• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Medaile - súboj

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Keď vyhráte súboj s protivníkom a máte byť odmenený medailami, tak žiadne medaily sa nepripíšu na vaše konto.:mad: Takže si nemôžem ani zväčšiť pozemok, lebo medaile nepribúdavaju.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nech nesmeruje, nevie ako funguje systém a potom sa tu sťažuje...
 

DeletedUser

Hosť
Nech nesmeruje, nevie ako funguje systém a potom sa tu sťažuje...

Prosím ťa, tak by si mi to mohol objasniť. Ty asi vieš ako funguje systém. Lebo vysvetlené je to jasne, len sa to tak nedeje.
PS: Sťažnosť vyzerá trochu ináč.
 

DeletedUser

Hosť
V prvom rade treba dementovať "Keď vyhráte súboj s protivníkom a máte byť odmenený medailami", pretože odmena medailami je v nedeľu v poobedných hodinách po vyhranom turnaji, nie súboji s protivníkom. A keďže je piatok, tak pochybujem, že tu dávaš s oneskorením 5 dní údajný bug.
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem. Hľadal som info na internete pol dňa, ale toto som sa nikde nedočítal.
 

DeletedUser1834

Hosť
Ďakujem. Hľadal som info na internete pol dňa, ale toto som sa nikde nedočítal.
... a stacilo keby si zdvihol troska nostek v PvP vezi.

100% nemas dobite uzemie s ikonkou vezicka ...potom by si zistil, ze:
1.hore v lavo je dokonca napisane kedy konci sutaz o medaile
2.v pravo , kolko ostava do konca

Lenze to by musel byt odstraneny bug, ktoreho pricina je dakde medzi stolickou a klavesnicou

PS: mas zaujimavy nick a co na to ujo google ?

http://www.google.com/search?q=dung&hl=cs&client=firefox-a&hs=KMh&rls=org.mozilla:sk:eek:fficial&prmd=imvnsal&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=5HtdUPeQKYPTtAbe-YHwAw&ved=0CFoQsAQ&biw=1024&bih=631

Snad nabuduce si nebudes F.o.E. mylit Gladiatusom
ha - ha
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak to som si prečítal velmi dobre, ale nenapadlo ma, že sú to ceny za konečné umiestnenie v súťaži o vežu. A čo sa týka môjho nicku, tak to je starý príbeh. .... Ale s hovniválom v angličtine to nemá nič spoločné.
 

DeletedUser2157

Hosť
No páni, kecate dobre ale ani jeden vobec nemate pravdu!
Takze medaile za suboj urcite pribudaju! Nie je pravdou , ze nepribudaju! Je to 100% overene!
To ,ze nema ikonku s vezickou je len na 50 % pravda. Berto tak, ze si oneskoreny na tomto svete a medaile pokrocily uz dalej, az tam kde nemas sancu dovidiet. Je len na tebe , aby si zvysil obratky /ako to ratam/ aspon o 300 %, aby si dobiehal tie"Vežičky". Ha, totiz oni "utekaju pred Tebou" a kazdym kolom je ratana ze bude neakym hracom dobyta dalsia veza, ale body z vyssiej veze, ti predsa nenalezia! Nebud hlupy a makaj. S kazdou vezou sa davaju body do vysiej veze! a ked mas o 2 veze menej ako ten co ho porazis, tak mas smolu a restartuj sa body neuvidis vobec.
Plati to dokonca aj o hracoch. Ked uz neaky hrac ma uzemie o vyssiej veze, a ked ho porazis, tak body neuvidis tiez, lebo su pripisane do "vzduchu" ha ha ha ...
 

DeletedUser2027

Hosť
vetros tak tu sa stebou hadat nebudem... neviem, neskumal som.... ale vsimol si si odpoved od suportu? ked mate problem piste na ..... blalblabla... a tam ti zase napisu piste na blabla bla .... takz esa nedozvies nic...:eek:))))
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore