Diskusia Diskusia: Polynézia a vylepšenie kultúrnych usadlostí

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
discord_banner.png


Čo hovoríte na pripravovanú novú Polynézsku usadlosť a plánované vylepšenia pre kultúrne usadlosti?

 

KOFE

Aktívny člen
Super vylepsenia. Este ze som okrem ygdrassilu a slnecneho chramu ostatne budovy predala. Teraz mozem nozkami hompalat.
 

salty

Člen
Ak to tak spravia, že vám progres zresetujú. Možno spravia truhlice, kde si budete môcť otvoriť základ + jednotlivé kity na vylepšenie. Na discorde písali, že sa môžete ozvať supportu a budovy vám vrátia, ale pochybujem, že to budú takto riešiť. To budú mať milión ticketov. Uvidíme, ako to spravia. Ale vylepšenia vyzerajú veľmi lákavo! Asi aj dokončím tých Mughalov
 

Terrorscream

Nový člen
Popravde som rád, že Slnečnú bránu ani Yggdrassil som nevymazal a Mughalský chrám ešte nemám ani postavený. A popravde Japonci a Egypt boli moje najobľúbenejšie, pretože boli rýchle a ľahké. Mughalov, Aztékov a vikingov by som už neopakoval :D
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

Aziii

Nový člen
Pekný večer prajem,
Predpoklad zahŕňa fakt, že mnoho hráčov predalo alebo vymazali svoje budovy. Osobne som tak spravil tiež.
Pokiaľ je možné vrátiť budovy ako je uvedené vyššie, tak je to fajn, ale to bude tak povedzme 30% až 60% hráčov ( len odhadujem, t.j. hádam) a nebolo by teda lepšie urobiť nejaký upgrade a podľa toho kto koľko prešiel v daných udalostiach úloh (koľko krát ich začal a dokončil úspešne) mu dať do inventára budovu? Tí, ktorí svoju budovu majú tak im ostane a upraví sa?
Ďakujem za Vaše odpovede
Aziii (Arvahall)
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Pekný večer prajem,
Predpoklad zahŕňa fakt, že mnoho hráčov predalo alebo vymazali svoje budovy. Osobne som tak spravil tiež.
Pokiaľ je možné vrátiť budovy ako je uvedené vyššie, tak je to fajn, ale to bude tak povedzme 30% až 60% hráčov ( len odhadujem, t.j. hádam) a nebolo by teda lepšie urobiť nejaký upgrade a podľa toho kto koľko prešiel v daných udalostiach úloh (koľko krát ich začal a dokončil úspešne) mu dať do inventára budovu? Tí, ktorí svoju budovu majú tak im ostane a upraví sa?
Ďakujem za Vaše odpovede
Aziii (Arvahall)

To by bolo určite najlepšie, avšak nedá sa povedať, kedy alebo či vôbec sa tak niekedy stane - ako vždy záleží od vývojárov. Takže, kto na to nechce čakať a zmazal/predal niekedy nejakú z týchto odmien z Kultúrnej usadlosti (Yggdrasil, Šintoistický chrám, Faraónske kúpele, Slnečný chrám, Mughalský chrám), môže napísať na podporu a tam sa na to pozrieme. Nevadí, aj keby to bolo veľa hráčov, postupne vybavíme všetkých :)
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Mňa ste milo prekvapili. Mrzí ma že som predal Mughalský a Šintoistický chrám prvej úrovne. Ak je to pravda že na podpore to bude možné získať naspäť to je potešujúca správa. Na novú usadlosť si v kľude počkám
 

Aziii

Nový člen
To by bolo určite najlepšie, avšak nedá sa povedať, kedy alebo či vôbec sa tak niekedy stane - ako vždy záleží od vývojárov. Takže, kto na to nechce čakať a zmazal/predal niekedy nejakú z týchto odmien z Kultúrnej usadlosti (Yggdrasil, Šintoistický chrám, Faraónske kúpele, Slnečný chrám, Mughalský chrám), môže napísať na podporu a tam sa na to pozrieme. Nevadí, aj keby to bolo veľa hráčov, postupne vybavíme všetkých :)
Ďakujem veľmi pekne za Vašu odpoveď.
S pozdravom Aziii
 

Marek.48

Nový člen
To by bolo určite najlepšie, avšak nedá sa povedať, kedy alebo či vôbec sa tak niekedy stane - ako vždy záleží od vývojárov. Takže, kto na to nechce čakať a zmazal/predal niekedy nejakú z týchto odmien z Kultúrnej usadlosti (Yggdrasil, Šintoistický chrám, Faraónske kúpele, Slnečný chrám, Mughalský chrám), môže napísať na podporu a tam sa na to pozrieme. Nevadí, aj keby to bolo veľa hráčov, postupne vybavíme všetkých :)
Odporucam na to tlacit, ak je tu co i len tisic aktivnych hracov ktori robili udalosti a budu pozadovat navratenie budov ktore boli v minulosti hodne fakt akurat tak predaja, tich tiketov bude sialene mnozstvo (x4 pretoze 4 svety). Technicky vzato, nepoznam ako funguje backend, ale urcite to nebude nic narocne pre devov automatizovat to.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
No zatiaľ to neboli tisíce, ale "len" niekoľko desiatok ticketov, takže nič tak hrozného :D Ale poteším vás, práve som sa dozvedel, že v nadchádzajúcej aktualizácii by budovy z kultúrnych usadlostí mali byť už nepredajné u Predajcu starožitností a taktiež majú v pláne vývojári v budúcnosti spustiť skript, ktorý by mohol vrátiť späť zmazané budovy - ako budú známe podrobnosti, budeme vás informovať.
 
Hore