Nový štýl fóra - hlásenie chýb

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Ak ste na fóre narazili na prípadné chyby spojené so vznikom nového štýlu, budeme vďační za informácie obsiahnuté v tejto téme.

Ďakujeme!

Vy tvoríte toto fórum...váš Forge of Empires tím!
 

Afynyth

Člen
Pri uploadovaní print screenov, keď som chcel nahlásiť istú chybu z hry, som narazil na zrejme chybu na fóre (alebo minimálne zle vysvetlený dôvod). Problém sa týka nenačítania spomínaných print screenov.
Ak by bolo treba, tak typ prehliadača a jeho verzia a iné - 1.100.2754e47766 (03.05.2017 10:48), sk2, sk_SK, WIN 25,0,0,171, Windows 7, MSIE 11.0, 1920x985, DirectX9 (336 MB VRAM).
Prvý krát som označil viac obrázkov naraz a pri každom mi písalo po dočítaní chybu s textom: "Vyskytla sa nasledovná chyba There was a problem uploading your file. nazov.jpg". Následne mi to písalo pri každom aj keď som ich uploadoval osobitne. Skúšal som 5 rôznych png okolo 2,5 mb. Takže neviem z tej odozvy, či je to chyba povedzme veľkosti alebo čohokoľvek iného, pretože popis ja málovravný. :) Priložil by som aj obrázok ale ... :D
 

DeletedUser5683

Hosť
FoE Futbalovy pohar01.jpg FoE Futbalovy pohar02.jpg FoE Futbalovy pohar03.jpg FoE Futbalovy pohar04.jpg FoE Futbalovy pohar05.jpg FoE Futbalovy pohar06.jpg FoE Futbalovy pohar07.jpg A_SS_MultiAge_MayDayBonus17.png
 

Prílohy

  • zimna-pyramida.png
    zimna-pyramida.png
    93 KB · Zobrazenia: 3
  • G_SS_OceanicFuture_Goods3.png
    G_SS_OceanicFuture_Goods3.png
    269,7 KB · Zobrazenia: 3

DeletedUser5683

Hosť
Jediná chyba, ktorá mi vyšla pri uploadovaní bola s oznamom, že nemôžem nahrať viac ako 10 súborov naraz. Ale to je bezpečnostné obmedzenie a nie chyba fóra. Ak si naďalej myslíš, že ide o chybu fóra, nadhľad chyby nahraj na upload server a pridaj do príspevku obrázok.
 

Afynyth

Člen
Ok, už viem v čom je problém. V rozmeroch obrázkov. V mojom prípade som ich dávam moc veľké. Keď je už istá hranica, tak je škoda, že v prípade prekročenia nedostane užívateľ náležitú odozvu. :/ Pretože teraz je odozvou na tento problém správa, ktorú som vyššie spomínal, z ktorej žiaľ človek nič nevie.
 

DeletedUser5683

Hosť
Odporúčam z vlastnej skúsenosti používať obrázky s veľkosťou 250 alebo 350 pixelov. Na obrázok na ktorom nepotrebujete ukázať detailnejšie podrobnosti to s prehľadom stačí.
 

Afynyth

Člen
Súhlasím dával som tam tento krát zbytočne veľké, pretože som aj chcel zdôrazniť pri chybe, že sa mení prostredie, ale stačili menšie. Avšak škoda tej zlej odozvy ...
 

DeletedUser6391

Hosť
A znova :( , mám 166,5 tisíc mincí ono na rozšírenie žiada 24 tisíc ale nepustí ma to.
...
Do teraz sa mi nič také nestalo. A to sa snažím prísť každý deň...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5683

Hosť
Ahoj, 166,5 tisíc mincí máš asi v niektorom meste na nejakom slovenskom svete, neviem však o aké rozšírenie ide. Skús napísať viac informácií, z tohto minima Ti neviem pomôcť. Apropo, svoj problém si napísal do zlej sekcie a zlej témy...
 

DeletedUser6391

Hosť
Ahoj, 166,5 tisíc mincí máš asi v niektorom meste na nejakom slovenskom svete, neviem však o aké rozšírenie ide. Skús napísať viac informácií, z tohto minima Ti neviem pomôcť. Apropo, svoj problém si napísal do zlej sekcie a zlej témy...
 

DeletedUser6391

Hosť
Ahoj, prepáč. Nepohybujem sa tu tak dlho. Mám len jeden svet a žijem vo Vrcholnom Stredoveku na Brisgarde.
Prajem pekný deň.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore