Diskusia: Prvý máj

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4

Hosť
Milí hráči,

tu môžete diskutovať o nadchádzajúcej udalosti Prvý máj 2017 :)
 

DeletedUser5138

Hosť
naco je dobra prva odmena Maj, ak ho uz mam? nemala to byt uz vylepsena?
 

DeletedUser5785

Hosť
Ahojte, tu je preklad úloh z anglickej wiki:
Skratky: BV - body výskumu

Hlavná séria úloh
Úloha
Zadanie 1
-
Zadanie 2
Odmena
1
Získajte 100 mincíaPoužite 7 BVMáj
2
Vo výrobnej budove dokončite 10 krát 1-hodinovú produkciuaPoužite 7 BVNáhodná
3
Vyskúmajte technológiuaPoužite 7 BVNáhodná
4
Motivujte alebo zdokonaľte 40 budovaPoužite 7 BVNáhodná
5
Naverbujte 4 jednotky z vašej éry alebo 6 jednotiek z predchádzajúcej éryaPoužite 7 BVNáhodná
6
Dosiahnite nadšenie obyvateľstvaaPoužite 7 BVNáhodná
7
Postavte 2 obytné budovy z vašej éry alebo 4 obytné budovy z predchádzajúcej éryaPoužite 7 BVNáhodná
8
Objavte novú provinciu na mape kontinentovaPoužite 7 BVNáhodná
9
Vo výrobnej budove dokončite 8 krát 4-hodinovú produkciuaPoužite 7 BVNáhodná
10
Získajte 2 sektory bez bojaaPoužite 7 BVNáhodná
11
Vyzbierajte 40 tovarovaPoužite 7 BVNáhodná
12
Získajte kontrolu nad provinciouaPoužite 7 BVNáhodná + Portrét Halvarda
Odmena za splnenie Hlavnej série úloh - 1x Aktualizácia mája + 1x Súprava na obnovu

Bonusová séria úloh - denné úlohy
Úloha
Zadanie 1
-
Zadanie 2
Odmena
1
Kúpte 7 BVaPoužite 7 BVNáhodná
2
Preniknite do 5 sektorovaPoužite 7 BVNáhodná
3
Vo výrobnej budove dokončite 6 krát 8-hodinovú produkciuaPoužite 7 BVNáhodná
4
Vyskúmajte technológiuaPoužite 7 BVNáhodná
5
Naverbujte 5 jednotiek z vašej éry alebo 8 jednotiek z predchádzajúcej éryaPoužite 7 BVNáhodná
6
Navštívte 8 Hostincov priateľovaPoužite 7 BVNáhodná
7
Dokončite 4 krát 24-hodinovú produkciuaPoužite 7 BVNáhodná
8
Postavte 2 kultúrne budovy z vašej éry alebo 3 kultúrne budovy z predchádzajúcej éryaPoužite 7 BVNáhodná
9
Získajte 2 sektory bez bojaaPoužite 7 BVNáhodná
10
Vyzbierajte 50 tovarovaPoužite 7 BVNáhodná
11
Prispejte 20 BV do Veľkolepej budovyaleboVyskúmajte technológiuNáhodná
12
Získajte kontrolu nad provinciouaPoužite 7 BVNáhodná
Odmena za splnenie Bonusovej série úloh - 1x Aktualizácia mája + 3x Krabica s vylepšením
 

DeletedUser5785

Hosť
Odmena v podobe mája je hlavne pre hráčov, ktorí Máj ešte nemajú. A tí, čo ho už majú, môžu mať po dokončení všetkých úloh 2 zdokonalené máje vo svojom meste a vyšší bonus k produkcii mincí. Pre vyššie bonusy však treba aj niečo spraviť. Preto nemôžeme očakávať, že hneď po prvej úlohe dostaneme majestátny máj :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Ja som máj z minulého roku nemal a preto mi prišlo vhod, že na začiatku som ho dostal a teraz plnením úloh sa môžem snažiť o jeho vylepšenie. Ďakujem Sissy lu za preklad zadaní úloh :)
 

DeletedUser5138

Hosť
no tak este raz, aky zmysel ma dostat Maj, ktory uz mam? ved v kazdom evente to bolo tak, ze ak uz danu budovu mam, tak dostanem vylepsenu, kto nema dostane zakladnu
 

DeletedUser5683

Hosť
Cieľom udalosti je aktualizácia súčastného 1. mája, ktorý vlastníš, nie jeho získanie.
 

DeletedUser5785

Hosť
Ber to z tej lepsej stranky. Teraz si mozes postavit 2. A bud budes mat jeden na max vylepseny a jeden zakladny, alebo oba vylepsene o jednu uroven. Sumu bonusov si uz musis pozriet podla svojej ery.
 

DeletedUser5138

Hosť
budem citovat posledny prispevok aby nedoslo k omylu
Ber to z tej lepsej stranky. Teraz si mozes postavit 2. A bud budes mat jeden na max vylepseny a jeden zakladny, alebo oba vylepsene o jednu uroven. Sumu bonusov si uz musis pozriet podla svojej ery.
prestan reagovat na kazdy moj prispevok, dik, viem presne o co ide, nepotrebujem vysvetlenia pre novacikov...
 

DeletedUser5785

Hosť
Naco sa hnevas? Forum je o diskusii. Niekto sa opyta a niekto odpovie. Nic viac a nic menej, a hlavne bez akychkolvek skrytych myslienok ci urazok.
Ked nechces, aby som na tvoje otazky odpovedala, v poriadku :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Sir Loutocash, hráči Forge of Empires sú gentlemani a nesprávajú sa k ženám nevďačne. Možno nabudúce budeš potrebovať skutočnú pomoc a na základe tvojej dnešnej reakcie budeš márne čakať od niekoho radu, keďže sa pomáhajúci budú obávať tvojho "poďakovania". Toto si Sissy lu určite nezaslúžila, ako jedna z užívateľov fóra sa unúvala sa Ti odpovedať...
 

DeletedUser5683

Hosť
Na Brisgarde došlo práve k aktualizácii
aktualizacia-maja-brisgard.png
 

DeletedUser5683

Hosť
Milí hráči, všetci ste už aktualizovali svoje minuloročné máje? Máte mocné alebo dokonca už i majestátne máje? Podeľte sa s nami o svoje postrehy, názory a tipy k aktuálne prebiehajúcej udalosti Prvý máj.
 

DeletedUser5138

Hosť
- odmena slaba, pre vecsinu hracov vo vyssich dobach k nicomu
- ulohy nudne, stale sa opakujuce tie isty ulohy predoslych eventov
- ziadne alternativy k uloham typu preskumaj provinciu, preskumaj novu technologiu, dokonca 2x
- dalsia budova do zbierky v inventari, ktoru nikdy nevyuzijem
 

DeletedUser5683

Hosť
A aké odmeny by si navrhoval, aby bol pre teba event dosť zaujímavý? A aké úlohy by si si predstavoval, aby Ťa nenudili? Dosť ma zaujíma i aké alternatívy by si rad videl namiesto prieskumu provincie a novej technológie?
 

DeletedUser

Hosť
Je pravda ze zvyčajne sa zastavím na jednom mieste (vo výskume)a tam stojím veľmi dlho eventy má jedine posúvajú ďalej keďže robím všetky aj keď polka budov skončí iba ako zbierka v inventari nevadí ale keď tam je 2x preskúmať provinciu a nebodaj ešte technológiu nič príjemné... . Myslím si že by sa to dalo vylepšiť aspoň troska a nájsť k tomu alternatívy.
 

DeletedUser5683

Hosť
Buď konkrétnejší, aké alternatívy by si navrhoval ako hráč, aby boli eventy vylepšené?
 

DeletedUser5138

Hosť
alternativa k uloham typu preskumaj uz je v zozname navrhov (pokial to teda fakt nie je iba zoznam), takze nechapem naco sa stale nato pytas, tocime sa tu ako v zacarovanom kruhu
 

DeletedUser5785

Hosť
Mirko196, jedna z alternatív sa do hry už dostala - použitie bodov výskumu. Nie je síce pri každom skúmaní technológie (čo je škoda), ale je to aspoň malý pokrok za ktorý som vďačná :) Verím, že časom sa v úlohách objaví viac z navrhnutých alternatív a bude aj väčšia rozmanitosť (ako napríklad nedávno pridané úlohy s hostincom priateľov).
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore