• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Lod pri haulenois

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2956

Hosť
Chcem sa spytat, ci neviete naco je ta lod, ktora sa objavila ked som dobil haulenois. pred tym tam nebola.
 

DeletedUser2939

Hosť
mno neviem , mozno ideme na druhy kontinent dobit ameriku (O: , alebo nas dosli dobit oni (O:
 

DeletedUser

Hosť
Ja som vravel že dobijeme Ameriku a loď je smerom nájsť niečo a nie dobiť nás :D.

Už sa blíži Nová Doba :)
 

DeletedUser1833

Hosť
ano ano, objavenie ameriky a druha svetova vojna kde chce james bojovat za nemcov :-D
 

DeletedUser

Hosť
Budeš muset :D Jináč budou naštvaní, že nemají o dušičku navíc :) To nás v tom necháš ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
:D tak dobre pridám sa ku vám :D :D
Už viem čo sa stane, aspoň dúfam.

Keď dobijete celé územie ktoré je pod hmlou tak buď v tejto verzií ( kde bude nová doba ) alebo tej ďalšej bude ten čo bude na lodi. A povie že potrebujeme zásoby aby sme mohli nájsť nový svetadiel atď. Dúfam ten nový bude dosť veľký :D.
 

DeletedUser

Hosť
Obrázok :
ship_zps96dd11a4.jpg
 

DeletedUser1894

Hosť
no a možno to je len dekoracia na rozptylenie hračov aby dumali nad lodov a nie nad duplicitnymi planikmy ktorich je čim dalej tym viac a viac inak už cakam na velkonočny ubgreit to zase bude prestavovanie mesta uz teras je vsetko natrieskane vedla seba a mozno ta lod donesie velkonoćne vajcia a zajace :)
 

maximax

Nový člen
No hej, tá loď je taká ponáška na loď Krištofa Kolumbusa menom Santa Maria....... Ovšem on išiel ešte s dvoma, Pintou a Niňou ... :)
 

DeletedUser2939

Hosť
mno ta amerika je pekna , len strasne mala . za tyzden tam uz nemam co dobyjat . takze by mohlo byt nieco dalej naozaj (O:
 

DeletedUser2939

Hosť
mno ved aj dufam , mozno tam uz pojdem s niakym terminatorom (O:
 

DeletedUser

Hosť
Pokial vlastne az tato hra pojde co sa tyka etap vyvoja? Uz sa totiz chysta dalsia, "progresivna" era :D coskoro mozno predbehneme aj sucasnost heh (mne osobne sa najviac paci prave pravek, starovek - toto obdobie ma svoje caro)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore