. M.
 

pete11

Člen
No a cakam zo 10 dni, ked mi vobec ponukne ulohu, co mam spraviť. V udalosti som spadol na bronzový level zo zlatého. Len čakám každý deň co za úlohu mi donesie a padám a padám.... Cudne to je. Cakal som na túto úlohu 3 mesiace, lebo som vždy išiel na začiatku novej éry. Tak som čakal, mesiace. No a teraz čakam zas. Len to človeka naštve, keď v tejto hre čaká. Hodiny a mesiace.
 

Yvanhoe

Člen
ahoj neviem komu to nahlasit , ale nasiel som chybu, ak si to precita ten co ju vie opravit tu na fore , nech sa mi prosim ozve, dik
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Prosím číslo pri mojom avatarovi v ligovej tabuľke znaci koľko rybnikov som preskakala? :)

Presne tak :)

No a cakam zo 10 dni, ked mi vobec ponukne ulohu, co mam spraviť.

Takto to funguje pri všetkých udalostiach tohto typu, niektoré úlohy sa dajú dokončiť okamžite a ďalšie sa objavia raz za deň. Napríklad v Jarnej udalosti je k dispozícii 62 úloh, z toho je 41 rýchlych úloh, ktoré sa dajú dokončiť okamžite a ďalej dostaneš 21 úloh na dennej báze.

ahoj neviem komu to nahlasit , ale nasiel som chybu, ak si to precita ten co ju vie opravit tu na fore , nech sa mi prosim ozve, dik

Ak si našiel chybu, môžeš ju nahlásiť na hernú podporu alebo do sekcie fóra, ktorá je na to určená: Hlásenie chýb
 

Radenko

Nový člen
Mám otázku ... Jazero som prešiel už 4x ale mostík Hanami mi dalo iba 3x ... za posledné prejdenie mi dalo iba dennú odmenu ... V čom je problém ?
 
Neviem či niečomu nechápem ...
Ešte raz ... Mostík som preskákal 4x a úroveň mám iba 3 !!!
Mostík Hanami
V Jarnej udalosti 2020 budete mať šancu získať vylepšovateľnú budovu: Mostík Hanami! Vylepšenia pre túto budovu budú dostupné v jarnej sérii úloh a taktiež ako odmena za preskákaný rybník.

Pokiaľ máš po pravej strane veľkú cenu a je tam vylepšenie a ty preskackať cely rybník tak vtedy získaš veľkú cenu. Dalej ho môžeš získať v dennej cene pokiaľ tam bude vylepšenie mostíka . Potom za nedokončene úlohy. Ja som rybník preskákal 14 krat ;) Tak ze je to aj o šťastí.

udalost.png
 

Radenko

Nový člen
Pokiaľ máš po pravej strane veľkú cenu a je tam vylepšenie a ty preskackať cely rybník tak vtedy získaš veľkú cenu. Dalej ho môžeš získať v dennej cene pokiaľ tam bude vylepšenie mostíka . Potom za nedokončene úlohy. Ja som rybník preskákal 14 krat ;) Tak ze je to aj o šťastí.

Zobraziť prílohu 1104
To všetko chápem ... Ja som to len pochopil tak, že dennú cenu dostaneš ... ale problém je v tom že za preskákanie rybníka som dostal IBA dennú cenu ( ktorá je hore v strede obrazovky) a nič viac !!! Veľkú cenu v pravo na ktoré ukazuje šípka dostal asi niekto iný lebo ja nie.
 

DeletedUser7054

Hosť
Určite nie som jediná, ktorá má mostík len na 7. úrovni. A myslím si, že je stále viac udalostí, kde je problém získať poslednú aktualizáciu/vylepšenie. A tiež si myslím, že by udalosti nemali byť o stratégii, ale o plnení úloh. Lebo splniť všetky úlohy a nemať cenu na najvyššej úrovni je dosť divné. Vývojári by o tom mohli popremýšľať a dať všetky vylepšenia do lišty s úlohami a ,,hore,, by boli ostatné ceny.
 

Rhando

Aktívny člen
Ja sa nesťažujem, ďalší event bez problémov prejdený aj bez diamantov. Moja taktika bola na vzdialenosť, takže z denných som dal len 2x Vylepšenie Pagody a 5x Súpravu na Čerešňový set, ale zase 7 aktualizácii mosta sa mi podarilo úplne v pohode a ešte mi aj ostalo 461 lampášov navyše, diamanty som do toho nepchal, dosť spravilo podľa mňa že koľko lampášov padlo z incidentov.
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore