FAQ 1 - Equo

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
1. Môžem nejako meniť zásoby za zlaté mince alebo naopak?

Nie, táto možnosť v hre nie je.


2. Potreboval by som poslať kamarátovi zásoby alebo zlaté mince. Dá sa to?

Táto možnosť v hre takisto nie je.


3. Vyhral som v turnaji a nedalo mi medaile.

Turnaj trvá od pondelka do nedele poobedných až večerných hodín. Preto treba počkať do ukončenia turnaja, aby ti správne pridalo medaily za umiestnenie. Ak ti po ukončení turnaja nepridá medaile, napíš na Support.


4. Ako sa zúčastním turnaju?

Turnaju sa zúčastňuješ automaticky po vyhratom súboji. Aby si videl tabuľku turnaju danej doby, potrebuješ ovládnuť provinciu s vežou danej doby na Mape kontinentu (ikonka kompasu v ľavo dole).


5. Na čo slúžia medaile?

Dá sa za ne rozširovať územie.


6. Nezapočítalo mi body do turnaja, čo mám robiť?

Uisti sa, že si pozeráš správnu vežu turnaja. Body ti počíta vždy do veže z najvyššej doby, z ktorej si použil jednotky.


7. Môžem dobyť iného hráča? Môžem ničiť budovy?

Nie, odmenou zo súboja sú body, ktoré sa počítajú do celkového hodnotenia, ako aj do umiestnenia v turnaji a následne môžete vyrabovať jednu budovu protivníka (zlaté mince / zásoby / suroviny).


8. Útočia stále na mňa. Čo mám robiť?

Môžeš si dať armádu do obrannej armády (v ľavo dole ikona helmy s názvom Správa armády) a takisto im to môžeš vrátiť (útočiť na teba môžu len tvoji susedia, nájdeš ich na spodnej lište).


9. Zrušil som si úlohu, dá sa k nej vrátiť? Ovplyvní to nejako hru?


K zrušeným úlohám sa vrátiť nedá. Niektoré úlohy sú potrebné pre sprístupnenie ďalších, preskočenie, resp. zrušenie úlohy takúto ďalšiu úlohu vynechá.


10. Dávam veľa surovín do úlohy a nedostávam z nej nič. Oplatí sa mi to?

Niektoré úlohy majú skryté odmeny. Odmena sa nemusí dostaviť hneď, ale napríklad aj o niekoľko úloh neskôr. Týmito odmenami často bývajú suroviny prípadne diamanty.


11. V hre je vľavo dole ikona Zásoby. Na čo slúži?

Momentálne táto funkcia v hre nie je. Bude pridaná časom.


12. Ako sa počítajú body do celkového hodnotenia?

Skladá sa z troch zložiek (súčet bodov za budovy) + (zlate mince + zásoby) / 300 + (body za vyhrané súboje) / 50.


13. Ako môžem presunúť alebo vymazať budovu?

Po otvorení menu Stavať (kladivko na lište v ľavo dole) sa v strede obrazovky pod bodmi výskumu objaví panel na presúvanie a mazanie budov.


14. Ako sa dostanem do ďalšej doby?

Musíš otvoriť výskum v novej dobe.


15. Nemôžem zmazať dom, čo mám robiť?

Uisti sa, že máš dostatok obyvateľov k dispozícií (v ľavo hore číslo vedľa ikonky dedinčanov). Ak je číslo menšie ako počet obyvateľov, ktoré pridáva daný dom, tak ho nemôžeš zbúrať.


16. Ako si môžem rozšíriť územie?

Rozšírenie si môžeš kúpiť za diamanty, alebo medaile, prípadne môžeš dobyť provinciu s rozšírením / spraviť výskum a následne kúpiť rozšírenie za zlaté mince.


17. Mám otázku / chybu týkajúcu sa hry / niekto sa mi vyhráža, alebo nadáva / nefunguje mi úloha...


Napíš na Support (herná podpora). V hre klikneš pravým tlačítkom myši a vyberieš Support.


18. Dá sa nastaviť dovolenkový režim?

Nie, táto možnosť v hre nie je.


19. Môžeme hrať na jednej IP viacerí?

Áno, ale odporúčam pozrieť si pravidlá hry, aby ste sa vyhli nepríjemnostiam v podobe BANu. Pravidlá hry


20. Kúpil som si diamanty a nepridalo mi ich, čo mám robiť?

Napíš na Support. Viď bod 17.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1834

Hosť
4. Ako sa zúčastním turnaju?
Aby si sa zúčastnili turnaja danej doby, potrebuješ ovládnuť provinciu s vežou danej doby na Mape kontinentu (ikonka kompasu v ľavo dole).

Musim oponovat na jednu zo zzitych mylnych predstav.
Prave som sa vratil od zapadnych susedov a potvrdilo sa mi co som uz tusil istu dobu.

Vychadzam z predpokladu ze zucastnit sa turnaja PvP je mat pod vladou provinciu s Vezou a nasledne zinkasovat "bonus" Medail-u / -i

(Mam ta treningove mestecko a kedykolvek dodam info)....
Po skonceni turnajov 09.09 som obdrzal 20.ks medaili za 1. miesto v PvP vezi zo zeleznym vojskom a uzemie kde sidli veza nemam dobite ako celok, len 1/5 uzemia. Nemam prehlad ako sa miesaju karty na prvych miestach len po subojoch sa spoliehat na suche konstatovanie kolko stracam na urcitu poziciuu alebo kolko uz mam bodov.

Dalsi mytus zburany
 

DeletedUser

Hosť
Toto bývalo aj ako informácia od členov tímu na beta fóre a pravdepodobne odtiaľ sa to všetko tak ťahá. Ak je to teda tak, tak to zmažem odtiaľ...
 

DeletedUser

Hosť
equo ked som sa do hry nerozumel tieto otázky som kládol. Presne tento návod je stručn=y a pe začiatočnikov
 

DeletedUser1834

Hosť
1. Môžem nejako meniť zásoby za zlaté mince alebo naopak?

Nie, táto možnosť v hre nie je.

Velmi nerad staram do tejto temy aj ked je odpoved dana i vseobecne uznavana, ser Fernikus mi posepol po neviem kolkom dzbane vina v hostinci hen pri radnici co v meste Diablovo pole stoji, ze taku moznost ponuka .)
A pamatnici i potvrdia ze po dobyti provincie Badakus ked spionov lapili v cele s Hotofson-om tou krysou udavacskou, bola taka ponuka by sa take cosi v buducnosti nedialo, na zlepsenie obrany proti spehom, kedze z provincie Paruuch novo objavenej nebezpecenstvo hrozilo.
A to iba jeden z mnoho prikladov ...

Ave
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore