Diskusia Diskusia: Kvantové invázie

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
guild-raids-logo3.png


Priestor pre diskusiu o Kvantových inváziách

Tešíme sa na všetky vaše komentáre a spätnú väzbu!

 

Labrus

Nový člen
Kde sú tie odmeny z tých úrovni? 9 sme presli. Pri každej úrovni bolo uvedené, že 3 po skončení stretu a 3 po skončení invázii. Stret bola jedna vlajocka a invázia tiež skoncila. Jedin3 čo som si všimol je 500 úlomkov Neo kolies
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Link ktorý tu uvádzaš píše o dvoch veciach konečné umiestnení cechu po skončení šampionátu a odmenách po skončení KI ale nič o odmenách za dokončené úrovní náročnosti. Miešajú piate cez deviate o týchto odmenách sa niekde nepíše, české fórum totálne zavádza. Prečítaj si SK Wiki FoE nič, ani tu o tom nie je zmienka! Pochybujem že Innogames bude dávať všetky odmeny na poslednú chvíľu veď príde dovolenkové obdobie
 
Naposledy upravené :

Slovien Venet

Aktívny člen
Poviem to inak Innogames čo sa týka odmien dokončenia úrovní náročnosti jednoducho zabudlo a to už je jedno či to bolo zámerne alebo nie Klamať hráčov sa nevypláca!
 
Naposledy upravené :

Slovien Venet

Aktívny člen
No, na SK Wiki je to posledné miesto kde by som hľadal informácie, ja radšej vždy pozerám fandom wiki - https://forgeofempires.fandom.com/wiki/Quantum_Incursions?so=search#Incursion_Rewards
Ako som napísal nič o odmenách za dokončené kolo KI iba truhlice zadarmo aj to za predpokladu, že máte dokončenú základnú úroveň nič viac ani menej. Nebudem sa s nikým o tejto záležitosti handrkovať. Výsmech hráčom ktorí poctivo bojovali...
 

Rhando

Aktívny člen
Aby som nekrivdil sk wiki, tak zacitujem odtiaľ:
"Truhlice si môžete vyzdvihnúť na konci kola. S každou novou obtiažnosťou, ktorú váš cech podstúpi, sa obsah truhlíc na konci kola zlepší. Konečný výber truhlíc bude závisieť od najvyššej obtiažnosti, ktorú sa vášmu cechu podarilo v danom kole úplne vyčistiť."
 

Labrus

Nový člen
Aby som nekrivdil sk wiki, tak zacitujem odtiaľ:
"Truhlice si môžete vyzdvihnúť na konci kola. S každou novou obtiažnosťou, ktorú váš cech podstúpi, sa obsah truhlíc na konci kola zlepší. Konečný výber truhlíc bude závisieť od najvyššej obtiažnosti, ktorú sa vášmu cechu podarilo v danom kole úplne vyčistiť."
Konečne mi niekto normálne odpovedal.. Tak už tomu rozumiem dikes
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Nanešťastie sa v texte vyskytla chyba, ktorá mohla spôsobiť zmätok a v hre sa uvádzalo:

Pri umiestnení na x. mieste má cech nárok na tieto odmeny. Úlomky budú pripočítané okamžite, zatiaľ čo Sila cechu sa pripočíta počas 24 hodín po skončení invázie. Správne to však má byť na konci majstrovstiev. Za chybu a zmätky sa vám ospravedlňujeme.

Tu je krátky prehľad, ako fungujú odmeny v KI:

Strety: Individuálne odmeny so šancou (40%). Fungujú ako iné odmeny za strety v hre.
Obtiažnosti: Nie sú žiadne odmeny za dokončenie obtiažností 1-10
Koniec kola kvantovej invázie: 6 truhlíc. 1-2 zdarma, v závislosti od získaných bodov. Ostatné sa dajú zakúpiť za kvantové úlomky. Obsah truhlíc je v závislosti od dosiahnutej obtiažnosti cechom počas aktuálneho kola.
Majstrovstvá: Všetky cechy dostanú 2 až 9 odmien podľa ich umiestnenia v majstrovstvách (nie v kole/invázii!) Pre zobrazenie aktuálnych odmien - otvorte si kvantový rebríček a kliknite na truhlicu, ktorá je napravo. Umiestnenie v rebríčku záleží od -> viac obtiažností/kolo = viac bodov = vyššie umiestnenie a lepšie odmeny
Kvantová priepustka: Za každých 30 získaných bodov pokroku získate odmenu. Priepustka má platnosť počas celého trvania majstrovstiev a odmeny v nej sa NERESETUJÚ.
 
Hore