Diskusia: Zima 2017

DeletedUser4

Hosť
Milí hráči,

podeľte sa s nami o vaše názory k nadchádzajúcej zimnej udalosti. :)
 

DeletedUser5785

Hosť
A sú tu spoilery z EN FunWiki:D
Úlohy budú zadávané denne, čiže 1 deň = 1 úloha. Ak začnete hrať povedzme 3.12. budete mať hneď k dispozícii 4 úlohy a potom jednu denne.

#Úloha 1Úloha 2Odmena
1 (30.11.) Získajte 150 mincí. Použite 10 BV. 11 hviezd
2 (1.12.) Motivujte alebo zdokonaľte 30 budov iných hráčov. Použite 10 BV. 11 hviezd
3 (2.12.) Postavte 2 dekorácie z vašej éry alebo 3 z predchádzajúcej éry. Použite 10 BV. 11 hviezd
4 (3.12.) 20 krát dokončite najkratšiu výrobnú možnosť v produkčnej budove. Použite 10 BV. 11 hviezd
5 (4.12.) Získajte 50 tovarov zberom alebo obchodovaním. Použite 15 BV. 11 hviezd
6 (5.12.) Majte nadšené obyvateľstvo. Použite 10 BV. 12 hviezd
7 (6.12.) 15 krát dokončite 4-hod výrobu v produkčnej budove. Použite 10 BV. 12 hviezd
8 (7.12.) Vyhrajte 5 bojov za sebou bez jedinej prehry
alebo
Prispejte z vášho inventára 100 tovarov z vašej alebo z predchádzajúcej éry do cechovej pokladnice.
Použite 10 BV. 12 hviezd
9 (8.12.) Naverbujte 2 jednotky z vašej éry alebo 3 z predchádzajúcej éry. Použite 10 BV. 12 hviezd
10 (9.12.) Vyskúmajte technológiu
alebo
Prispejte z vášho inventára 300 tovarov z vašej alebo z predchádzajúcej éry do cechovej pokladnice.
Použite 20 BV. 12 hviezd
11 (10.12.) Postavte 2 obytné budovy z vašej éry alebo 3 z predchádzajúcej éry. Použite 10 BV. 13 hviezd
12 (11.12.) Získajte 100 tovarov zberom alebo obchodovaním. Použite 10 BV. 13 hviezd
13 (12.12.) 20 krát dokončite 1-hod výrobu v produkčnej budove. Použite 10 BV. 13 hviezd.
14 (13.12.) Aktivujte 2 posilnenia v hostinci priateľov
alebo
Použite 20 BV.
- 13 hviezd
15 (14.12.) Objavte novú provinciu
alebo
Majte vyriešenú tretiu obtiažnosť v cechovej expedícii.
Použite 10 BV. 13 hviezd
16 (15.12.) Postavte 4 dekoráciez vašej éry alebo 6 z predchádzajúcej éry. Použite 10 BV. 13 hviezd
17 (16.12.) 25 krát dokončite 15-min výrobu v produkčnej budove. 20 krát dokončite najkratšiu výrobnú možnosť v produkčnej budove. 13 hviezd
18 (17.12.) Naverbujte 3 vojenské jednotky z vašej éry alebo 4 z predchádzajúcej éry. Použite 10 BV. 13 hviezd
19 (18.12.) Vyskúmajte technológiu
alebo
Prispejte 70 BV do veľkolepých budov.
- 13 hviezd
20 (19.12.) Získajte 3 sektory bojom alebo vyjednávaním. Použite 10 BV. 14 hviezd
21 (20.12.) 40 krát dokončite najkratšiu výrobnú možnosť v produkčnej budove. 12 krát dokončite 1-hod výrobu v produkčnej budove. 14 hviezd
22 (21.12.) Postavte 1 kultúrnu budovu z vašej éry alebo 2 z predchádzajúcej éry. Použite 10 BV. 14 hviezd
23 (22.12.) Zozbierajte 1000 striebra z hostinca priateľov
alebo
Kúpte 15 BV.
Použite 10 BV. 14 hviezd
24 (23.12.) 12 krát dokončite 4-hod výrobu v produkčnej budove. 25 krát dokončite 15-min výrobu v produkčnej budove. 14 hviezd
25 (24.12.) Získajte kontrolu nad provinciou.- 14 hviezd
26 (25.12.) Dokončite 20 výrob v produkčnej budove z vašej éry alebo 25 výrob v produkčnej budove z predchádzajúcej éry. Použite 10 BV. 14 hviezd
27 (26.12.) Vyskúmajte technológiu
alebo
Prispejte z vášho inventára 500 tovarov z vašej alebo z predchádzajúcej éry do cechovej pokladnice.
Použite 20 BV. 14 hviezd
28 (27.12.) Aktivujte 3 posilnenia v hostinci priateľov
alebo
Použite 30 BV.
- 14 hviezd
29 (28.12.)---
30 (29.12.)---
31 (30.12.)---
32 (31.12.)---
33 (1.1.)---
34 (2.1.)---
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6252

Hosť
Vyzera to dobre :) cize tu kokekciu budov ziskam z darcekov alebo prejdenim vsetkych uloh? Podla obrazka to vyzera na darceky...
 

uhe83

Aktívny člen
po splneni dvoch uloch stale svieti uloha hotova a zelena fajocka...
takze teraz 11 hod mi tam bude svietit???

Screenshot_4.jpg
ale inak spoko :)
 

Rihoslav

Člen
Hviezdy sa dajú získať, len plnením úloh? Pretože keď najdem kurzorom na počítadlo hviezd, tam mi vypíše, že mám získať hviezdy tak, že budem pátrať. Ale pátrať po čom?

Potom, vo výbere darčekov mi svieti počet hviezd -10. Čo to znamená?
upload_2017-11-30_13-0-37.png
 

uhe83

Aktívny člen
10 hviezd ta stoji jedno hladanie...
patraj , mozno myslene, v darcekoch sa daju tiez ziskat nejake a samozrejme kazdy den pri zbere dostanes tiez 10 hviezd :)
 

DeletedUser5956

Hosť
Na to, ze ide o jednu z hlavnych udalosti v roku, je tento event velmi slabucky. Ceny biedne, pravdepodobnost 1:18, ze trafim budovu v balicku, ale najmä 1 uloha denne? Za mna sklamanie, sorry.
 

DeletedUser5683

Hosť
Daj návrhy, aby hlavná udalosť roka nebola taká slabá. Aké ceny by si chcel, akú pravdepodobnosť výhry a najmä koľko úloh denne by bolo dostatočných?
 

uhe83

Aktívny člen
Daj návrhy, aby hlavná udalosť roka nebola taká slabá. Aké ceny by si chcel, akú pravdepodobnosť výhry a najmä koľko úloh denne by bolo dostatočných?
tu viac-menej suhlasim...
privelmi slaba sanca naozaj trafit, aj keby ma clovek akokolvek rychle postrehy, nenajde...tu je to doslova o nahode, velmi velkej nahode...
a nech dame ake chceme navrhy, neprejdu, lebo svk team, je len sprostredkovatel toho co z nemecka poslu a zadaju :)
 

DeletedUser6191

Hosť
Na to, ze ide o jednu z hlavnych udalosti v roku, je tento event velmi slabucky. Ceny biedne, pravdepodobnost 1:18, ze trafim budovu v balicku, ale najmä 1 uloha denne? Za mna sklamanie, sorry.
Ved to napíš na Anglické fórum tam daj návrh lebo tu sa toho píše plno ale čo sa stým robí veie iba pár ľudí a podla mňa nič... event je slabý moc slabý odmeny nezaujímavé skôr nudné zaberajú moc miesta tým pádom ide iba o peniaze. Teda tým ze v eventoch budú dávať tak veľké budovy smerujú k tomu aby si kupoval diamanty za peniaze a potom rozšírenie... Áno je to tak ide len o biznys. A obviňujem týmto vývojárov lebo tak smerujú + prečo sú tie odmeny napr. zo včerajška tak moc drahé keď ju chcem ďalší tach ako ťahať z ľudí peniaze. A to ze je tam mala pravdepodobnosť nájdenia odmeny je zasa len koli peniazom... A nehovorte mi ze nie lebo tak to je a budete iba klamať sami seba.
 

DeletedUser5954

Hosť
S tým súhlasim Event je slabý oničom ani sa neoplatí hrať. Tie budovy stoja za prd. Šanca ich vyhrať zase 1 ku 100 no kašlať taký event. Lepší bol letní!!!
 

DeletedUser5683

Hosť
tu viac-menej suhlasim...
privelmi slaba sanca naozaj trafit, aj keby ma clovek akokolvek rychle postrehy, nenajde...tu je to doslova o nahode, velmi velkej nahode...
a nech dame ake chceme navrhy, neprejdu, lebo svk team, je len sprostredkovatel toho co z nemecka poslu a zadaju :)
Súhlasím s tebou, dnes ráno som prvýkrát vyberal darčeky a na druhý pokus som vybral Cukrárov stánok. Potvrdzujem, že všetko je to len a len o náhode, preto má event baví. Nie je však pravda, že je jedno aký návrh dáme či už ako slovenský hráči alebo globálne hráči FoE. Je veľmi jednoduché pozrieť sa na počet návrhov, ktoré boli navrhnuté hráčmi a počtom návrhov, ktoré sa i skutočne objavili v nasledovných aktualizáciách. Rovnako sa i vývojári a celý tím tvorcov zaujíma o spätné názory hráčov na všetky udalosti, ktoré sa objavujú v hre FoE.
 

DeletedUser6191

Hosť
Jooguda ty stále len súhlasíš a obranujes nič viac furt a do okola a keď už z niečím nesúhlasíš tak to zahovoríš... cele toto fórum je iba na okrasu herna podpora občas na smiech a už ani ta hra není to čo bývalá. Ale stále ma baví takže ju budem hrať aj napriek tomu ze toto cele je tu na smiech. Vývojári iba sľubujú a sľubujú hraci sa prakticky iba sťažujú na plno chýb v hre a nás hráčov nepočúvajú a mi sme to srdce hry takze občas by mohli aj na nás dat ale nie po roku sťahovania ale hneď lebo to je na smiech totálny výsmech pre toto.
 

DeletedUser5683

Hosť
Ved to napíš na Anglické fórum tam daj návrh lebo tu sa toho píše plno ale čo sa stým robí veie iba pár ľudí a podla mňa nič... event je slabý moc slabý odmeny nezaujímavé skôr nudné zaberajú moc miesta tým pádom ide iba o peniaze. Teda tým ze v eventoch budú dávať tak veľké budovy smerujú k tomu aby si kupoval diamanty za peniaze a potom rozšírenie... Áno je to tak ide len o biznys. A obviňujem týmto vývojárov lebo tak smerujú + prečo sú tie odmeny napr. zo včerajška tak moc drahé keď ju chcem ďalší tach ako ťahať z ľudí peniaze. A to ze je tam mala pravdepodobnosť nájdenia odmeny je zasa len koli peniazom... A nehovorte mi ze nie lebo tak to je a budete iba klamať sami seba.
Prepáč nerozumiem celkom tomu, prečo by mal slovenský hráč písať na anglické fórum. Je to ako keby ruský hráč písal na slovenské fórum. Ale možno si mal na mysli Beta fórum. Fóra všetkých jazykových mutácií zbierajú spätné väzby, návrhy a sťažnosti hráčov a vývojári ich implementujú alebo nie do FoE. Nikto nebude oponovať, ak spomeniem, že vývojári uprednostňujú návrhy, ktoré majú širokú hráčsku podporu a sedia im i do plánovanej budúcej stratégie hry, aby pre jeden návrh nemuseli meniť celkové smerovanie FoE. Preto je pre hráčov všeobecne výhodné spájať sa v podpore pre rôzne návrhy.
 

DeletedUser6191

Hosť
Prepáč nerozumiem celkom tomu, prečo by mal slovenský hráč písať na anglické fórum
Myslím tým to ze toto fórum je mŕtve Anglické fórum tam to aspoň žije.
Nikto nebude oponovať, ak spomeniem, že vývojári uprednostňujú návrhy, ktoré majú širokú hráčsku podporu
A ano pamätám si keď sme sa mi hráči sťažovali a nie zrovna krátku chvíľu a nič nerobily bolo to globálne... takže netrep tu sprostosti
 

DeletedUser5683

Hosť
Jooguda ty stále len súhlasíš a obranujes nič viac furt a do okola a keď už z niečím nesúhlasíš tak to zahovoríš... cele toto fórum je iba na okrasu herna podpora občas na smiech a už ani ta hra není to čo bývalá. Ale stále ma baví takže ju budem hrať aj napriek tomu ze toto cele je tu na smiech. Vývojári iba sľubujú a sľubujú hraci sa prakticky iba sťažujú na plno chýb v hre a nás hráčov nepočúvajú a mi sme to srdce hry takze občas by mohli aj na nás dat ale nie po roku sťahovania ale hneď lebo to je na smiech totálny výsmech pre toto.
To preto, že nie je dôležité čo si myslím já, ale je pre nás vo FoE tíme dôležité, čo si myslí hráč a návštevník fóra. Nie je pravda, že by vývojári len niečo sľubovali a neriešili sťažnosti samotných hráčov. To by potom neboli tak časté aktualizácie v ktorých sú rôzne opravy a vylepšenia predchádzajúcich funkcií.
 

DeletedUser6191

Hosť
To by potom neboli tak časté aktualizácie v ktorých sú rôzne opravy a vylepšenia predchádzajúcich funkcií.
aktualizace tie aktualizácie sú na dve veci vhodné nič iné niečo opravia a 10 veci poseru nech si ich nechajú a dajú jednu ale poriadnu kde viac opravia a nie pokazia to není až tak zložitý požiadavok
 
Hore