Doplnenie starších budov Predajcovi starožitností

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Neo113

Člen
Zdravím už davnejšie som si všimol že už nepridávate nove veci resp budovy do Predajcu Starožitností kedysi ste to pridávali možno rok dozadu pripadne dva.. ale už nič.. pridat veci z minulých eventov resp udalostí chcel by som vedieť dôvod prečo ste sa nato už vykašlali
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ak by som mal hádať (lebo nie som vývojár, na ktorých smeruje tvoja otázka), tak buď majú s tou funkciou v pláne niečo iné, alebo na to proste iba zabudli, keďže vo vývoji je kopec rôznych vecí.
 

Neo113

Člen
Oživujem toto téma čo tak apelovať na vývojárov aby stým konečne niečo urobili ? bud nech tam pridaju nove veci alebo nech to proste odstránia lebo to už nema význam bez nových vecí z predošlích udalostí ad...
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Oživujem toto téma čo tak apelovať na vývojárov aby stým konečne niečo urobili ? bud nech tam pridaju nove veci alebo nech to proste odstránia lebo to už nema význam bez nových vecí z predošlích udalostí ad...
Predaj starožitnosti? Už len samotný názov určuje o aké veci ide určite tam tak skoro nenájdeš artikle z eventov za posledný rok trocha trpezlivosti nezaškodí
 

KOFE

Aktívny člen
Oživujem toto téma čo tak apelovať na vývojárov aby stým konečne niečo urobili ? bud nech tam pridaju nove veci alebo nech to proste odstránia lebo to už nema význam bez nových vecí z predošlích udalostí ad...
Nic nerusit, raz mesacne tam mam ulozbudu :D
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Oživujem toto téma čo tak apelovať na vývojárov aby stým konečne niečo urobili ? bud nech tam pridaju nove veci alebo nech to proste odstránia lebo to už nema význam bez nových vecí z predošlích udalostí ad...

Odstránenie Predajcu starožitností nie je v pláne. Čo sa týka apelovania, resp. opakovaných žiadostí a opakovaného pripomínania už odoslanej spätnej väzby, už som spomínal, to nie je problém, len si treba uvedomiť, že nezávisle od toho, koľkokrát sa rovnaká spätná väzba odošle, stále platí rovnaký princíp, ako je to so všetkými funkciami, ktoré sú v hre. Záleží len na vývojároch, či sa rozhodnú tieto funkcie ďalej upravovať, dopĺňať atď.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore