• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Opravené Nezobrazovanie ukončenej výroby

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

uhe83

Aktívny člen
Ahojte..po posledných aktualizaciach sa stane,že mi neukazuje ukončenú výrobu napríklad na kovacoch..plus motivované budovy nemajú nad sebou hviezdičky...plus neviem prečo..ale občas sa mi stane,že nemám v nastaveniach možnosť prepnutie medzi svetmi..ale iba odhlásiť..po odhlaseni a opätovnom prihlásení už je všetko ok..teda to prepínanie medzi svetmi..Obrázok

Úprava..
To isté ohľadom produkcie sa mi stalo aj u vikingov...vidieť v ľavo na svätyni a na pravej strane Kováčska dielňa nemajú zadanú produkciu a nevidieť ikonu nezadanej produkcie...

Obrázok
 
Naposledy upravené :

Danober

Aktívny člen
Pripajam sa ku chybe. Robi mi to taktiez v meste a aj u japoncov v mobilnej verzii. Popravde je neprijemne ked som po zbere zabudol opakovane dat terasovku vyrabat kedze som si nevsimol stare zname Zz :eek:
 

DeletedUser6575

Hosť
Tiež som si to všimla zatiaľ v mobilnej verzii.. u Vigingov, vôbec mi neukazovalo ukončenú produkciu nad budovami, takisto aj v meste niektoré budovy sa mi ukázali ako ukončená produkcia až po istom čase..
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ešte stále máte tento problém s nezobrazovaním produkcie?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Robí ti to tak aj teraz vo verzii 1.166.2?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Skúste prosím aj ostatní, aktualizovať si apku na poslednú verziu a skontrolovať, či problém pretrváva.
 

uhe83

Aktívny člen
Skúste prosím aj ostatní, aktualizovať si apku na poslednú verziu a skontrolovať, či problém pretrváva.
Mne to urobilo aj po dnešnej aktualizácii..
Uvidíme či to bude pretrvávať...
Lebo predtým to nerobilo pravidelne..dnes som to našiel u vikingov...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore