Najefektivnejsie ziskavanie zasob

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nezistoval niekto akym sposobom sa daju najefektivnejsie ziskat zasoby ? Kombinacia budov, resp jedna konkretna budova na ich vyrabanie. Minci mam ze neviem co snimi ale zasob stale nedostatok a nevsimol som si ze by existoval niaky sposob prevodu minci na zasoby.
 

DeletedUser

Hosť
stavaj budovy ktoré robia ZÁSOBY a daj vždy robiť 5min. tak získaš za 1h viac ako keby si dal robiť na 1h :)....
 

DeletedUser

Hosť
viem ako ziskavat zasoby, ja sa pytam ci niekto nepreratal ktora kombinacia budov / casov vyrabania dava najvacsiu produkciu. Ked postavis 4x keramiku tak to dava menej ako 1xkozia farma, tiez ale nemam vela miesta na stavanie kedze nemam v umysle zato platit diamantami.
 

DeletedUser

Hosť
hovorim ty ak máš 4xkeramiku tak dávaj robiť 5min. tak budeš mať toho viacej :)
 

DeletedUser

Hosť
ja davam robit 5 minutove ked mam cas tu byt :D ,ja sa pytam na najidealnejsiu moznu kombinaciu. Tiez tu nesedim 24/7 aby som mohol stale brat 5minutove
 

DeletedUser

Hosť
to ta chápem :)....no kombinácia...dobrá je aj 1x keramika 1xovocná farma a 2x kováč...:)
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj, v prilozenom obrazku si mozes pozriet pomery produkcie k velkosti a populacie. Podla toho si mozes spravit vlastny nazor a taktiku :)

887c60f5b3924838bd73a8a.png
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore