Diskusia Diskusia: Kozmický vek Mars

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
FoE_Logo_Mars_BG.png


Priestor pre vaše otázky, komentáre či spätnú väzbu o Kozmickom veku: Mars
 

DeletedUser6897

Hosť
Bude treba nova verzia apky? Ta je zatial 152.2, na webe je 153.0

Mame aj nejaky novsi odhad casu? :)
 

DeletedUser6893

Hosť
postavit budovu na marse (konkretne vyrobnu materialu) som mohol aj bez cesty. Ale ked som ju chcel zmazat nebolo to mozne dokial som ju nepripojil cestou k hlavnej budove. Toto ste zamyslali ?
 

DeletedUser6898

Hosť
Som v dobe Mars a neviem aký materiál dáva napríklad budova projekt dažďového pralesa. Má dávať materiál potrebný na výrobu, ale keďže továrne z marsu nepotrebujú tovar, ani projekt dažďového pralesa mi žiadny tovar nedal.
 

DeletedUser5356

Hosť
Na mape , nemám mars, neviem sa dostať na mapu mars. Poradte? diky
 

DeletedUser2939

Hosť
pokladaj vedla mesta challenger , ale musis mat preskumanu prvy vyskum mars .
 

DeletedUser6893

Hosť
to ar cielenie je v popise napisane ze ma 20% sancu ze dava dvojnasobne poskodenie.
Realita je taka, ze ked mi dana jednotka da normalne poskodenie 2-3 ciarky tak s AR cielenim mi zlozi jednotku na 1 ranu.
20% sanca je tiez asi JOKE, lebo z 8 striel mi da 4x crit . Toto nieje jeden smoly utok. Ale pravidlo na mape marsu. Neviem kto u vas vyucuje matiku ale s takouto matikou by ste mohli kludne vynajst perpetum mobile do konca roka!
 

DeletedUser5356

Hosť
neviem ako zberať rudu. Neviem sa dostať na mapu mars. Poradte ako?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
neviem ako zberať rudu. Neviem sa dostať na mapu mars. Poradte ako?

Aby sa ti ukázala možnosť zmeniť si mapu na marťanskú, musíš mať najprv dokončenú kampaňovú mapu Virtuálnej budúcnosti.

Najprv teda musíš dokončiť Zem -> Virtuálnu budúcnosť - > Mars
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
postavit budovu na marse (konkretne vyrobnu materialu) som mohol aj bez cesty. Ale ked som ju chcel zmazat nebolo to mozne dokial som ju nepripojil cestou k hlavnej budove. Toto ste zamyslali ?
to ar cielenie je v popise napisane ze ma 20% sancu ze dava dvojnasobne poskodenie.
Realita je taka, ze ked mi dana jednotka da normalne poskodenie 2-3 ciarky tak s AR cielenim mi zlozi jednotku na 1 ranu.
20% sanca je tiez asi JOKE, lebo z 8 striel mi da 4x crit . Toto nieje jeden smoly utok. Ale pravidlo na mape marsu. Neviem kto u vas vyucuje matiku ale s takouto matikou by ste mohli kludne vynajst perpetum mobile do konca roka!
Vďaka za spätnú väzbu, preposlal som ju ďalej.

Som v dobe Mars a neviem aký materiál dáva napríklad budova projekt dažďového pralesa. Má dávať materiál potrebný na výrobu, ale keďže továrne z marsu nepotrebujú tovar, ani projekt dažďového pralesa mi žiadny tovar nedal.

Netuším, ale opýtam sa na to.
 

pete11

Člen
Som vpadol do Marsu. Je to dobre spracované, žiadne problémy, intuitívne viem nájsť všetko. Dobre urobené. A zaujímavo. Hľadám, nájdem.
 
Hore