Návrhy k ďalšej aktualizácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6612

Hosť
Cafte

Navrhujem vylepsit sposob obchodovania medzi hracmi.

1.) Globalne obchodovanie
Navrhujem obchodovanie medzi VSETKYMI hracmi a nie len susedmi a priatelmi. Kedze sa susedia menia kazdu chvilku tak nie je skoro mozne vytvorit v spravach vlakno na obchodovanie. Kopec ludi sa zmeni a kopec len leavuje lebo uz nie su susedia. V konecnom dosledku je to otravne ked nemozte prijat ponuku od "byvaleho" suseda a vas friends list je plny.

2.) Hromadne ponuky
Navrhujem prikladat ponuky do sprav "Hromadne" , lebo je to bolest pridavat 10+ ponuk stalym klikanim a po prvych 4 ponukach este aj scrollovanim.

Zobraziť prílohu 991

3.) Sprehladnenie sprav
Navrhujem automaticke odstranenie sprav v zneni "Prilozena obchodna ponuka uz neexistuje"
Poprve je to neprehladne a podruhe to len zbytocne nafukuje subor s danym vlaknom na serveri.
Ak uzivatel zadal viac ponuk tak staci ze tam ostanu len tie co neboli zobrane.
Kedze kazdy riadok ma svoje ID ktore sa zmeni z Ponuky na "Prilozena obchodna ponuka uz neexistuje" tak nevidim problem v tom aby ten riadok bol radsej vymazany.

Na tuto temu asi tak vsetko :)
 

Prílohy

  • upload_2019-8-15_17-13-26.png
    upload_2019-8-15_17-13-26.png
    174,9 KB · Zobrazenia: 5

DeletedUser6893

Hosť
Návrh som preposlal.


momentalne je mozne len hru odinstalovat a znova nainstalovat. Vtedy ti vymaze vsetky predchadzajuce akt. a nainstaluje najnovsiu verziu. Kazdopadne je to riesenie aj ked pri tom mnozstve aktualizacii nie prave user friendly ;p
 

DeletedUser6893

Hosť
Pridajte uz konecne do hry v okne VB aj tlacitko 100b. VBcky ste spravili do lvlu standard 80+ ale tlacitko ste nechali len na 10b max. boost na click akoby bolo vo VB stale 1000b dokopy potrebnych na llvup a ludia mali v inventari 100b celkovo.
 

DeletedUser6893

Hosť
Ziadalo by sa vylepsit vyber jednotiek.
Z kazdeho druhu by malo ukazovat len 1 neposkodenu jednotku a tak ako aj teraz by len ukazanim mysi na nu sa ukaze kolko ich je dohromady.
Zaroven rogues by ste mali zaradit na zaciatok pred vsetky ostatne.
Pri bojoch sa jednotky zranuju a tie obcas clovek chce pouzit, preto by sa nasledne mali ukazovat vo vybere- no podla mna nie hned za danu neposkodenu jednotku ale v tom istom poradi ako su neposkodene by sa naskladali za radom neposkodenych aj tie.
Dalej v cvc je len logicke v jednotlivych dobach aby vo vybere neboli ine ako jednotky z danej doby. Alebo aspon vo vybere doby automaticky nastavene vyber len pre tuto dobu.
Pozn. : jednotky bubon a duhovy by sa mali zaradit az za jednotky z doby pre ich nie prilis caste vyuzivanie (a nie dopredu k rogues)
Na mobile pridajte funkcionalitu z pc - zobrazovanie poctu jednotiek.
 

DeletedUser6893

Hosť
Na mobile pridajte ukazovanie este nespotrebovanych "nabiti" z VB ako su dynamic, galaxia, himeji. Nikde sa to neda pozriet a v dnesnej dobe taku zasadnu vec ako zber z vb neukazovat je vzhladom na vyznam tychto zberov velka chyba.
 

DeletedUser6972

Hosť
ahojte. uvítal by som zmenu v prípade, že ma napadne iný hráč - moji vojaci by mali v prvom rade likvidovať vojakov útočníka nie rogue, tých až naposledy. očakávam, že by to napádači mali ťažšie, keďže momentálne je zvýhodnený len útočník. vďaka
 

Toldi

Nový člen
Online status? Je možnosť vidieť kedy bol hráč naposledy online? Pomohlo by to pri prispievaní do VB. Vypisovať každému správu a čakať na odpoveď ma nie vždy baví.
 

DeletedUser6741

Hosť
Cafte

Navrhujem vylepsit sposob obchodovania medzi hracmi.

1.) Globalne obchodovanie
Navrhujem obchodovanie medzi VSETKYMI hracmi a nie len susedmi a priatelmi. Kedze sa susedia menia kazdu chvilku tak nie je skoro mozne vytvorit v spravach vlakno na obchodovanie. Kopec ludi sa zmeni a kopec len leavuje lebo uz nie su susedia. V konecnom dosledku je to otravne ked nemozte prijat ponuku od "byvaleho" suseda a vas friends list je plny.

2.) Hromadne ponuky
Navrhujem prikladat ponuky do sprav "Hromadne" , lebo je to bolest pridavat 10+ ponuk stalym klikanim a po prvych 4 ponukach este aj scrollovanim.

Zobraziť prílohu 991

3.) Sprehladnenie sprav
Navrhujem automaticke odstranenie sprav v zneni "Prilozena obchodna ponuka uz neexistuje"
Poprve je to neprehladne a podruhe to len zbytocne nafukuje subor s danym vlaknom na serveri.
Ak uzivatel zadal viac ponuk tak staci ze tam ostanu len tie co neboli zobrane.
Kedze kazdy riadok ma svoje ID ktore sa zmeni z Ponuky na "Prilozena obchodna ponuka uz neexistuje" tak nevidim problem v tom aby ten riadok bol radsej vymazany.

Na tuto temu asi tak vsetko :)

Zdravim,
naprosto súhlasím všetkými 3mi bodmi a nech to je ako pre mobilnú verziu tak i pre pc verziu. Spomínam to kvôli tomu, že v mobilnej verzii sa dajú ponuky pridávať aspoň vyberaním hráčov naraz, ale v pc verzií sa to musí zvlášť každému hráčovi samostatne.
Ešte by som doplnil, aby v sekcii výskum dali BV dávať aj zo skladu ako je to aj pri prispievaní na VB.
 

killco

Člen
1. Kedy už konečne bude v mobilnej verzii vidno odpočet do zberu vo veľkolepej budove????
2. Prečítať si niečo na fóre kde pribúda strašne veľa správ, je takmer nemožné, keďže po každom novom príspevku to skáče na poslednú správu. Aj v mobilnej aj v Pc verzii.
3. Čo tak urobiť spoločný inventár pre všetky svety na ktorých hrám? Ako je to s diamantmi. Keď už človek zabíja toľko času na viac svetoch, nech má z toho aj nejakú výhodu.
 

Danober

Aktívny člen
mal by som dve možnosti na zlepšenie:
1. do rekonštrukcie pridať možnosť predať alebo uložiť budovu, cestu, ... , pri prestavbe mesta by to bolo pohodlnejšie ako si to rozmyslieť vopred a napokon zistiť že ešte mi to nesedí ako chcem, musím potom všetko vrátiť a skúsiť znovu

2. hlavná odmena v denných úlohách, bolo by fajn keby neboli neustále rovnaké odmeny, pred spustením prvej by som si mohol zvoliť z rôznych balíčkov, ktoré by sa hodili, balíček aktualizácie, balíček diamanty, balíček budovy, balíček body alebo by mohli byť pomiešané ako je to teraz, len rozmanitejšie . balíčky by mohli byť nemenné a časom by mohli pribúdať, zvolím si balíček a mám aspoň šancu získať niecčo co potrebujem, to uložiť budovu až ma až sklame keď ho dostanem
 

DeletedUser1834

Hosť
Oné, nazvyme to vylepsenim Dealera starozitnosti.
Jakos kazdy povsimol ze tovar urceny na change je radeni podla ceny v obchodnych minciach zostupne.
Chcelo by to, ba priam ZIADALO aktivovat i ine zalezitosti radenia starozitnosti.
Napr podla:
Nazvu alebo
podla dostupnoti na sklade alebo
vzostupne podla ceny v minciach obchodnych alebo
predajnej ceny v hodnote drahokamov.
Proste podla chuti ci priani kto co preferuje.
Nie vzdy je idealne radenie podla ceny ked sa chceme zbavit daceho duplicitneho ALEBO neaktualneho ALEBO drahokamami obsypaneho.
Kapisto?
Tak na co sa este caka? S Allahom v mieri ostavajte ....
 

DeletedUser6808

Hosť
nová funkcia PvP cechové boje
podľa mňa by bolo super keby v histórií ukazovalo kto dal novú vlajku na dobitie územia (meno hráča)....a bolo by fajn keby sa táto vlajka dala aj zrušiť ak si rozmyslíme že to územie z nejakého dôvodu dobíjať nechceme
 

RxRa

Člen
Uvítal by som možnosť aktivovať/deaktivovať použitie Krakena. Povedzme malý checkbox v okne výberu jednotiek. Keď vidím, že súper je slabý, tak si použitie Krakena deaktivujem a šetrím si ho na silnejších súperov. Zvlášť vhodné po zavedení Cechových bojov, pravidelne sa mi totiž stáva, že mi Kraken padne v tých najľahších kolách.
 

DeletedUser5138

Hosť
  1. Planuje sa nieco nove ohladom vyuzivania striebornych z krcmy? ja ich uz mam skoro 4 miliony a fakt neviem naco by sa to dalo vyuzit, sem tam tah navyse pripadne utocny bonus, uz som nie raz navrhoval, aby sa dalo kupit "okamzite dokoncenie vsetkej produkcie v meste", aj VB, specialne aj eventove budovy, komplet vsetko, stalo by to 100 000 striebornych s cooldownom 1 mesiac, je nemyslitelne vzdy po istom case vynechat jeden cyklus produkcie, pretoze cas zberu sa stale posuva, ci chcem alebo nie.
  2. Ako je mozne, ze este stale kliknutim na portrer hraca, ci uz v chate alebo v sprave, neviem z akeho cechu je dany hrac? takato funkcia mala byt od zaciatku hry a pridal by som k tomu rovno kliknutelny odkaz do profilu daneho cechu....teraz ak chcem zistit z akeho cechu je hrac a pripadne nejake info o cechu, musim si ho vyhladat rucne v zozname hracov, tam zistim z akeho cechu je, potom si ten cech vyhladam v zozname cechov a rozkliknem, nonsens
  3. dalsi navrh, zvysit alebo uplne zrusit 100 bodovy limit na liste
  4. zrusit alebo zvysit 140 limit na priatelov alebo aspon zrusit 80 limit na pozvanych priatelov!!!
 

DeletedUser6893

Hosť
Kedze cechove forum nieje viditelne pre mobilnu aplikaciu nieje pouzitelne pre cechove info.
Ak napisete info a nasledne zato niekto hned napise "dolezite" precital som alebo inu zbytocnu spravu ktora nasledne znefunkcni viditelnost povodnej dolezitej spravy navrhujem aby bolo pridane do hry :
Moznost v hlavnom cechovom vlakne uzamknut prispievanie sprav len pre vodcov a zakladatelov.
Dalej moznost posielat hromadne spravy s moznostou uzamknut pre odosielatela moznost odpovedi do spravy - t.j. nieco ako obeznik "len na citanie".
K bojiskam navrhujem moznost hadzat utoky ako v cvc t.j. len pre urcene osoby ktore vedia kam by mal cech utocit a nie pre kazdeho clena co aj vcera zalozil ucet a odomkol tech na boj a logicky netusi nic o boji medzi cechmi len vidi aplikaciu a mozno si ani neuvedomuje ze sa jedna o boje medzi jednotlivymi cechmi.
Dalej pridat k bojisku minimalne taku "popup" spravu ako je v expe, alebo lepsie spravy ako su v cvc o tom kto z cechu utocil a kam. Je nemyslitelne aby to fungovalo tak ako to "funguje" teraz ze jedina moznost zistit kto utoci tam kam nema je fotit cele cechove pole hracov s ich bodmi a po pridani bodu v obliehacke zistit komu ten bod pribudol.
Taktiez zabezpecit farebnu schemu bojiska s vacsim dorazom na viditelnost uz na prvy pohlad co je volny sektor, co je "moj sektor" a co je susedov. Posledna schema nam dala svetlu sivu, susedovy svetlo modru a prve sektory vo vode si predstavte vyzerali svetlo modre. Nas sektor na mori svetlo modry. A susedov sektor na mori hm prekvapenie svetlo modry. Fakt ked neviete toto spravit dajte tam moznost zakliknut schema pre farboslepeho lebo tieto schemy musel taky clovek robit.
A tiez neda sa nevsimnut ako sa foe snazi zrusit snahu hracov vytvorit fungujuci celok za ucelom nieco spolu dosiahnut a vyzdvyhuje len sukromne ciele jednotlivcov. Jednak dlhodobou ignoraciou cvc a pozitivnych zmien v nom, jednak vsetkymi novymi pridavkami do hry ktore neovplyvnuju vysledok cechu ako takeho. Nove cechove bojisko neovplyvnuje rebricek cechov, ale pomaha rebricku jednotlivcov.
CvC sa tymto snazite kompletne pre cechy znevyhodnit ako zbytocnost co vela stoji.
Cech 80 hracov v cvc nedokaze ubranit uzemie pred 1 hracom jedine ak ma uzemie o velkosti ktora v rebricku zmeni vysledok cechov co vcera zacali hrat na roven cechom co budovali cech par rokov.
Samozrejme narazam na fakt ze kym cech s velkym uzemim moze za 1 strateny sektor stratit 12000 materialu tak 1 hrac ktoremu ide len o body do tabulky strati 5ks tovaru a vsetci o tom vedia od hracov po vedenie foe. Ale jedine co foe "riesi" je ze sa tvari ze cvc uz nikoho nezaujima tak co s tym spravime. Vymyslime nieco ine. Ale ked im hraci roky pisu co je na nom zle tak nespravia jedinu pozitivnu zmenu.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6893

Hosť
  1. Planuje sa nieco nove ohladom vyuzivania striebornych z krcmy? ja ich uz mam skoro 4 miliony a fakt neviem naco by sa to dalo vyuzit, sem tam tah navyse pripadne utocny bonus, uz som nie raz navrhoval, aby sa dalo kupit "okamzite dokoncenie vsetkej produkcie v meste", aj VB, specialne aj eventove budovy, komplet vsetko, stalo by to 100 000 striebornych s cooldownom 1 mesiac, je nemyslitelne vzdy po istom case vynechat jeden cyklus produkcie, pretoze cas zberu sa stale posuva, ci chcem alebo nie.
  2. Ako je mozne, ze este stale kliknutim na portrer hraca, ci uz v chate alebo v sprave, neviem z akeho cechu je dany hrac? takato funkcia mala byt od zaciatku hry a pridal by som k tomu rovno kliknutelny odkaz do profilu daneho cechu....teraz ak chcem zistit z akeho cechu je hrac a pripadne nejake info o cechu, musim si ho vyhladat rucne v zozname hracov, tam zistim z akeho cechu je, potom si ten cech vyhladam v zozname cechov a rozkliknem, nonsens
  3. dalsi navrh, zvysit alebo uplne zrusit 100 bodovy limit na liste
  4. zrusit alebo zvysit 140 limit na priatelov alebo aspon zrusit 80 limit na pozvanych priatelov!!!
ked si si nevsimol cele hracske rozhranie je take ako bolo v den vytvorenia hry ked neexistovala apka, ked zber bol 24b za den, ked opica prave zisla zo stromu a uvazovala ci nevyuzije kamen ako nastroj. Nic tu foe nerobi s tymto rozhranim len pridava dalsie a dalsie casti hry a zaklad ktory by sa dal uplne jednoducho upravit hoci aj 1 check boxom tak ani ten nepridaju lebo cloveka na to proste nepridelia aby to za mesiac preniesol do 21 storocia. So vsetkym co si pisal suhlasim, jedine 1 bod by som este rozsiril o moznost vyjednavanie uplatnit aj do cechoveho bojiska. Lebo ak bonus do utoku funguje malo by aj vyjednavanie.
 

killco

Člen
Dajte v tých cechovych bojoch odmeny za každý stret, lebo takto vám to o chvíľu začnú hráči ignorovať. Vyjednávanie stojí nemalé náklady a ešte z toho v konečnom dôsledku hráč ani nič nezíska. Tá hlavná cena socha je tiež strašne slabá, na to čo to stojí úsilia ju uhrať. Pridal by som levely na nej.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore