Nový svet

Feris

Nový člen
Môžem sa spýtať kedy bude nový svet? Posledný svet D bol urobený takmer pred štyrmi rokmi a môj názor je že už by bolo treba ďalší.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Môžem sa spýtať kedy bude nový svet? Posledný svet D bol urobený takmer pred štyrmi rokmi a môj názor je že už by bolo treba ďalší.
Predošlý rok v starších príspevkov som našiel podobný podnet. Vyjadrenie Community managera bolo jednoznačné neuvažujú nad novým herným svetom. Vzhľadom k tomu, že pred rokom uviedli Venušu tak predpokladám oslavy 10 rokov od založenia. Nasledujúca éra Jupiter je otázna.
 

Rhando

Aktívny člen
Nasledujúca éra Jupiter je otázna.

Ako prečo by mala byť otázna? :D Prečítaj si TU, čo všetko už vývojari popridávali do herných súborov. Predpokladám, že si ešte zhruba tie 3-4 mesiace počkáme a bude tu.

Čo sa týka nového sveta, tak ono sa na to treba pozerať aj podľa počtu hráčov, ktorý hrajú na -sk serveroch. Na ten počet aktívnych hráčov, aký tu momentálne máme, sú 4 svety vcelku postačujúce ( aj keď uznávam, z hľadiska možnosti postaviť ďalšiu diafarmu by to bolo lákavé ).
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Ako prečo by mala byť otázna? :D Prečítaj si TU, čo všetko už vývojari popridávali do herných súborov. Predpokladám, že si ešte zhruba tie 3-4 mesiace počkáme a bude tu.

Čo sa týka nového sveta, tak ono sa na to treba pozerať aj podľa počtu hráčov, ktorý hrajú na -sk serveroch. Na ten počet aktívnych hráčov, aký tu momentálne máme, sú 4 svety vcelku postačujúce ( aj keď uznávam, z hľadiska možnosti postaviť ďalšiu diafarmu by to bolo lákavé ).
Tak to bude asi k 10 výročiu FoE
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Nový svet netreba veru keďže tých aktívnych hráčov je málo. V CZ hru často propagujú v najsilnejších tv. Na Slovensku som propagáciu hry videl asi 3x. Možno by teda pomohla tá reklama, ale ktovie.
 
Hore