Možné riešenia nefunkčnosti hry

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1818

Hosť
Takže potom čo som už skúsil dva odlišné sposoby ktoré pomohli aspon dočasne vyriešit problém som sa rozhodol s nimi podelit.
Problém pravdepodobne súvisí s verziami tejto hry nakolko ak hra nabehne tak výhradne s novšou verziou 0.10.1.
Ak sa vám zobrazí verzia staršia,dalej ako 60% to nejde Nikdy.

Nb 1:Windows xp,opera---premazanie historie a cache priamo v prehliadaci,nainstalovanie novej verzie flash,kompletne premazanie cez CCleaner a následný restart,,,,,vyriešené hra nabehla dočasne.


Nb 2:Windows 7,opera---1.postup neúspešný,následná inštalácia Mozzili firefox-Problém vyriešéný!:cool:

Skúste niečo z toho poprípade ak máte dalšie tipy ktoré vám pomohli kludne ich napíšte sem do threadu.
Dalej prosím tvorcou aby vyriešili tento problém aj na softwarovej urovni nakolko okrem problému so spúštaním je v hre x dalších problémov aj vo verzii 0.10.1,spomeniem napr. nefunkčné obchodovanie,turnaj PvP bez hráčov atd.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mne to zacalo ist tak nejak z momentu na moment... Skusal som Mozillu, Operu a Explorer mno a nakoniec som na explorery. NIjak moc som s tym nebojoval. Jednoducho to v jednom momente zacalo ist...
... mozno pred vymazanim historie som defaultne nastavil ziadnu stranku, tak aby pri finalnom restarte nezostala aktivna ziadna adresa...
Som na W7 a ked to zacalo ist islo to automaticky vo vsetkych troch prehliadacoch, pricom som dodrzal len Crony postup (jedine Mozilla je u mna pomalsia, ale to je jedno, akonahle sa pri nacitavani objavi 0.10.0, je to v kelyi).

PvP u mna skoncilo o 14,45, teda v tej vezi v ktorej som hral a nasledne nebol vypisany novy turnaj ( v pravom hornom rohu okna, kde je uvedeny normalne pocet dni je teraz len "Turnaj skoncil"), takzee sice bojujem questove bitky, ale body nezapocitava. Co mi pripada logicke a korektne vzhladom na danu situaciu.
 

DeletedUser85

Hosť
mam taky dojem ze problem je ten ked sa ludia snazili prihlasit z daneho prehliadaca pocas aktualizacie ulozilo sa im nieco stej nedokoncenej aktualizacie,a teraz to maju pri prihlaseni v popredi a system sa snazi nastartovat staru aktualizaciu pretoze mozzila mi nacitava verziu 0.10.0.7608 kde ostava na 60% a na chrome mi nacitava novu verziu...cez chrome som chodieval aj predtym na FoE a nemusel som nic mazat,cize problem treba hladat tymto smerom
 

DeletedUser1818

Hosť
anap je to možné len mám taký pocit že hra sa pri každom pokuse o prihlásenie akokeby stahuje uplne odznova čiže je otázkou servera z ktorého stahuješ(innogames) ktorú verziu ti prenechá na prevzatie. Dokazuje to aj to si myslím že na tom Nb 1 čo som písal to po dalšom načítaní znova tahalo staršiu verziu z ich servera. A kedže to bol uplne čistý prehliadač a najprv stiahlo pekne novú verziu,tak sa tam nemala ako potom objavit tá stará verzia inak ako pri dalšom načítavaní stahnut z ich servera.
 

DeletedUser

Hosť
Jednoznačne problém súvisí s Flash Playerom a tým že FoE je stále vo vývoji (Beta).
Mne hra najskôr po aktualizácii nešla, tak som podla pokynov vymazal históriu. Hra sa rozbehla. Teraz som volačo čachroval s Flash Playerom a preinštaloval som ho a hra už nejde, ani po vymazaní cookies a histórie.
Mám Win XP SP2, Mozilla Firefox 13.0.1, najnovší Flash.
 

DeletedUser598

Hosť
Stiahla som operu , stiahla novy Flash player a hra aj tak nejde :!!! :(((
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore