• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

motivovanie budov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2054

Hosť
"náhodne" mi blbne motivovanie. Kliknem motivovať a
a) neukáže sa žiadna hviezdička na ktorú by by som mohol kliknúť, tak kliknem na ľubovolnú priemyselnú budovu alebo dom, a motivujem. Mne to 20 zlatých dám ale čo to urobí s tou budovou to neviem
b) ukáže hviezdičku iba nad niektorými budovami (napr nad obuvníkmi svieti hviezda), ale ja kliknem na farmu (pričom hviezda nieje ani nad jedinou farmou). 20 zlatých znova dostanem
c) motivujem budovu, dostanem 20 zlatých a ponuka na motivovanie mi ostane aktívna. Tak motivujem ďalšiu budovu načo mi zahlási chybu a FoE sa znova načíta

Samozrejme že to funguje aj normálne

Podobne ako ide 2x motivovať, tak sa mi stáva že vyrabujem budovu, ponuka na rabovanie ostane aktívna. Tak dám vyrabovať druhu budovu a zahlási mi chybu + znovanačítanie FoE. Či naozaj vyrabuje dotyčnému dve budky netuším.
 

DeletedUser

Hosť
Aj mne sa to dnes stalo.2 krat som motivoval a potom zahlasilo chybu ...

PS. Stalo sa mi to i pri rabovani po vyhranej bitke
 

DeletedUser2054

Hosť
takže ešte dodatok (možno pomôže). Po experimentovaní s motiváciami mi garbiareň zahlásila znehodnotenie produkcie (aj keď je v nej nastavená osemhodinovka) a doskový dom mi ukazoval obrázok že vyrába topánky za 0 zlata ktoré budú hotové za 1:16 bug.JPG Po znovunačítaní už všetko OK

iný doskový dom zahlásil že má hotovú produkciu topánok za 2540 zlatých, ale či mi ich fakt prirátal, to netuším
 

DeletedUser

Hosť
Dosť závažný problém,zatiaľ som nič nepostrehol,ale dám si na to pozor. Diky za info . Len dúfam,že to dajú čoskoro do poriadku.
 

DeletedUser98

Hosť
to po c) platí aj pri rabovaní...v poslednej dobe mi to robí skoro stále...vyrabujem a ponuka ostane aktívna...vyrabujem znovu a vypíše chybu a vyhodí ma z hry
 

DeletedUser98

Hosť
sorač...chcel som aby bolo viac hlasov aj na túto možnosť :) tak aj mne to robí :) stačí takto? :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore