• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Hostinec - nezobrazovanie bonusov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Afynyth

Člen
Ide o špeciálny prípad, keď sa preklikne na ktorúkoľvek sekciu bonusov (napr. Obrus) a prejde sa myšou nad nejaký z nich. V takom prípade je všetko v poriadku. Ak sa však klikne znova na tú istú sekciu (znovu Obrus), tak sa po opätovnom prechádzaní myšou už bonusy nezobrazujú. Skúšané a pozorované na IE aj Chrome.
 

DeletedUser5683

Hosť
Pridáš prosím info akú platformu používaš, verziu prehliadačov a flashu. A určite by nebol na škodu i nadhľad chyby.
 

Afynyth

Člen
1.98.f9016b2463 (05.04.2017 13:13), sk2, sk_SK, WIN 25,0,0,148, Windows 7, MSIE 11.0, 1920x985, DirectX9 (336 MB VRAM)
1.98.f9016b2463 (05.04.2017 13:13), sk2, sk_SK, WIN 25,0,0,148, Windows 7, Chrome/57.0.2987.133, 1920x974, Software Hw_disabled=unavailable (336 MB VRAM)

Náhľad - hover/mouse over nad nejaký bonus po vykonaní spomínaného postupu (žiadne zobrazenie, čo pridáva):
iexplore_2017-04-17_14-54-43.png
 

DeletedUser5683

Hosť
Nepokladal by som to za chybu, nakoľko to skôr odľahčuje celý proces. Vyskúšal som nezobrazovanie popisu i v Podnosoch, Obrusoch i v Podlahe a všade sa automaticky zobrazovanie popisu vypne v tej časti, kde sa momentálne nachádzate. Treba pripomenúť, že popis sa nezobrazuje až po druhom prekliknutí na tú časť, kde sa momentálne nachádzame, preto sa jedna o vypnutie opakovaného zobrazovania popisu, ktoré nemá žiadne opodstatnenie.
 

Afynyth

Člen
Trochu som nepochopil odpoveď. Mne to len pripadá ako nekonzistentné správanie. Keď prechádzam do rôznych sekcií, tak vždy mi to ukazuje nad každým bonusom, čo pridáva. Avšak ak znovu kliknem na tú istú sekciu, tak sa táto funkcionalita vypne. Prečo? Ale ok. Akokoľvek to bolo myslené ak bolo, tak je to na Vás :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Snažil som sa Ti vysvetliť, že ja to nepokladám za chybu, nakoľko ak prekliknem napríklad na Obrus, prehliadnem si bonusy, ktoré každý obrus dáva a ak prekliknem znovu a bonusy sa mi už nezobrazujú. Samozrejme na tento jav v hre môžeme mať každý svoj názor a ja som Ti napísal ten svoj. Bolo by dobré, ak by sa k tomu vyjadrili ostatní hráči, či im toto správanie vadí a navrhla by sa zmena do ďalšej aktualizácie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore