Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2019

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
to by aj mna zaujímalo, kde su odmeny za tie soby? mal som ich všetky a zmizli, a nič ..... sklamali ste ma velmi s tým !!!

Jednalo sa o predajnú ponuku, ktorá sa dala vyzdvihnúť (kúpiť) za diamanty. Cena za vyzdvihnutie zbierky bola zobrazená počas celého trvania Zimnej udalosti.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
No stačilo viac čítať, sledovať, všímať si. Jednoducho zbierať informácie ako to s tými sobmi bolo. Ja si pamätám, že som tam mal možnosť si vyzdvihnúť sieň slávy, vylepšenie zimnej veže, vylepšenie vlaku, studňa želaní a ďalej tam boli drobnosti. Najviac by potešili tie veci, ktoré som napísal. No zmieril som sa s faktom, že sa to nepodarí. No celá udalosť ma potešila.
 

jmalachi

Aktívny člen
otázka k eventu...ten sobí záprah... čo sa zbieral-a vyzbieral som ho celý..kde a ako dá /dalo tie ceny?..lebo zmizol..a nič...pred skončením eventu za dokončenie pýtalo diamanty..a presne som tu nebol ked sa skončil..a teraz nevidím odmeny z neho v sklade...
 

DeletedUser5138

Hosť
otázka k eventu...ten sobí záprah... čo sa zbieral-a vyzbieral som ho celý..kde a ako dá /dalo tie ceny?..lebo zmizol..a nič...pred skončením eventu za dokončenie pýtalo diamanty..a presne som tu nebol ked sa skončil..a teraz nevidím odmeny z neho v sklade...
:D:D:D je toto mozne :D :D :D
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ako sa vám páčila Zimná udalosť? Podarilo sa vám získať kompletný vlak? A aký ste si vybrali?
 

DeletedUser7054

Hosť
Veľmi sa mi páčila. Vybrala som si Uhoľný expres a k tomu mám ešte 2x spací a 2x jedálenský vozeň.
 

jmalachi

Aktívny člen
..tak potom prajem tvorcom ešte vela takých super akcií.a čím dalej tým lepších eventov.a vela spokojných hráčov..len tak dalej.
 

DeletedUser6741

Hosť
Zimná udalosť bola super, len ma sklamali tie soby, že neboli ako odmena:(:(:(. Potom som sa zbytočne snažil ich získať všetkých:(:(:(.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore