• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Expedícia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahoj chcem sa spýtať prečo sú v 3 úrovni expedície plány 65%šancu keď rozbijem armádu a minim tovari tak ma tam čakajú iba plány nemôže sa ta percentuálna šanca zmeniť na minimum a ostatok dať vizsie myslím že by to potešilo nejedného herca ja robím expedíciu až do 3 úrovne a dostanem iba plány mám aj chrám ale odtiaľ furt dostanem iba zvonkohry už neviem čo sními chrám mám na 7 úrovni ide na 8 snáď sa to zlepší ale ta percentuálna šanca na tie plány strane treba to znížiť aspoň na polovicu a dať na iné veci väčšiu šancu
Dakujem
zpozdravom Mirko196
 

DeletedUser1834

Hosť
Kolko hlav tolko rozumu, kolko ludi tolko chuti ...

Drahy priemyslovak aneb milovnik zvonkohier,
kedze sme na jednej lodi (taktiez priemysel nasmu mestu vladne) a ladova kryha do trupu dieru spravi, odpoved dostanes by panika nenastala, ked zachranne clny budu na hladinu padat pre spasu posadky.
Kedze kazda obtiaznost sa sklada zo 16 stretov, prichodivsi sem by isto bol v mylke zanechany ze v kazdej truhle planik lezi.
Upresnenie je na mieste a to, ze navodene zamyslenie sa tyka posledneho 16 stretu v tretej obtiaznosti (nateraz poslednej).
Dobra sprava jest (ako pre koho), ze o nejaky cas bude obsah truhiel pozmeneny aj v potaze tvojho hromzenia ze planikov je mnoho.
Pristupilo sa k tomu i z dovodu, ze je vela takych co planikami pohrdaju.

Keby bolo na nas, obyvatelov mesta Ciudad Perdida, veselo by sme prijali v kazdej truhle iba planik Chramu Relikvii a tot i odpoved preco zvonkohry sa ti na prsty lepia, ked tvoja dusa po insom bazi.

Kedze 7.stupen chramu mas veru necakaj ze tyrkysova relikvia (dracik) ti padne jako vtacou chripkou holub skoleny zo strechy a k tomu daky cudzokrajny oldomas.
Sa treba pozriet ake % su v tomto lv a prave z dovodu toho je najvacsia sanca na zisk planikov z truhli by si mal moznost az sem zabludis v onaky cas vyssi lv Chramu Relikvii s FP vydupat a s odmeny bohatsej sa neskor coskoro i radovat.
Apropo je zavadzajuce tvrdit takto verejne ze 65% sanca planikov je akoby v kazdej truhle. Sice nebolo povedane ale je to tak ponimane z napisaneho. Pretoze ak bys nechybal na tlacovke expedicnej, mal bys vedomost, ze bola snaha vyhoviet kazdej dusi a vyssia sanca na zisk toho ci onoho je vzdy inej polozky. Takze vacsia sanca inym polozkam je v inych truhliciach.

No a troska stlmime tvoj optimizmus ked namyslas ci mocno dufas storenie hriesne, ze 8.lv chramu relikvii ti bude spasou.
Nie, ale isto sa dockas v casoch ked bude lv koncit na -násť.

Zaverom len poznamocka upresnujuca, ze % hodnota najvyssia neznamena istotu gulometa.
Vsetko je o nahode (random) no to pochopis az budes expedicny matador.

PS: pevne verime ze i pod nasim prispevokom sa zjavi:
Morphium sa to páči .)
 

DeletedUser

Hosť
Kolko hlav tolko rozumu, kolko ludi tolko chuti ...

Drahy priemyslovak aneb milovnik zvonkohier,
kedze sme na jednej lodi (taktiez priemysel nasmu mestu vladne) a ladova kryha do trupu dieru spravi, odpoved dostanes by panika nenastala, ked zachranne clny budu na hladinu padat pre spasu posadky.
Kedze kazda obtiaznost sa sklada zo 16 stretov, prichodivsi sem by isto bol v mylke zanechany ze v kazdej truhle planik lezi.
Upresnenie je na mieste a to, ze navodene zamyslenie sa tyka posledneho 16 stretu v tretej obtiaznosti (nateraz poslednej).
Dobra sprava jest (ako pre koho), ze o nejaky cas bude obsah truhiel pozmeneny aj v potaze tvojho hromzenia ze planikov je mnoho.
Pristupilo sa k tomu i z dovodu, ze je vela takych co planikami pohrdaju.

Keby bolo na nas, obyvatelov mesta Ciudad Perdida, veselo by sme prijali v kazdej truhle iba planik Chramu Relikvii a tot i odpoved preco zvonkohry sa ti na prsty lepia, ked tvoja dusa po insom bazi.

Kedze 7.stupen chramu mas veru necakaj ze tyrkysova relikvia (dracik) ti padne jako vtacou chripkou holub skoleny zo strechy a k tomu daky cudzokrajny oldomas.
Sa treba pozriet ake % su v tomto lv a prave z dovodu toho je najvacsia sanca na zisk planikov z truhli by si mal moznost az sem zabludis v onaky cas vyssi lv Chramu Relikvii s FP vydupat a s odmeny bohatsej sa neskor coskoro i radovat.
Apropo je zavadzajuce tvrdit takto verejne ze 65% sanca planikov je akoby v kazdej truhle. Sice nebolo povedane ale je to tak ponimane z napisaneho. Pretoze ak bys nechybal na tlacovke expedicnej, mal bys vedomost, ze bola snaha vyhoviet kazdej dusi a vyssia sanca na zisk toho ci onoho je vzdy inej polozky. Takze vacsia sanca inym polozkam je v inych truhliciach.

No a troska stlmime tvoj optimizmus ked namyslas ci mocno dufas storenie hriesne, ze 8.lv chramu relikvii ti bude spasou.
Nie, ale isto sa dockas v casoch ked bude lv koncit na -násť.

Zaverom len poznamocka upresnujuca, ze % hodnota najvyssia neznamena istotu gulometa.
Vsetko je o nahode (random) no to pochopis az budes expedicny matador.

PS: pevne verime ze i pod nasim prispevokom sa zjavi:
Morphium sa to páči .)
No tak poprave je to nepísané strasne a listil som to skoro 1 hod ale furt neviem o co tam ide vlasne netuším čo tím chcel autor povedať čo môžeme povedať teda čo som pochopil boli iba "pevne verím že i pod našim príspevkom sa zjaví" z celého textu a podruhe zmenil by som tu štylistika a ak sa dá preložte mi to niekto
Zpozdravom Mirko196
 

DeletedUser4788

Hosť
inac to nechapem ani sam ... dostavam body vyskumu , planiky , a doteraz 2 ohne a 2 bazare tusim a akoze silu cechu ... ale na tie boje a to usilie je to dost malo ... ja to od zaciatku vravim a tvrdim ze maju tu bordel a hlavne v CVC a v rozdavani bodov vyskumu . Bohuzial . Mam vise 15 kusov dekoracii v arktickej ( hodnota 1-nej je 250 diamantov tusim ' a co mam robit s nimi ? o nepotrebnych budovach nech ani nepisem !
 

DeletedUser

Hosť
inac to nechapem ani sam ... dostavam body vyskumu , planiky , a doteraz 2 ohne a 2 bazare tusim a akoze silu cechu ... ale na tie boje a to usilie je to dost malo ... ja to od zaciatku vravim a tvrdim ze maju tu bordel a hlavne v CVC a v rozdavani bodov vyskumu . Bohuzial . Mam vise 15 kusov dekoracii v arktickej ( hodnota 1-nej je 250 diamantov tusim ' a co mam robit s nimi ? o nepotrebnych budovach nech ani nepisem !
Aspoň to zachraňujú s tými Fb keď dostanem 100 aj 3krát poteší ale keď dostanem zvonkohry alebo signálny oheň (aspoň dáva obranu) ale aspoň keby ze to predám a niečo stoho dostanem aspoň 50 dia potešilo by je v tom strašný bordel snáď sa to zlepší časom
Zpozdravom Mirko196
 

DeletedUser5364

Hosť
Neviem ja som maximélne spokojný s expedíciou ,ikeď je pravda že tých altánkov som mal cez 100ks :D:D:D(ešte že je repetit. uloha na 8ks) a zelených,žltých sošiek pribúda každou úrovňou čoraz viac a viac:),čiže aj tie plániky sú super že padnú na chrám skazy ;););) a teším sa že čoskoro pribudne aj 4. úroveň výpravy kde budu v poslednej pyramýdke 50%-50% odmeny a nie len také všelijaké ale nechcem ešte prezrádzať :D:p:cool:

p.s. ja som rozumel všetkému čo písal Cossacks ,má svoj štýl no:) keď tu budeš navštevovať Fórum častejšie,zvykneš si :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Neviem ja som maximélne spokojný s expedíciou ,ikeď je pravda že tých altánkov som mal cez 100ks :D:D:D(ešte že je repetit. uloha na 8ks) a zelených,žltých sošiek pribúda každou úrovňou čoraz viac a viac:),čiže aj tie plániky sú super že padnú na chrám skazy ;););) a teším sa že čoskoro pribudne aj 4. úroveň výpravy kde budu v poslednej pyramýdke 50%-50% odmeny a nie len také všelijaké ale nechcem ešte prezrádzať :D:p:cool:

p.s. ja som rozumel všetkému čo písal Cossacks ,má svoj štýl no:) keď tu budeš navštevovať Fórum častejšie,zvykneš si :D
Ozaj ide 4 úroveň to bude úplne super už sa teším
A niesol zvyknutý na taký stil písania ale isto si zvyknem neskôr
A tie plány no aspoň vylepšiť chrám už som si povedal ze to volako prekusnem
 

DeletedUser

Hosť
Prvú a druhú +zaciatky 3 bojujem a potom viednavam a nemôžeš si ma pridať medzi priateľov?? Svet brigád a meno Mirko196SK ak sa ti dá takého spojenca z arktickej by som potreboval
 

DeletedUser4788

Hosť
Prvú a druhú +zaciatky 3 bojujem a potom viednavam a nemôžeš si ma pridať medzi priateľov?? Svet brigád a meno Mirko196SK ak sa ti dá takého spojenca z arktickej by som potreboval

Nemozem , su skusenejsi hraci ako Ja , ovela skusenejsi , skus tych ... alebo si myslel na tych , neviem .
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nemozem , su skusenejsi hraci ako Ja , ovela skusenejsi , skus tych ... alebo si myslel na tych , neviem .
Ja som myslel tak ze aby som mal niekoho z ladovky a pozrel som sa aké máš mesto a vyzerá byť vpohode, a nejde mi moc o to aký sú skúsený len aby som sa dostal vizsie a ľudia z môjho cechu sú visoko ale nechcú spolupracovať a potrebujem niekoho kto by aspon trochu spolupracoval ak máš záujem
 

DeletedUser5831

Hosť
nevi de sa mam spitat ale preco sa nedaju dat budovi do skladu a as potom si prerobit svoje mesto toto bi ste mohli tam zakomponovovat
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore