Súťaž Nová schopnosť VB

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

X_SS_IndustrialAge_Landmark2-673b2816b.png
X_SS_ModernEra_Landmark2-fe3af2f65.png
X_SS_ContemporaryEra_Landmark1-d98085f0b.png
X_SS_EarlyMiddleAge_Landmark1-f5c5726a5.png
X_SS_PostModernEra_Landmark1-4459dbba2.png


Milí hráči,

ak by ste mali možnosť, akú novú schopnosť Veľkolepej budovy by ste pridali do hry?

Napíšte nám do tejto témy pre vašu šancu vyhrať diamanty!

Fantazírujte a vymýšlajte, fantázii sa medze nekladú!

A ak vás náhodou nič nenapadne, napíšte nám aspoň vašu najobľúbenejšiu schopnosť VB v hre.

Každý môže mať len jednu účasť.

Trvanie súťaže je do 2. júna 23:59.

Po skončení súťaže vylosujeme pomocou náhodného generátora čísiel 3 výhercov, ktorí získajú 500
Small_diamond.png


Tak neváhajte a zapojte sa, šancu má každý!

Najzaujímavejšie nápady prepošleme tvorcom hry :)

Prajeme vám veľa šťastia!
Váš Forge of Empires Tím​
 

Athom

Nový člen
Zatial hram kratko a nemam este prehlad o vsetkych VB. Ale paci sa mi Alcatraz, ze generuje nahodne vojenske jednotky. Akurat by to mohlo aj pisat, ze ktore jednotky boli pridane. Nechce sa mi stale pocitat, kolko armady mam a kto mi pribudol. A urcite by som privital a asi nielen ja, v tej novej funkcii "susedski pomocnici", keby tam bol aj hostinec priatelov. Neskutocne by to pomohlo neklikat na kazdeho suseda rad radom a pozerat, kto ma volno a kto nie.

P.S. paci sa mi napad, keby VB generovala diamanty...
 

Neo113

Člen
Ja by som si prial keby VB dávali viac tovarou z aktualnej doby alebo čo ma napadlo keby VB mala nejaku šancu žeby vám vygenerovala rozšírenie územia napríklad žeby ste zbierali úlomky a znich zostavili to rozšírenie uzemia otazne je koľko úlomkov by bolo treba
 

Helena Trojska83

Nový člen
Ja by som prijala tvorbu diamantov (tých predsa nieje nikdy dosť) a vyliečenie armády, ktorá utrpela v cechových bojoch a expedícii , prípadne pri získavani sektoru pomocou boja na mape
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Posilnenie výberu strieborných mincí v hostinci priateľov a po dokončení úrovne fixný bonus mincí a drahokamov pre predajcu starožitnosti

Hráč : Borejec, Herný svet : Dinegu
 
Naposledy upravené :

Walkyre

Nový člen
zvyšenie útoku / obrany v cechových bojov, alebo % šancu na ne-navýšenie sťaženia pri boji na sektor v cechových bojov ( niečo ako modrá galaxia/ alebo skôr Himej len by to dávalo % šancu na nenavyšenie sťaženia pri prvých útokov
 

effendi

Nový člen
Uvital by som sancu na nenavysenie stazenia v cb a body vyskumu k tomu alebo generovanie tovarov podla doby hraca.
 

Archibald Linsolix

Nový člen
Zaujímavá by bola
1) VB s moznostou pre CB:
a) Sanca negatívneho stazenia v CB -> X% za level, kedy sa mi môže znížiť stazenie o 1
b) alebo X% obliehacej budovy v zaklade hráča

2) VB kde si po zbere vyberiem dobu, aký tovar sa má za 24 hod vyprodukovať
a) Len do minulosti
b) Čím viac do minulosti tým viac tovaru, čím viac do budúcnosti tým menej tovaru
 

Mirjamec

Nový člen
Pridal by som funkciu Moznost aktivovat si aspon raz za 24 hodin neobmedzene bojovanie bez stazenia v cechovych bojoch cize aj ked nebudu obliehacie tabory nebude Sa mi zvysovat stazenie
 
Bežne má VB dve abilitky, takže:
1. keďže nám rastie počet eventov každý rok, tak prvá abilitka: každý deň počas eventu by percentuálne zvyšovala zisk soft event currency, ktorú hráč dostáva fixne každý deň po polnoci. Nie je to až tak náročné na eventovú ekonomiku, len začiatočníci to budú mať ťažšie :D. Zároveň beriem, že niektoré eventy ako st. Patrick nie sú až tak priamočiare, ale aj tam sa to dá poriešiť.
2. keďže doteraz VB pridávajú pre pokročilé tovary len % bonus, pridať VB abilitku, kt pridáva fixný počet pokročilých tovarov orichalkum, prométeum podľa doby, v kt hráč je, ak hráč ešte nedosiahol arktiku, tak fixný počet mincí.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore