• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Info o zbere VB počas zberu.

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Prima Madonna

Nový člen
Bolo by skvelé vedieť zistiť koľko použití ostáva napríklad Veži mieru či Modrej galaxii alebo Himeji atď.
Keď mám zber musím použiť mnou vytvorenú správu, kde je VB aby som vstúpil a videl koľko použití ostalo.
Som na mobile ako čoraz viac hráčov a vedel by som si predstaviť elegantné riešenia:

Programátorsky nenáročnejšie by možno stačilo urobiť vstup cez menu VB kde sú plániky.

Alebo v radnici rovno zverejniť Kartu sumár relevantných použití umiestnených VB
a ešte lepšie aj s časom nasledujúceho zberu.

Či pre ešte priamejšie prístup vytvoriť vyskakovacie menu priamo na obrazovke ako v prehliadačovom helperi.

Ale keď popustíme uzdu megalománie, dalo by sa napokon vytvoriť
prepínač pomocník/asistent zberu priamo v meste
kde by po kliku na prepínač trebárs na nejakých 5 sekúnd ukázalo hodnoty všetkých zberov,
separátne kvôli prehľadnosti, ako časy do zberu kladiviek/mincí/VB,
tlačítko typ zberu -5 min. až 2 dni (užitočné pri evente), hodnota zisku kladiviek/mincí ai
 
Naposledy upravené :

Prima Madonna

Nový člen
Bolo by skvelé vedieť zistiť koľko použití ostáva napríklad Veži mieru či Modrej galaxii alebo Himeji atď.
Keď mám zber musím použiť mnou vytvorenú správu, kde je VB aby som vstúpil a videl koľko použití ostalo.
Som na mobile ako čoraz viac hráčov a vedel by som si predstaviť elegantné riešenia:

Programátorsky nenáročnejšie by možno stačilo urobiť vstup cez menu VB kde sú plániky.

Alebo v radnici rovno zverejniť Kartu sumár relevantných použití umiestnených VB
a ešte lepšie aj s časom nasledujúceho zberu.

Či pre ešte priamejšie prístup vytvoriť vyskakovacie menu priamo na obrazovke ako v prehliadačovom helperi.

Ale keď popustíme uzdu megalománie, dalo by sa napokon vytvoriť
prepínač pomocník/asistent zberu priamo v meste
kde by po kliku na prepínač trebárs na nejakých 5 sekúnd ukázalo hodnoty všetkých zberov,
separátne kvôli prehľadnosti, ako časy do zberu kladiviek/mincí/VB,
tlačítko typ zberu -5 min. až 2 dni (užitočné pri evente), hodnota zisku kladiviek/mincí ai
Mohlo by stačiť nepozbierať vb ak má ešte použitia, ale nastavitelne v nastaveniach, ev. vyhodiť vyskakovacie okno s info o počte použití a potvrdením nového zberu napriek nedočerpanosti použití.
 

Prima Madonna

Nový člen
Mohlo by stačiť nepozbierať vb ak má ešte použitia, ale nastavitelne v nastaveniach, ev. vyhodiť vyskakovacie okno s info o počte použití a potvrdením nového zberu napriek nedočerpanosti použití.
... Samozrejme pri rýchlozbere vynechať nepoužité vb a menu ukázať za jednotlivým klikom, ak je to zapnuté v menu.

A pri zbere diamantmi rovno varovať.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore