Diskusia k súťaži - FoE básnička

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Máte nejaké otázky ? Ak áno tak sa pýtajte na každú otázku vám odpovieme.

FoE Team
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2755

Hosť
kde mám vložiť básničku ? lebo nepochopil som kde konkrétne .
 

DeletedUser2027

Hosť
co je to za sutaz ked moderator napise ze nebudu nase hlasy smerodatne!?!? cenzura vo foe???!!!??? mam dost.... do uz teraz tu sutaz degraduje!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Hosť
A co je na tom? Moc ti vadi to, ze o tom kdo vyhraje definitivne rozhodne team? K výsledkům ankety přihlédneme samozřejmě. Zase to nezveličuj...
 

DeletedUser1833

Hosť
co je to za sutaz ked moderator napise ze nebudu nase hlasy smerodatne!?!? cenzura vo foe???!!!??? mam dost.... do uz teraz tu sutaz degraduje!!!!!!!!!!!!!

more mas to jedno na toto sme zvyknuty :D nastenkove tendre a podobne :D takze nist nove
 

DeletedUser2027

Hosť
A co je na tom? Moc ti vadi to, ze o tom kdo vyhraje definitivne rozhodne team? K výsledkům ankety přihlédneme samozřejmě. Zase to nezveličuj...

mauri, precital si po sebe co si napisal? si decko? tu v europe sme sa stym potykaly 40rokov.... inde sa stym potykaju doteraz!!!! to uz je drzost ked napises ze je to ok!!!!!!! stym nemozem suhlasit a ano!!!! mam stym problem!!!!
toto keby povies mojmu otcovi ,dedovy ta roztrhnu vo dvoje!!!!!!!!!!!
takze si davaj pozor na to co pises!!!!!
komfi: na toto si ja zvykat nemienim!!!!! aj ked chapem na co narazas......
 

DeletedUser

Hosť
Koukni se na ostatní fóra jak tam probíhá výběr vítězů. ;)
 

DeletedUser

Hosť
Hele já ti to řeknu takhle, víceméně to fakt je podle té ankety. Jen se zhodnotí, zda dané díla opravdu mají na výhru a jestli tady nejsou nějaká o hodně lepší. Pokud ne, tak je to tak, jak si hráči odhlasovali. Aby si někdo s nějakou mrzkou básničkou nevysloužil diamanty tím, že všechny spamoval o hlas...
 

DeletedUser2027

Hosť
mauri, berem to.... mal si hned napisat a aj do pravidiel ze sutaz vyhra ten kto nazbiera najviac hlasov a samo sebou foe team uroby selekciu od nemravnych, diskriminacnych, atd diel.... teraz to chapem a suhlasim s tebou.
 

DeletedUser1833

Hosť
sade je to skorumpovane, neverim ze aj tie dimanty nevyhra volado koho ty co budu vyberat nebudu poznat takze pohode :D

Najlepsie bude v zaverecnej reci zverejnik vysledok ankety a rozhodnutie FoE teamu :D
Ale kedze dnes sa da vsetko aj anketa zmanipulovat takze to mate uplne jedno.

Čím to je čím to je....že už ludia neveria žiadnej sutaži že vitaz je zasluzene :D
 

DeletedUser2558

Hosť
Ako to vyzerá s vyhodnotením súťaže o naj FoE básničku? Nezabudlo sa na to?
 

DeletedUser

Hosť
Myslim, ze sa na to nezabudlo, moderatori tuto sutaz doslova ignoruju. Myslim, ze dost ludi si dalo zalezat na tejto sutazi a nejedneho by odmena potesila. Keby mali moderatori aspon tolko slusnosti, aby sa vyjadrili, preco sutaz,ktora mala mat koniec 12-teho decembra, je este stale neukoncena. Niekolko zucastnenych totizto na to stale caka. Ale to je asi niekde vo vo hviezdach...alebo , zeby moderatori zabudli, ze vyhlasili nejaku sutaz...a mame tu vobec nejakych moderatorov :?
 

DeletedUser1834

Hosť
???

O výhercoch rozhodne FoE Team, ako vždy si vyhradzujeme právo súťaž zrušiť, pozmeniť a tak podobne, aj bez udania dôvodu.

Dúfame, že sa Vás do súťaže zapojí čo najviac ...

Pripadame si ako v Kocurkove. Ze bola vyhlasena sutaz s odmenani by Forum FoE ozilo s istymi pravidlami a potom zas menit pravidla by sa zamaskovala pracovitost clenov vedenia.
Ono je samozrejme ze venovat sa len gamese je uplne od veci,
no sluby sa maju plnit aspon o vianociach jako poznamenal nemenovany autor.
Co uz, hadzat zodpovednost na inych je slovenke majstrovstvo. Stat si za slovom je pravdepodobne velmi narocne, no potom sa netreba divit ze zaujem klesa, klesa a klesa.

Aj ked ako sa vravi dolezity je vysledok a nezalezi ako sa k tomu dopracuje je uz vedlajsie.
Takze hraci si sami urcia vyhercu, no kolko bolo okolo toho humbuku ?
Dakto mal velke oci ?

Len by sa nestalo ze s pozicie spravodlivosti nebolo dodatocna korektura by sa predislo ci vyriesilo mozne zneuzitie pri udelovani bodov.


Pisem si ja basnicku jako das
ved odmenou mi bude diamantovy pas.
tesim sa jak male decko
ved uz mam vyarendovane prazdne miesto
kam ja tu ci onu budovu postavim
nech si zo susedov spravim maly sprim

Bude ze to hostina
ved bodovanie uz zacina .)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore