Diskusia: Letná Udalosť 2017

DeletedUser5850

Hosť
cawte plnim ulohy co sa tykaju ziskania tych zltych listkov, a mam jednu ulohu ktorej nerozumiem : DOKONCITE 15 KUSOV PRODUKCIE VO VYROBNEJ BUDOVEJ VASEJ SUCASTNEJ DOBY. : Co tu mam vlastne spravit, uz som mal produkciu na 5,15,min. 1 a 4 hodiny a nic ,dik
 

DeletedUser

Hosť
Nie návodov dokončí 15 krat produkciu vo výrobnej budove
 

DeletedUser5785

Hosť
ahoj Pista88, pri tejto ulohe sa zarataju vyroby len vo vyrobnych budovach z tvojej ery (15 vyrob) alebo len vo vyrobnych budovach z predchadzajucej ery (tu celkom treba 20 vyrob). doba trvania vyroby moze byt kludne aj 5 min
 

DeletedUser5785

Hosť
Fiiiha, gratulujem Miko! A drzim palce, aby si ziskal aj posledny diel skladacky ;)
 

DeletedUser1834

Hosť
Palác
Teraz fičí
A tvoji rodičia
ťa majú ... Vieš kde

Zavri oči a snívaj
chceš ho na vianoce
Cez výklad sa naň dívaj
Ako sa ligoce
Ale nebude ...

Palác
Žiadna nuda ...
Už ho mám aj ja ...
Ježiško nezabúda ...

(nech sa Mario Kollar z Desmodu zmiluje )
 

DeletedUser5956

Hosť
Tiez ste mohli napisat, ze v meste mozno postavit iba jeden set palaca! Ja som ako ... minal listky a v inventari mam budovy na 3 komplet palace. :/ :D
 

DeletedUser5956

Hosť
Tiez ste mohli napisat, ze v meste mozno postavit iba jeden set palaca! Ja som ako ... minal listky a v inventari mam budovy na 3 komplet palace. :/ :D

Sorry, beriem spät! Zrejme nejaka tech. chyba. Odhlasil som sa z hry a znova prihlasil a uz mi ide stavat aj dalsi palac. Postavim ich teda vsetky 3 co mam. :D Set slonej fontany mam len pre jeden palac (bonusy mi nepripadaju take atraktivne). :))
 

DeletedUser5785

Hosť
no teda gonda88, mat tolko miesta... to by mi ani nevadilo, ze este stale mam z kazdeho setu 3/5 budov :)
 

DeletedUser5956

Hosť
no teda gonda88, mat tolko miesta... to by mi ani nevadilo, ze este stale mam z kazdeho setu 3/5 budov :)

tak zatial som len v neskorom stredoveku a prisiel som na system tocenia kolesom (to co chces, musi byt presne v strede hore, ked stacis tlacidlo ,,zastavit,, koleso). Na 3. palac potrebujem este 3 rozsirenia (1 za vyskum a potom 1 za diamanty 400 a 1 za medaile 4000), takze v pohode. :p
 

DeletedUser5785

Hosť
george14, Gratulujem!!!

gonda88, u mna to take presne s kolesom nebolo. Stale mi to skace okolo :D ale asi je ozaj lepsie nazbierat si viac listkov a potom ich naraz pouzit.
 
Hore