• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia Diskusia: Výpredaj májového šialenstva

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

MayMadnessLogo.png


Priestor pre vaše otázky a komentáre k predajnej akcii Výpredaj májového šialenstva
 

DeletedUser7029

Hosť
Chcel som založiť vlastnú tému o výpredajoch, ale dám to tu.Takže na začiatok si zopakujme, čo je to výpredaj, keď sa povie výpredaj tak to znamená, že sa niečo vypredáva za zvýhodnenú cenu, a tak sa pýtam sám seba, keď vo výpredaji stojí 50 bodov V 995 diamantov alebo vranie hniezdo tiež necelých 1000 diamantov tak koľko by to stálo normále pri štandardnej cene.Chcel by som vidieť toho kto príme takúto nevýhodnú ponuku, ale asi sa ich nájde dosť keďže aj napriek negatívnym reakciám na tieto výpredaje, aj naďalej ponúkate tieto nevýhodné ponuky.Ja osobne to považujem za výsmech a urážku.Určite si viacero, hráčov ktorí nezdieľajú môj názor povie ,ked sa ti nepáči nekupuj, to je pravda, ale to nič nemení na skutočnosti, že takéto ponuky sú nevýhodne urážlivé a výsmešne.To ako, keby pýtali v obchode za kilo cukru 10 euro.Takže týmto by som zároveň chcel poprosiť o nápravu.Napriek tomu, že sa to tu už niekoľkokrát rozoberalo poprosím ostatných hracou píšte svoje názory
 

Rhando

Aktívny člen
Môj názor: Mne osobne nevadí, aké ceny dávajú vo výpredajoch. Ja som si dokázal v Eventoch získať všetko, čo som chcel aj bez použitia Diamantov + po zavedení Denných Výziev a Starožitníka som získal zbytok vecí, čo som si nedokázal zaobstarať v Eventoch, nepotrebujem na to výpredaje. Podľa mňa je to záležitosť priamo Inna akú určia cenu, som zástancom názoru - Nechceš? Nekupuj!. Hra má dosť možností a napríklad aj také Vranie Hniezdo bude ako odmena vrámci Letného Eventu, ale aj po Letnom Evente bude k dispozícii aj u Starožitníka, čo som čítal, tak veci púšťajú do regulérneho predaja u Starožitnía rok po ich prvom vydaní.
 
Naposledy upravené :

Feríčko

Nový člen
2 dynamity za 400 diamantov? To ako vazne? Bohdaj by vas porazilo aj s vasimi vypredajmi... mozte odteraz ponukat aj zlate tela za korunu seriem na vase ponuky banda klamarska...
 

RxRa

Člen
Asi trocha off topic, ale predsa: Výpredaj májového šialenstva? To ozaj? Príliš veľa májového šialenstva na sklade? ;)

Čo tak do budúcbosti "Šialenstvo májového výpredaja"?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Vďaka za vašu spätnú väzbu.

Asi trocha off topic, ale predsa: Výpredaj májového šialenstva?

Tak to preložilo prekladateľské štúdio. Lepší preklad by bol asi skôr Májový šialený výpredaj, Šialený májový výpredaj, prípadne Májová predajná akcia.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Pri tej truhlici bolo jasne uvedené, aké položky môže obsahovať, spolu so šancami:

10 x Kefka - 25% šanca
4 x Lopata - 20% šanca
2 x Dynamit - 20% šanca
Dva kusy od každého nástroja do Archeologickej udalosti - 20% šanca
Šachovnicové námestie - 15% šanca

Čo sa týka výhodnosti:
Cena za dva dynamity je 100 zvitkov (2 x 50).
Ak zvitky prepočítame na diamanty, stálo by to 500 diamantov.
Cena truhlice však bola 400 diamantov.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore