• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Ktore VB stavat a ktore nie.

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Stale uvazujem o tom,ktore VB stavat a ktore nie.Jedna z najlabsich VB je podla mna Katedrala Notre dame,lebo dava velmi ubohe mnozstvo zasob a ta spokojnost tiez nestoji za rec.Chcel som povodne mat vsetky VB,ale tuto asi zrusim bo kym ju clovek nema na takej 50 urovni,tak to fakt nema vyznam mat na takom velkom uzemi,pripadne ak niekto pozna nejaky parny dovod,tak si ho rad precitam :) Taktiez aj take space needle,ci lotosovy chram dava len obycajnu spokojnost a mince.Minci ma schopny hrac vela aj bez toho a spokojnost nie je tazke ziskat aj na inych VB,hlavne,ked sa prekracuje uz 10 uroven ako u alkaca,atd...Trosku ma zmiatlo to,ze TOP hrac na Brisgarde vlastni aj tie velmi slabe VB,tak neviem,co na tom je.Bo take lukrativne,co davaju vojakov,ci tovar,navysenie zasob/minci o xy% a podobne,to je jasne,ze to treba mat,ale niektore kombinacie su proste slabe a o tej katedrale ani nevraviac.Potesia ma schopne nazory :)
 

DeletedUser1834

Hosť
Suhlas,
VS Notre Damme z vercholneho stredoveku je takisto nasa "velmi oblubena" a planiky ostanu v zasobach do skonania FoE.
Kto ma one zaujem registrujeme objednavky na ich vymenu ci predaj ak bude tato moznost realna.

Na opacnom konci spektra je jasna volba Bazilika st. Marco ( % mince + suroviny),
Chram V.Blazeneho (obrana mesta)
a Kostol P.Marie( suroviny + nezanedbatelna spokojnost)

Uvedene VS su pre pripad stroskotania na pustom ostrove, kedy je moznost postavit len 3 :eek:

Tolko z doby nasej, stredovekej.
Nazor z vyssich dob nechame kompetentnym.


Prvním příznakem toho, že člověk začíná světu rozumět, je přání zemřít.
(Franz Kafka)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore