Diskusia Diskusia: Udalosť Spoločenstva 2023

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Fellowship%20logo%20copy.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Udalosť Spoločenstva 2023

 

salty

Člen
podľa mňa jeden z tých lepších mechanizmov. ale každý má iné preferencie no, mňa tento baví
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Tu nájdete dobré rady a tipy od hráča Mooing Cat, ktorý vytvoril videá, ako prejsť prvé mestá:


Video sú v angličtine, ale dajú sa zapnúť titulky a nastaviť preklad do slovenčiny.
 

Rhando

Aktívny člen
Návody sú síce pekné a ani mi osobne nevadí koncept zo St.Patricka ( považujem ho za ten lepší a zaujímavejší oproti ostatným eventovým mechanizmom ), čo mi ale nesmierne prekáža na tomto evente je, že sa Innogames rozhodlo testovať A/B testom prémiové odmeny na live serveroch, kedy niektorý hráči majú k dispozícii možnosť na zakúpenie dvoch radov prémiových odmien ( novinka ), zatiaľ čo ostatný majú len jednu radu ( tak ako doteraz ). Plus odmeny o ničom robia tento event extrémne nezaujímavý, jediné o čo by som aj reálne mal záujem tak sa nachádza v tej hornej ( drahšej ) rade, ale nakoľko ich nemám sprístupnené, event s radosťou odignorujem. Škoda pre Innogames, sami si takto odradili potenciálneho zákazníka, ktorý by aj reálne zaplatil za drahšie odmeny, ale takto si radšej počkám na ďalší zázrak ( event ) z dielne Innogames, len dúfam, že dovtedy už budú mať tie odmeny kompletne dotestované...
 

Robos

Nový člen
Odmeny su celkom fajn aj bez balickov.
- vylepsenie Hostinca hrdinov na Legendarnu lozu
- Letny statok na Slnecny palac
- Slnecny palac dava po 3 dieliky z 2 dalsich budov (sasova javisko, grilovaci haj), tz. za 2 a pol mesiaca mas obe...
- kovacnu pri cesta mas za zlatu ligu
 
Naposledy upravené :

Slovien Venet

Aktívny člen
Na čo mi je taká budova ktorej absentuje posilnenie obrany útočnej armády .... apropo s týmto si Innogames u mňa nešplhlo. Vychádza mi z toho iba jedno jediné ísť 5, úroveň cechovej expedície bojom presne ako predošlý event. Zopár tipov pre Innogames:

1. Zmena ročných období v meste
2. Úprava mapy sveta tak ako má v skutočnosti vyzerať
3. Pokračovanie dokončenej usadlosti - je frustrujúce opakovane vytvárať novú

alebo
Získanie sektorov doby s možnosťou stavby trvalej usadlosti
(
Arktika s Vikingmi , Budúcnosť s Egyptskou, Zajtra s Aztékmi , Moderná s Japonskou a Súčasná s Mughalskou )
4. Po dokončení všetkých usadlosti Lietajúci ostrov stráca zmysel
( Pochybujem že hráči budú hrať usadlosť len kvôli 50 bodom výskumu, ktoré sa dajú získať v cech bojoch veľmi rýchlo )

Ak Innogames dochádzajú nápady tak by mali dať priestor takým , ktorí chcú pokračovať v inováciach v hre a nie dávať do prémiových budov fragmenty z budov. Mám kopec budov z expedície , ktoré aj tak nevyužívam a končia u predajcu starožitností. Tri mesiace ubehlo od 5. úrovne cechovej expedície a v inventári mám neporiadok a riešia sa tu kadejaké návody na eventy a na hru ako celok sa zabúda. Už to nie je o hráčskom zážitku ale o množstve a kadejakých vymožeností... Hra začína byť nudná! Je to stále o tom istom len zber mincí , zásob, medailí, diamantov, tovarov, bodov výskumu; može sa bojovať , vyjednávať, stavať budovy; úlohy z eventov sú robené cez kopirák len inak vyzerajú, Radšej nech urobia jeden poriadny event so všetkým čo do toho patrí teda aj cech boje , expedícia, usadlosť, pvp aréna, arktický aj oceánsky terminál... a iné.

Hra je totiž všetko čo ste za ten čas nadobudli a kam ste to dotiahli nie len sa točiť a držať niekde na začiatku.
 
Naposledy upravené :

salty

Člen
4. Po dokončení všetkých usadlosti Lietajúci ostrov stráca zmysel
( Pochybujem že hráči budú hrať usadlosť len kvôli 50 bodom výskumu, ktoré sa dajú získať v cech bojoch veľmi rýchlo )

- a čo takto si hociktorú len spustiť, mať ju len s hlavnou budovou a chodiť tam zbierať relikvie? :D
 

Slovien Venet

Aktívny člen
4. Po dokončení všetkých usadlosti Lietajúci ostrov stráca zmysel
( Pochybujem že hráči budú hrať usadlosť len kvôli 50 bodom výskumu, ktoré sa dajú získať v cech bojoch veľmi rýchlo )

- a čo takto si hociktorú len spustiť, mať ju len s hlavnou budovou a chodiť tam zbierať relikvie? :D
Aký to ma zmysel keď nehráš usadlosť tak ako treba ?
 

Terrorscream

Nový člen
Dobrý deň chcel by som sa opýtať ako je možné, že na hlavnom svete na C mi chýba jedlo vylepšenie hlavnej budovy, letného statku z eventu a na A-čku čo je môj druhý svet kde začínam mám pri rovnakom progrese 8 vylepšení, čiže na komplet full budovu level 9, pritom som išiel klasicky a rovnako na jednom aj na druhom po každom meste otvorené 6 truhlíc a skok do ďalšieho mesta, pritom určite by som nepredal vylepšenie u starožitníka, takže sa chcem opýtať či tam nenastal nejaký bug alebo čo, pre istotu pridávam aj screenshoty

Toto je stav na C-čku


a toto je stav na A-čku teda už postavená budova level 9


Za odpoveď a prípadné nápady vopred ďakujem :)
 

salty

Člen
Dobrý deň chcel by som sa opýtať ako je možné, že na hlavnom svete na C mi chýba jedlo vylepšenie hlavnej budovy, letného statku z eventu a na A-čku čo je môj druhý svet kde začínam mám pri rovnakom progrese 8 vylepšení, čiže na komplet full budovu level 9, pritom som išiel klasicky a rovnako na jednom aj na druhom po každom meste otvorené 6 truhlíc a skok do ďalšieho mesta, pritom určite by som nepredal vylepšenie u starožitníka, takže sa chcem opýtať či tam nenastal nejaký bug alebo čo, pre istotu pridávam aj screenshoty

Toto je stav na C-čku


a toto je stav na A-čku teda už postavená budova level 9


Za odpoveď a prípadné nápady vopred ďakujem :)
Za Ligu, v ktorej si sa umiestnil, a aj v truhliciach boli Súpravy výber. Nemáš tam náhodou ešte tie, nepoužil si na jednom svete takú?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore