Kvantové invázie - Často kladené otázky

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
FAQGBG.png

FAQ - Často kladené otázky


Ako zvýšim bonusy mojej armády v KI?
Momentálne môžete zvýšiť bonusy vašej armády buď umiestnením dekorácií v kvantovej usadlosti, dobývaním opevnení (posilnenie sa poskytuje len pri boji s bossmi) alebo umiestnením konkrétnych budov vo vašom hlavnom meste - Zabudnutý chrám a Turnajový areál. V budúcnosti zavedieme aj ďalšie budovy poskytujúce posilnenia pre armádu v KI, napríklad sa to týka odmien z usadlostí (Yggdrasil, Šintoistický chrám, Faraónske kúpele, Slnečný chrám, Mughalský chrám, Chatrč posvätných nástrojov), ktoré budú už čoskoro poskytovať aj toto posilnenie!

Prečo mi nefunguje posilnenie armády?
Skontrolujte si, akú farbu má stret, na ktorý chcete zaútočiť. Existujú 2 typy bojových stretov: útočné (červené) a obranné (modré) strety. Útočné strety vyžadujú posilnenie útočnej armády, zatiaľ čo obranné strety vyžadujú posilnenie obrannej armády.

Môžem zmeniť výber tovarových/vojenských budov?
Po výbere týchto budov ich už nemôžete pre aktuálnu inváziu zmeniť. Keďže sa však usadlosť po každej odohranej invázii (kole) resetuje, pri tej ďalšej si môžete vybrať iné budovy.

Ako sa určujú odmeny za inváziu z truhlice na konci kola?
Aby ste si mohli nárokovať na tieto odmeny, musí váš cech najprv dokončiť prvú úroveň obtiažnosti. Po jej dokončení sa vám zobrazí výber rôznych zdrojov. Čím vyššiu úroveň obtiažnosti váš cech dosiahne, tým budú tieto odmeny na konci kola lepšie. Dosiahnutím určitých míľnikov pokroku (40 a 160 bodov), môžete dokonca získať až 2 truhlice zdarma.

Aká je platnosť Kvantovej priepustky?
Kvantová priepustka zostáva v platnosti počas celého trvania majstrovstiev. Neresetuje sa pri každom kole.

Moja dekorácia mi neposkytla spokojnosť!
Na rozdiel od dekorácií v hlavnom meste, dekorácie v kvantovej usadlosti stoja eufóriu! Tú môžete získať umiestnením kultúrnych budov vo svojej usadlosti.

Prečo nefungujú moje kvantové medaily?
Kvantové medaily sa síce už dajú získavať, ale zatiaľ sme neimplementovali spôsob ich používania. V ďalšej iterácii ich budete môcť použiť na nákup rozšírení vo vašom hlavnom meste!

Pre môj Víťazný oblúk/Pomník neposkytol posilnenie?
Na kvantovej mape sú 2 typy bojových stretov: modré (obranné) strety, ktoré si vyžadujú posilnenie obrannej armády a červené (útočné) strety, ktoré si vyžadujú posilnenie útočnej armády. Víťazný oblúk poskytuje posilnenie pre červené strety, zatiaľ čo Pomník poskytuje svoje posilnenie len pre modré strety. Ak si chcete pozrieť aktuálne posilnenie armády, musíte to urobiť na type stretu, ktorý chcete skontrolovať.

Čo sa stane, keď opustím svoj cech?
Nebudete sa viac môcť zúčastniť aktuálnej invázie, bude to možné až v ďalšom kole (v ďalšej invázii). Na konci aktuálnej invázie už nedostanete žiadne odmeny. Netýka sa to majstrovstiev a ich odmien. Zdroje, ako sú kvantové medaily a úlomky, vám zostanú a rovnako aj váš postup v kvantovej priepustke. Váš starý cech nestratí žiadne body, ktorými ste prispeli do rebríčka.

Ako rýchlo sa liečia moje kvantové jednotky?
Túto informáciu nájdete v našej wiki: Kvantové invázie - Jednotky
Stačí kliknúť na jednotku, o ktorej chcete zobraziť informácie. Dbajte tiež na to, aby ste si nezamieňali kvantové jednotky s jednotkami vášho hlavného mesta!

Sú preferované jednotky/tovar v strete rovnaké pre všetkých v mojom cechu?
Áno, sú!

Dostanem odmeny za dokončenie úrovní obtiažnosti a platí niečo za prechod do ďalšej úrovne?
Nie, s úrovňami nie sú spojené žiadne okamžité odmeny ani dodatočné náklady. Dosiahnutie vyššej úrovne však zlepší odmeny v stretoch, ako aj výber odmien v truhlici na konci invázie (kola).

Moje obytné budovy mi neposkytli ďalšie kvantové akcie!
V súčasnosti sa v informačnom texte zobrazuje len základná hodnota bez pridania akcií, ktoré získate z obytných budov. Tie sa však pripočítavajú k celkovej hodnote. Taktiež sa nemusia pripočítať okamžite po 5000. V takom prípade môžete jednoducho použiť niektoré alebo znovu načítať hru, aby ste videli aktualizované množstvo.

Zvyšujú sa náklady za nákup kvantových akcií?
Áno, v súčasnosti sa pri nákupe kvantových akcií zvyšuje pri každom ďalšom nákupe požadované množstvo kvantových úlomkov. Náklady sa však denne resetujú.

Ako fungujú odmeny v KI?
  • Strety: Individuálne odmeny so šancou (40%). Fungujú ako iné odmeny za strety v hre.
  • Obtiažnosti: Nie sú žiadne odmeny za dokončenie obtiažností 1-10
  • Koniec kola kvantovej invázie: 6 truhlíc. 1-2 zdarma, v závislosti od získaných bodov. Ostatné sa dajú zakúpiť za kvantové úlomky. Obsah truhlíc je v závislosti od dosiahnutej obtiažnosti cechom počas aktuálneho kola.
  • Majstrovstvá: Všetky cechy dostanú 2 až 9 odmien podľa ich umiestnenia v majstrovstvách (nie v kole/invázii!) Pre zobrazenie aktuálnych odmien - otvorte si kvantový rebríček a kliknite na truhlicu, ktorá je napravo. Umiestnenie v rebríčku záleží od -> viac obtiažností/kolo = viac bodov = vyššie umiestnenie a lepšie odmeny
  • Kvantová priepustka: Za každých 30 získaných bodov pokroku získate odmenu. Priepustka má platnosť počas celého trvania majstrovstiev a odmeny v nej sa NERESETUJÚ.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore