Preposlané Dobový tovar

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

maros1962

Člen
Ahojte, neviem ako to vyhovuje kolegom, ale myslím si, že znázorňovanie prírastkov a úbytkov na Dobovom tovare (ikonka pri spokojnosti vľavo hore) asi nie je veľmi potrebné, vyzerá to smiešne - tie stĺpčeky plusov a mínusov, ak sa pracuje s tovarmi. Za mňa - navrhujem to znázorňovanie zrušiť. M.
 
Naposledy upravené :

Slovien Venet

Aktívny člen
Ahojte, neviem ako to vyhovuje kolegom, ale myslím si, že znázorňovanie prírastkov a úbytkov na Dobovom tovare (ikonka pri spokojnosti vľavo hore) asi nie je veľmi potrebné, vyzerá to smiešne - tie stĺpčeky plusov a mínusov, ak sa pracuje s tovarmi. Za mňa - navrhujem to znázorňovanie zrušiť. M.
Zrušiť to nepôjde nakoľko je to zapracované do úloh, ktoré sa opakujú.
 

maros1962

Člen
Zrušiť to nepôjde nakoľko je to zapracované do úloh, ktoré sa opakujú.
Trošku nerozumiem Tvojej odpovedi - písal som o tom, že predtým sa prírastok dobových tovarov graficky nezobrazoval a chcel som iba to, že by sa to nezobrazovalo. Neviem o tom, žeby v niektorých opakujúcich sa úlohách bolo grafické zobrazovanie prírastku alebo úbytku dobových tovarov. M.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Trošku nerozumiem Tvojej odpovedi - písal som o tom, že predtým sa prírastok dobových tovarov graficky nezobrazoval a chcel som iba to, že by sa to nezobrazovalo. Neviem o tom, žeby v niektorých opakujúcich sa úlohách bolo grafické zobrazovanie prírastku alebo úbytku dobových tovarov. M.
Menšie nedorozumenie v komunikácii. Reagoval som na ikonu spokojnosti nie na tovar. Ak by tvoj návrh prešiel zrejme by museli prepracovať vrchnú lištu a tá je rovnaká pre aplikáciu aj prehliadač. Keď si pozrieš celú lištu tak tam nájdeš všetko čo potrebuješ k hre čiže máš tam komplet celý prehľad. Z tohto dôvodu to len tak ľahko nepôjde odstrániť.
 

TycoonBA

Nový člen
Ahojte, neviem ako to vyhovuje kolegom, ale myslím si, že znázorňovanie prírastkov a úbytkov na Dobovom tovare (ikonka pri spokojnosti vľavo hore) asi nie je veľmi potrebné, vyzerá to smiešne - tie stĺpčeky plusov a mínusov, ak sa pracuje s tovarmi. Za mňa - navrhujem to znázorňovanie zrušiť. M.
dobra poznamka..
prislo mi to ako + ale po case je to otravne... mozno by pomohlo aj zmensenie velkosti tych dlazdic, aby to nebolo cez celu obrazovku ked je vela tovarov
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore