• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Fádnosť hry

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Táto hra je riadne pripečená....núti kupovať diamanty...nedá sa pohnúť z miesta...
Tupý bojový simulátor- ani neumožňuje voľbu jednotky s ktorou chcem hýbať skôr...nedáva mžnosť vyniknúť lepším bojovníkom, nekumuluje schopnosti resp. skúsenosti bojovníkov...žiadny hrdinovia čím by boli odlíšené armády protivníkov...strašná sterilita hry..
 

DeletedUser

Hosť
Tak to do ***** nehraj a choď trollovať inde -.- Na takýto infantilný trolovací príspevok hodný zaostalca nie je ďalej potrebné komentovať...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Heh, úbohá irelevantná reakcia bez vecnej argumentácie...zaostalý žebrák si tak akurát ty :*
 

Julečko

Nový člen
hra nie je zlá,má svoje muchy,ale tie sa môžu vychytať a zlepšiť..neviem síce ako vyriešia fádnosť hry potom keď hráč dosiahne najvyšiu éru ,preskúma všetko...je to ale lepšia hra ako iné,kde si buduješ armádu mesiac a niekto silnejší ti ju zničí za jeden deň a potom okolie ťa zfarmuje. trošku ale nejako tie boje by mohli vylepšiť
 

DeletedUser

Hosť
Ooo poznáš pár cudzích slov a používaš ich ako mágiu... /facepalm. Núti kupovať diamanty? Hrám vyše 2 týždňov, nemusel som kúpiť ani 1 diamant a som už na priečke 640, do 2-3 týždňov som v top 100. Takže sa nedá pohnúť z mesta? Treba naozaj diamanty? Zamysli sa.

Voľba jednotky je daná jej rýchlosťou. V Heroes, Disciples a podobných ťahových hrách si tiež nevyberieš konkrétnu jednotku, pretože je to bullshit. Máš lepší návrh? Podaj ho vyššie aj s pre a proti.

Nedáva možnosť vyniknúť lepším bojovníkom? Ak dokážeš myslieť dopredu, ako v šachu, dokážeš dať na kontinente pri dobývaní aj armády o 2 doby vyššie. Ak to nedokážeš, nezvaľuj to na hru, ale na svoju neschopnosť.

Skúsenosti, talenty, schopnosti, hrdinovia... toto je beta verzia, aktuálne, ak si si všimol, ešte len 0.15, stále vo vývoji. Developeri sú si určite vedomí toho, že na to, aby udržali hráčov a prilákali nových, budú musieť spraviť bojový systém zaujímavejším, komplexnejším a pravdepodobne nad tým aj premýšľajú (ja osobne, ako vývojár, by som obdobné vymoženosti implementoval postupne v nadchádzajúcich verziách, aby hráčov navnadili, prilákali nových a pod.).

Preto nabudúce, ak sa budeš snažiť o kritiku, láskavo sa nesprávaj ako troll a skús zostaviť konštruktívnu kritiku a nie to, čo si predviedol (je to podobné tomu, čo predvádzajú chlapi v krčmách, keď kydajú na všetko možné bez adekvátnych riešení, či iných pohľadov na fakty...)
 

DeletedUser

Hosť
Troll... Vacsieho trolla som este nevidel. Nezvaluj vsetko na hru zkus sa zamysliet ze je chyba v tvojej hlave !!!
 

DeletedUser98

Hosť
nooo ja osobne som nekúpil ani jeden diamant a som na celkom dobrej pozícii :) tak neviem kto plače na nesprávnom hrobe a equo...na takýchto chlapíkov je najlepšie nereagovať :). Vo všetkom s tebou súhlasím, ale ked im treba to vykričať do sveta, nechať ich. im sa uľaví a od hry aj tak odídu. a hranie nechajú hráčom :). ale zotrel si ho ukážkovo :).
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore