• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia: Prvý máj

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
alternativa k uloham typu preskumaj uz je v zozname navrhov (pokial to teda fakt nie je iba zoznam), takze nechapem naco sa stale nato pytas, tocime sa tu ako v zacarovanom kruhu

1. Pretože ma zaujímajú odpovede i iných hráčom ako teba...
2. Keď niekto navrhuje inú alternatívu, právom sa ho pýtam akú...
3. Táto téma je diskusia o evente Prvý máj, preto je normálne, že tu diskutujeme, niekedy v kruhu, občas v ihlane, ale predovšetkým pre dobro hráčov.
 

DeletedUser

Hosť
Sissy lu ja sa nesťažujem ozaj mi nevadia takéto úlohy občas ma naštvu ale posúvajú má ďalej vo výskume troska má tie eventy aj brzdia v mape kontinentu inak nechávam na vývojároch aké úlohy zadelia na eventy :)
 

DeletedUser5138

Hosť
1. Pretože ma zaujímajú odpovede i iných hráčom ako teba...
2. Keď niekto navrhuje inú alternatívu, právom sa ho pýtam akú...
3. Táto téma je diskusia o evente Prvý máj, preto je normálne, že tu diskutujeme, niekedy v kruhu, občas v ihlane, ale predovšetkým pre dobro hráčov.
ano suhlasim so vsetkym, je to v poriadku, ale kedze to uz je v navrhoch, tak predpokladam, ze to uz je vydiskutovane a su tam navrhnute alternativy, zbytocne sa to riesi znova dookola
 

DeletedUser5683

Hosť
Poslušne hlásim, dnes večer som pozdvihol majestátne Máj:

moj-majestatny-maj.png
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore