expedícia-boje-poistka

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5805

Hosť
Zdravím.
Neviem či sa to stáva len mne ale už viackrát sa mi podarilo to že keď som išiel vyberat vojakov na utok v expedici a isiel som dole posunuť s lištou s vojakmi tak som nechtiac klikol na zautocit ked mi kusok sekla myška a uz to neslo nijak zvratit prisiel som o jeden pokus a kedze na zaciatku isli raketove delostrelectva tak aj jednotky lebo som nemohol dat hned kapitulovat.

Preto by som navrhoval aby pri bojoch v expedicii alebo mozno aj na mape nabehlo varovanie pokial by niekto isiel zapnut boj s nekompletnou armadou respektive mozno aj so zranenymi clenmi. Pokial bude mat utocnik 8 zdravych jednotiek nech to bezi rovno ale pokial ma menej jednotiek alebo nejake zranene tak len vyskocit nejake male okineko s upozornenim ze nemate 8 vojakov prajete si zacat boj aj napriek tomu? a len ano/nie moznosti.

Ak som predsa len jediny taky lavy clovek tuna ktoremu sa to vzdy nechtiac podari tak to asi nema zmysel ak je nas viac podobvnych prípadne to niekto tiez hra rad večer po pivku a podobne tak to urcite tiež uvíta.
 

DeletedUser5364

Hosť
Zdravím.
Neviem či sa to stáva len mne ale už viackrát sa mi podarilo to že keď som išiel vyberat vojakov na utok v expedici a isiel som dole posunuť s lištou s vojakmi tak som nechtiac klikol na zautocit ked mi kusok sekla myška a uz to neslo nijak zvratit prisiel som o jeden pokus a kedze na zaciatku isli raketove delostrelectva tak aj jednotky lebo som nemohol dat hned kapitulovat.

Preto by som navrhoval aby pri bojoch v expedicii alebo mozno aj na mape nabehlo varovanie pokial by niekto isiel zapnut boj s nekompletnou armadou respektive mozno aj so zranenymi clenmi. Pokial bude mat utocnik 8 zdravych jednotiek nech to bezi rovno ale pokial ma menej jednotiek alebo nejake zranene tak len vyskocit nejake male okineko s upozornenim ze nemate 8 vojakov prajete si zacat boj aj napriek tomu? a len ano/nie moznosti.

Ak som predsa len jediny taky lavy clovek tuna ktoremu sa to vzdy nechtiac podari tak to asi nema zmysel ak je nas viac podobvnych prípadne to niekto tiez hra rad večer po pivku a podobne tak to urcite tiež uvíta.
Ňo možno to bude tím Pivečkooom :D:D:D
 

DeletedUser5805

Hosť
Hej ako niekedy hej ale včera ked som to pisal tak sa mi to akurát stalo uz 2x v expedici za jedno rano za triezva :D a ked som sa spytal ludi z okolia a tak tak tiez povedali ze sa im to obcas stane a si mylsim ze naprogramovat taku poistku nezaberie vela práce a usetri kopu nervov :D hlavne pre ludi co nemaju nazvys vela jednotiek :)
 

DeletedUser1834

Hosť
Existuje sposob jako straty obmadzit na minimum ale to chce reagovat okamzite a nie spekulovat co a ako a pozerat jako mi vojacikovia na bojovom poli hynu.
1. uvedomenim si omylu necakam kym mi co len vojacik zahynie nez sa na radu dostane nelikam na Surrendet alias vzdat ALE okamzite koncim prehliadac ( to ta x v pravo hore ).
2. po znovu prihlaseni dostanem hlasku od senilneho majstra komandera ktory este nevie ktora bije ze ci USTUP alebo pokracovat v boji.
3. klikam ustup = je nejaka sanca ze sa za normalnych okolnosti ktos i zachrani a vrati spat posramoteny.

Ono vojína Ryana to mozno nezachrani ale za pokus to stoji, pretoze klasicky to pri pokracovani v boji ide o nejaky ten tah (1-2) odznova.
A tu prichadza na rad hlasny Alcatrazu stavitelov hlas:
" ...pridaj sa k zastupu tych co im v meste stoji a vojacikov vyraba nepripojenych."

Za branami mesta Ciudad Perdida tento hlas uz zanikol bo velitel nebezpecenstvo vcas prehliadol,
ak sa uz i uklikol .)

PS (jozef288):
10 navstevnikov fora v tento rusny krusny cas-necas

EDIT:
... od hraca castujuceho inych slovom troll, kliknutie na like (paci sa) pod prispevok,
je ako dostat osypky
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5683

Hosť
Cossackov postup by mohol byť liekom pre tvoj problém, Jigoro. Priznávam, že ide o neštandardný postup, ale momentálne asi o ten najúčinnejší, ak nie o jediný. Avšak tvoj návrh zaznamenám a postúpim ďalej smerom k nášmu Forge of Empires tímu.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore