Diskusia Diskusia: Kozmický vek: Titan

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
sat_logo.png


Priestor pre vaše otázky, komentáre či spätnú väzbu o Kozmickom veku: Titan
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Titan je pripravený na vaše preskúmavanie a kolonizáciu! :)

čo robi schopnosť jednotiek Presné oko?
Brána Hydra ma ten istý bonus ako terakotova armada?

Presné oko poskytuje jednotke po zaútočení na nepriateľské jednotky šancu na zdvojnásobenie spôsobeného poškodenia.

Brána HYDRA má schopnosť Pokročilá taktika, rovnako ako Terakotová armáda, avšak brána dokáže poskytnúť na vyšších úrovniach oveľa vyššie hodnoty bonusu.
 

Peter Il.

Nový člen
Kedy bude oprava opakujúcich úloh?
Všetky úlohy majú rovnaký názov a človek musí potom každú otvárať aby videl jej zadanie.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Malo by to byť opravené už v nadchádzajúcej aktualizácii.
 

TikoP

Člen
Pre Blau Community Manager: Poobede ste zablokovali okno správ. Ak ho chcem odomknúť , musím vraj preskúmať v technologickom strome výskumu Domy so slamenou strechou. Túto technológiu mám vyskumanú už v dobe bronzovej a neviem čo odomňa chcete. Taktiež vo výrobnej budove Vesmírna lekáreň je k dispozícii iba 5 minutová úloha. Ostatné možnosti produkcie na 1 hodinu, 8 hod., deň sú zablokované. Mám vraj vyskúmať Pestovanie a odblokujú sa ďaíšie možnosti Čo vlastne chcete, veď úlohy jednotlivých Er mám splnené. Pestovanie , včom, kde, ako vyskúmať. Chcete niečo vyskúmať to, čo už bolo vyskúmané
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ahoj, jedná sa o chybu, vývojári už pracujú na oprave.
 

TikoP

Člen
PS: Nedá sa vyskúmať úloha, ktorá je už vyskúmaná. Môže sa Dom so slamenou strechou a Ovocná farma (Pestovanie) iba postaviť. Napíšte mi, ako pokračovať ďalej, aby sa odblokovali ďaíšie možnosti. Za radu Vám vopred ďakujem.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Menšia rekapitulácia po mesačnej odmlke
1. Nadšenie s novým vekom opadlo hneď po zistení koľko bodov vyskumu potrebujú jednotlivé veľkolepé budovy
2. Prekvapenie nastalo hlavne vtedy keď som zistil , že zo zvyšovaním úrovne si vyžaduje aj tovar
3. Ak máte budovy oblúk, projekt dažďového pralesa a iné čo dokážu získať plány ste vo výhode v opačnom prípade vynaložíte minimálne dvojnásobne úsilie získať ich
4. Pokiaľ hráč má veľmi veľa tovaru bude mať za čo meniť ak nie stavba budovy sa odloží na neskoro.
5. Je nevyhnutné akceptovať fakt že bez viacerých produkčných budov na tovar vzájomná výmena v pomere 2:1 zostane otázna
6. Platí to aj pre body vyskumu ak ste boli ľahostajní ukladať ich pôjde to veľmi ťažko s levelovanim
7. Čím bližšie ste k Titánu tým lepšie pre Vás , platí to aj opačne čím ste vzdialení tým náročnejšie to bude

Každý hráč má zvážiť svoje schopnosti ako aj pripravenosť na stavbu veľkolepých budov z Titanu
 
Naposledy upravené :

Rhando

Aktívny člen
Za mňa to zas až taký strašiak není :)

3. Ak máte budovy oblúk, projekt dažďového pralesa a iné čo dokážu získať plány ste vo výhode v opačnom prípade vynaložíte minimálne dvojnásobne úsilie získať ich
Stačí dobrý cech a plány nie sú problém.

5. Je nevyhnutné akceptovať fakt že bez viacerých produkčných budov na tovar vzájomná výmena v pomere 2:1 zostane otázna
Stačí mať v meste správne volené budovy, vylevelovaný Frontenac + do kolónie napchať čo najviac továrni a hráč dokáže byť sebestačný aj bez výmeny tovarov medzi ostatnými hráčmi ( samozrejme pokiaľ sa človek nikam neponáhľa a ide si svojim tempom. Hovorím z vlastnej skúsenosti - aj keď som len v Jupiteri, mám z každého tovaru po 30k + a to som si vyrobil sám bez nutnosti meniť tovary s ostatnými hráčmi ).

6. Platí to aj pre body vyskumu ak ste boli ľahostajní ukladať ich pôjde to veľmi ťažko s levelovanim
To akože v dnešnej dobe Oblúkov 80+ má ešte niekto nedostatok BV na sklade? :D
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Za mňa to zas až taký strašiak není :)


Stačí dobrý cech a plány nie sú problém.


Stačí mať v meste správne volené budovy, vylevelovaný Frontenac + do kolónie napchať čo najviac továrni a hráč dokáže byť sebestačný aj bez výmeny tovarov medzi ostatnými hráčmi ( samozrejme pokiaľ sa človek nikam neponáhľa a ide si svojim tempom. Hovorím z vlastnej skúsenosti - aj keď som len v Jupiteri, mám z každého tovaru po 30k + a to som si vyrobil sám bez nutnosti meniť tovary s ostatnými hráčmi ).


To akože v dnešnej dobe Oblúkov 80+ má ešte niekto nedostatok BV na sklade? :D
Skúsený hráč je niečo iné ako ten čo hrá túto hru menej ako rok
 

salty

Člen
Ak hrá menej ako rok, nemá čo robiť v Titane. A tovary na VB boli avizované a sa pozri, aké percentá / posilnenia dávajú. To keby bolo len za BV, tak by to bolo moc jednoduché boostnutie.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Ak hrá menej ako rok, nemá čo robiť v Titane. A tovary na VB boli avizované a sa pozri, aké percentá / posilnenia dávajú. To keby bolo len za BV, tak by to bolo moc jednoduché boostnutie.
Možno by sa našli aj takí čo sú ochotní utratiť peniaze len aby boli tam kde sú. Zatiaľ o takých neviem
 

Federal

Člen
Možno by sa našli aj takí čo sú ochotní utratiť peniaze len aby boli tam kde sú. Zatiaľ o takých neviem
mne sa to páči ,čím hra má väčšiu obtiažnosť tým je to zaujímavejšie.. to sa tvorcom podarilo aspoň to má šťavu ...netreba po každej aktualizácii lamentovať a vymýšlať ako to obísť...
 
Hore