• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

neda sa vyplienit budova

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
preco nemozem niektorym susedom vyplienit budovy? mam nervy iba z jedneho ten ma pekne kazde rano zasoboval zlatom :) a uz asi tyzden sa mu nikdy neda nic vyplienit ani blby dom co dava zlatky kazdu chvilu je uplne jedno kedy na neho kliknem ci v noci ci rano ci na obed..... nieje mozne tu presediet 24 hodin denne a tak isto nieje mozne stale vsetko vyklikat hned ako sa vyrobi. je to chyba hry alebo ma ten sused nejaku aplikaciu na automaticke zbieranie vyroby co som videl na nete je ich kopa.... prosim admin skus zistit ci je to teda chyba alebo co posli mi spravu ked tu budes a napisem ti v sprave nick suseda
 

DeletedUser

Hosť
:)) neviem či poradím správne , kedže naposledy som bol vyplienený ehm , vlastne možno niekedy keď som začínal s hrou :D ale pokiaľ prestal hrať a bolo naňho poslaných dosť útokov aby vyplienili všetky budovy aj domčeky a nemá kto kliknúť na ich opravu (hlavne u domčekov neviem či vôbec treba kliknúť) tak nie je čo plieniť .
 

DeletedUser

Hosť
to by riesenie bolo akurat ze donedavna som videl ze este buduje a dalsia vec je ta ze nieje z tych slabsych aby ho tak rychlo vsetci rozobrali ma aj dobru armadu v obrane tak ho len tak kazdy nerozbije
 

DeletedUser2027

Hosť
potkan, typek je tu asi castejsie ako ty...:eek:))) stihne vsetko upratat....
 

DeletedUser

Hosť
mozne by to bolo ale hram cele dni od rana do vecera a nieje predsa mozne zbierat okamzite ako sa ti vyrobia veci takze aspon raz za tyzden by som mal vymaknut aspon dom :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore