• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia Diskusia: Jarná udalosť 2020

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Danober

Aktívny člen
ja poslednu aktualizaciu budem musiet vyskakat za diamanty. siel som po dennej odmene a skakal male skoky aby som ziskal co najviac aktualizacii na pagodu. ked som minul vsetko co som mal, tak som zistil ze male skoky sa vobec neoplatia skakat. v tejto udalosti nie je pomer mezdi roznymi skokmi taky vyrovnany ako v predchadzajucich, aspon mi to tak pride, pretoze skoro za 4000 som nepreskakal malymi skokmi ani 3 krat rybnik a pri velkych skokoch to staci skocit cca 6krat. z incidentov mi toho v tejto udalosti padalo malicko.
ale nevadi, udalost bola pekna a hlavna cena je super :cool: tych par diamantov za to bude stat, v expe ich zase naberiem
 

DeletedUser7087

Hosť
Ja sa nesťažujem, podľa mňa sa tie stromy objavujú celkom v pohode.

U mňa to vyzerá aktuálne takto ;)
EdFFQVG.jpg
Ja som mal 1-2 stromy denne, nie viac. A dostaval som za ne vacsinou 10lampasov
 

DeletedUser7054

Hosť
Ja sa nesťažujem, ďalší event bez problémov prejdený aj bez diamantov. Moja taktika bola na vzdialenosť, takže z denných som dal len 2x Vylepšenie Pagody a 5x Súpravu na Čerešňový set, ale zase 7 aktualizácii mosta sa mi podarilo úplne v pohode a ešte mi aj ostalo 461 lampášov navyše, diamanty som do toho nepchal, dosť spravilo podľa mňa že koľko lampášov padlo z incidentov.
Takže je to vlastne o šťastí... Tiež dosť nefér.
 

Rhando

Aktívny člen
misko006 ani by som nepovedal "o šťastí", incidentom vďačím skôr za to, že som mal tak veľa lampášov Navyše. Event bol hlavne o správne zvolenej stratégii výberu zvieratiek s najmenšiou cenou za prejdenú vzdialenosť, čo boli (strieborné, alebo zlaté).
 

DeletedUser7054

Hosť
Je to zvláštne, lebo minulý rok som nemala problém získať všetky aktualizácie. A hrala som rovnako ako teraz.
 

Rhando

Aktívny člen
Tak predsa sa mi zadarila aj Strieborná Liga. Myslel som si, že spadnem do Bronzu, ale vcelku ma prekvapilo, že to stačilo na Striebro.
7V5riMo.jpg
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Ja som nespokojný s výsledkami. Je riadna blbosť aby za 8 rybnikov bola len amatérska liga. Bronz a Hobby liga bez ocenenia. No strieborná bola za 9+, zlatá 10+. Jednoducho zlé hodnotenie. Čo som čítal tak 75% hráčov v komunitách sa na taký systém sťažuje.

Rada do ďalšieho jarného eventu. Urobiť hodnotenia nasledovne 1-3 hobby liga, 4-6 amatérska liga, 7-9 bronzová liga, 10-12 strieborná liga, 13+ zlatá. Navrhujem to preto lebo sa to dá vraj prejsť aj 16x.... a bude to fér.
 

Marion Ulfriková

Nový člen
Určite nie som jediná, ktorá má mostík len na 7. úrovni. A myslím si, že je stále viac udalostí, kde je problém získať poslednú aktualizáciu/vylepšenie. A tiež si myslím, že by udalosti nemali byť o stratégii, ale o plnení úloh. Lebo splniť všetky úlohy a nemať cenu na najvyššej úrovni je dosť divné. Vývojári by o tom mohli popremýšľať a dať všetky vylepšenia do lišty s úlohami a ,,hore,, by boli ostatné ceny.
Aj mna to trosku dost sklamalo :(
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujem za vašu spätnú väzbu k Jarnej udalosti, preposlal som ju ďalej. Celý event bol podľa mňa fajn, len tie ligy to pokazili, ten systém by bolo skutočne treba nejako prehodnotiť.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore