Hostinec U Mauriho

DeletedUser

Hosť
Zdravíčko,

otevírám "kecárnu", kde se můžete bavit opravdu o všem, co neporušuje naše milá pravidla fóra. :)

Přeji příjemnou zábavu,
Mauri, FoE Team
 

DeletedUser28

Hosť
Zdravim Mauricius ja len taku otazocku ci budete este priberat ludi do support teamu :) Dik za odpoved
 

DeletedUser

Hosť
aj ja mam otazku ze ci bude update a kde hej tak kedy ? Diky
 

DeletedUser28

Hosť
update urcite este bude nakolko je to este BETA verzia ale kedy to bude ti podla mna este nikto nepovie ak budu vediet daju informaciu na forum
 

DeletedUser

Hosť
Až budeme potřebovat lidi, tak bude nábor. :) Zatím ne, ale časem určitě jo. Pak se budeš moct přihlásit, jestli ještě budeš mít zájem. :p

guliciak: Updatů bude ještě strašně moc, hra se teprve rozjíždí, takže v blízké době se určitě nějaký objeví. Až budeme vědět přesnější info, tak to dáme všem vědět.
 

DeletedUser

Hosť
dakujem za opytanie mne sa dary celkom dobre a ako mozete vidiet zalozil som 5 naj cech ale raz budeme najlepsi cech lebo sa volame Knights of Arvahall
 

DeletedUser1810

Hosť
Mne sa darí super, rastiem dosť rýchlo bez diamantov samozrejme :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja som kupil diamanti aspon za 20 eur a uz viac nemam v umysle ale sko da je ze ja pozajtra idem do Turecka na 10 dni
 

DeletedUser28

Hosť
aj mne sa celkom dari len som prisil o dost miest kedze som bol v nemocnici :(
 

DeletedUser

Hosť
aj ja mam dobru spravu dnes mi dali dole sadru a mozem konecne behat a ist do Turecka :rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
a ked chcem byt moderator musim mat viac ako 18 ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ahojte, tak jak to vypadá s počasím u vás? Já ráno skoro nevěřil vlastním očím, že ta potvora opravdu konečně svítí .-)
 

DeletedUser

Hosť
Ja som sa nemohol dočkať slnka :D trebalo mi kosiť záhradu a mnoho ďalších veci :D dnes to konečne vyšlo.
 

DeletedUser

Hosť
Za slobodu, vlasť a národ!

Mea Culpa, Mea Culpa, Mea Culpa Maxima...

co mam zrobiť ked chcem 600 diamantov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2049

Hosť
Trinidad to kde preboha bývaš? Kombinézy máš presne aké na mysli?
 

DeletedUser

Hosť
Já byl včera na chatě pod horama, a taky jsem myslel, že v noci zmrznu... Venku bylo 9 stupňů :eek:
 
Hore