Expedicia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5674

Hosť
Dobrý večer mám neustále problém sa cez mobilnu aplikaciu dostat na expediciu po rozkliknuti vsetky animacie zmiznu a app sekne ze ju musim restartovat ina vsetko ostatne beží úplne bez problémov nic neseka akurat ma trápi tato expedicia. Ďakujem veľmi pekne. (Nepomohlo ani opätovne odinštalovať a nainštalovať app) Model telefónu Samsung galaxy grand neo 2 ( kolega v práci ma presne ten istý telefon a jemu všetko ide) POMOC
 

DeletedUser5683

Hosť
Daj vedieť ako stojíš s problémom, či sa Ti ešte objavuje na mobilnej platforme.
 

DeletedUser6196

Hosť
pri expediciah mavam problem ajja.. Niekedy mi da pri riešení zrážok iba dva pokusy vyjednavania a pri tretom už chce diamanty alebo proste pri druhom pokuse napriklad... zmiznu vsetky ikonky tovarov a neviem aky som kde pužil..
 

DeletedUser5683

Hosť
Najlepšie, ak sem nabudúce priložíš screen s problémom, aby sme si to vedeli predstaviť...
 

DeletedUser6196

Hosť
Prikladam screen ako. Je vydiet na obrazku bol. To prvy pokus vyjednavania sice pise ze 3ti alebo tovary boli pouzite iba raz
i2hROk
 

DeletedUser5785

Hosť
pri expediciah mavam problem ajja.. Niekedy mi da pri riešení zrážok iba dva pokusy vyjednavania a pri tretom už chce diamanty alebo proste pri druhom pokuse napriklad... zmiznu vsetky ikonky tovarov a neviem aky som kde pužil..
ikonky občas zmiznú aj mne, alebo sa stane, že sa vyhodnotenie ťahu zasekne. Vtedy musím aplikáciu ukončiť a znova otvoriť. Keď sa načíta mesto, Greva sa ma opýta, či chcem pokračovať v nedokončenom vyjednávaní. Keď poviem, že áno, otvorí sa mi okno vyjednávania, v ktorom sú všetky predchádzajúce ťahy a zobrazujú sa aj predtým chýbajúce ikony.

Čo sa týka diamantov, tie si vyjednávanie pýta po vyčerpaní dostupných ťahov (3 alebo 4 s bonusom z hostinca), alebo keď nemáš dostatok tovarov na sklade aby si daný ťah vykonal.

Tvoj obrázok sa mi z nejakého dôvodu nezobrazuje, tak neviem, čo presne na ňom je :(.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6196

Hosť
Tuje
 

Prílohy

  • IMG_20170921_023011.jpg
    IMG_20170921_023011.jpg
    430,4 KB · Zobrazenia: 9
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore